İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

2019'un İlk İndirim Coşkusu

 1. Kampanyanın adı : 2019 Yılının İlk İndirim Coşkusu

 2. Kampanyayı düzenleyen : Vemis Bilişim ve Görüntüleme Sistemleri LTD. ŞTİ

 3. Kampanya, stoklarla sınırlı olup stok bitmesi durumunda fiyat ve güncel stok bilgisi değişebilmektedir.

 4. Kampanya süre sınırlı olup kampanya süresinin bitmesi durumunda fiyatlarda değişikliğe gidilmektedir.  

 5. Kampanya bittikten sonra, satın alınmak istenen ürünler için kampanyalı fiyatlar talep edilemez.

 6. Kampanya süresi boyunca, normal zamanlarda kullanılan indirim kodları kullanılamamaktadır.  Kişisel para puanlarınızı, üyeliğiniz ile birlikte alışveriş ödeme sayfanızda görebilir ve kullanabilirsiniz.

 7. Kampanya süresi içerisinde, 300₺ üzeri sepet tutarlarında kargo bedeli ödemeden alışveriş yapılabilir. Kapıda ödeme ile yapılacak alışverişlerde, ödemeler nakit olarak gerçekleşmektedir. Ayrıca kapıda nakit ödemelerde sepet tutarı farketmeksizin tüm alışverişlerinizde 17₺ Yurtiçi Kargo Kapıda Ödeme Bedeli tahsil edilmektedir. Bu bedel Fotopazar ile alakalı değildir.

 8. Kampanya süreci dahil tüm süreçlerde kargoda yaşanabilecek olumsuz durumlar, tutanak tutulması halinde  satıcı ve alıcıya bedel ödetilmeksizin sigortalı kargolar tarafından karşılanmaktadır. Müşteri bu durumda mağdur edilmemekte ve yeni ürünü tarafına gönderilmektedir. Kargolar ile ilgili yaşanabilecek olumsuzluklar tutanak ile rapor edilirken kargo görevlisinin yanınızdan ayrılmaması ve tutanağın kendisine tutturulması gerekmektedir. Tutanak tutulmayan gönderilerde Fotopazar sorumluluk kabul etmemektedir.  

 9. Kampanya ve diğer tüm süreçlerde yapılacak olan alışverişler farklı ödeme tipiyle yapılabilir. Kredi kartınız ile yapacağınız tek çekim ve taksitli olan işlemler, banka kartınızla yapılacak tek çekim işlemleri, banka havalesi veya eft ile yapılacak işlemler, kapıda nakit olarak yapılan işlemler ve nakit olarak doğrudan elden yapılan ödemeler kabul edilmektedir. Yapılacak alışverişlerde 7000₺ üzeri tüm sepet tutarları nakit olarak ödenememektedir. Bu bedeli aşan gönderileriniz için banka havalesi ve eft kullanılması gerekmektedir.

 10. Kredi kartına taksit uygulaması esnasında %3 fark ile vadeli ödeme yapılabilmektedir. Sitede görüntülenen temel fiyatlar kredi kartı, banka kartı ve peşin ödeme fiyatlarıdır.

 11. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde, kartınızın online alışveriş işlemlerine açık olduğundan emin olunuz. Kapalıyken yapmış olduğunuz alışverişlerde 3D Secure şifresi kart hamiline gitse dahil işlem tamamlanamamaktadır.

 12. Kredi akrtı ile yapılan yüklü miktardaki alışverişlerinizde kredi kartı günlük işlem limitinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Banka ve kredi kartlarının belirtilmediği ve değiştirilmediği sürece günlük işlem limiti 500-1500₺ aralığında değişebilmektedir. Bu miktarları aşan sipariş işlemlerinde sipariş tamamlanamamaktadır. Gereğinin yapılması için bankanızı kartınızın arkasında yazan numaradan arayabilrisiniz.

 13. Ticari kartlar ile sitemizde alışveriş yapılamamaktadır. Konuyla ilgili kurumsal@fotopazar.com ile iletişim kurabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 14. Havale veya EFT ile yapılan işlemlerde, havaleyi yapacak veya yapan kişinin adına fatura kesilmesi gerekmektedir. Bu bir yasal yükümlülüktür.

 15. Sipariş geçerken yazacağınız her bilgi size aittir ve herhangi bir dış birim ile paylaşılmamaktadır. 2017 Ocak ayından itibaren faturalarda sipariş verecek olan firmanın vergi numarası, şahıs firması ise tc kimlik numarası ve şahsa kesilecekse yine tc kimlik numarası girilmesi zorunludur. Burada yapılacak bir yanlış bilgilendirmede yaşanabilecek olumsuzluklardan fotopazar sorumluluk kabul etmemektedir.

 16. Kargolar Yurtiçi kargo firması tarafından ulaştırılmaktadır. PTT kargo, MNG, ARAS veya diğer kargo firmaları ile anlaşmamız bulunmamakta ve bu firmalar ile gönderi sağlayamamaktayız.

 17. Kargolar gün içerisinde stoktan kargoya verilmektedir. Kampanya süresi boyunca yaşanabilecek yoğunluklar dolayısıyla, kargolar gecikmeli çıkabilir. Bu sebeple öncelikle özür diler en yakın sürede size kargoları göndereceğimzi bildirmek isteriz.

 18. Kargolar ile ilgili sorularınızı www.fotopazar.com/kargo linkinden öğrenebilirsiniz.

 19. Sipariş oluşturulması esnasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yetkili birim ile iletişime geçebilirsiniz. Bir şekilde sipariş oluşturulmaya çalışılsa da en son adımda size bir sipariş numarası ulaşmamış ise sipariş tamamlanamamış demektir. Tekrardan sipariş verebilirsiniz.

 20. Kampanyalı ürünlerde herhangi bir sepeple iade etmek isterseniz https://www.fotopazar.com/iptal-ve-iade-islemleri linkindeki talimatları uygulamanız gerekmektedir. Canlı destek ekibi ve telefonla satış verebileceğiniz ekip iptal iadelerle ilgilenmemektedir. İptal iade işlemlerinde yazılı rapor tutulabilmes, işlemlerin gözden kaçmaması  ve gerekli işlemlerin yapılabilmesi amacıyla info@fotopazar.com posta adresine e-posta gönderilmesi gerekmektedir. Bilgilendirme yapılmadan Fotopazar’a yapılacak her gönderi depo biriminin bilgisi dahilinde olmadığı için kargo firması görevlisine teslim alınmadan verilmektedir.