İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

B-Grip Kemer Askı Kiti 4’lü Set

4 ürün birarada
Fiyat: 599,00 TL
İndirimli Fiyat: 517,00 TL
Bu ürünü satın alarak 10 puan (2,5 ₺) kazanacaksınız.
  • Limitiniz Yetersizse
  • Telefonla Sipariş Vermek İstiyorsanız
  • İstanbul içi Aynı Gün Teslimat için
  • Kurumsal Teklif Almak için
Bizi Arayın!
0212 709 9070

Güvenli, dayanıklı, ergonomik ve kullanımı basit.

B-Grip, yeni tasarım BH model Kemer Askı Kit‘i ile, mobil veya stüdyo çekimlerde kameranızı boynunuza asmak yerine benzersiz ve yenilikçi bir alternatif sunuyor. BH Kemer Askı Kiti  fotoğrafçılar için uzun süreli çekimlerde işkenceye dönüşen boyunda kamera taşıma zahmetini tarihe karıştırıyor.
 
Bir makinanız boynunuzda diğer makina ile çekim yapmanın ne kadar ağır ve zahmetli olduğunu düşündüğümüzde, fotoğraf sanatçılarına bir kolaylık ve yenilik getirmek için kolları sıvadık, fikir geliştirdik, hem ergonomik, hem dayanıklı, hemde çekimlerde vücut sağlığı için faydalı bir buluşun mutluluğunu yaşadık.
 
Artık boynu zorlamak yerine belinizde taşıyacağınız fotoğraf makinanız ile her ortama, her koşula daha iyi uyum sağlayacak, hareket kabiliyetiniz artacak, çekimler sırasında makinanızı veya objektifinizi artık çok daha rahat değiştirebileceksiniz.
 
BH Kemer Askı Kitinin "WDS (ağırlık deşarj sistemi)" sayesinde şaşırtıcı bir performansla karşılaşacaksınız. CP-tech özel patentli bu sistem, kamera ağırlığının vücudunuza olumsuz etkisini yok ederek, vücuda binen ağırlığı sıfıra yakın bir değere indirger.
 
B Grip BH Kemer Askı Kiti
 
----
 
B -Grip TK Sırt Çantası Destek Adaptörü ile fotoğraf makinenizi hızlı ve pratik şekilde sırt çantanıza yada omuz askınıza takabilirsiniz.
 
Her sırt çantasına ve askıya uyan çok amaçlı universal özellikli, pratik ve dayanıklı bir üründür. Makinanızı yağmur ve çamurdan koruyacak hızlı takılabilen kılıfı sayesinde her mevsim ve iklim şartlarında gönül rahatlığı ile çekim yapmanızı sağlar.
 
Doğada yürürken makinanıza anında ulaşmanızı sağlayan bu yardımcı kit, makinalardaki boyun askıları yüzünden boynunuza, vücudunuza gereksiz yükün binmesini engellemiş olur ve kendinizi daha hafif hissedersiniz.
 
Bu adaptörü kullanabilmeniz için b-Grip BH Kemer Askı Kit‘ine ihtiyacınız olduğunu unutmayın.
 
 
----
 
B-Grip TA- Tripod Adaptörü, fotoğrafçı ve kameramanlar için son derece kullanışlı bir adaptör.
 
Fotoğraf makinanız veya kameranızı herhangi bir değiştirme veya bir ayarlama yapmadan, hızlı bir şekilde tripod veya monopod‘unuza takmanızı sağlar.
 
Makinanızı tripod‘a monte etmek için DIN uyumlu hızlı bırakma plakası kullanılır.( BH Kemer Askı Kiti - B-Glider yada HS+ modeline sahipseniz DIN uyumlu plate aramanıza gerek yoktur )
 
Birçok tripod üreticisinin tasarladığı adaptörler hızlı ve aksiyonlu çekimlerde makinanızın tripod’a takılıp sökülmesi konusunda zorluklar yaşatmaktadırlar. TA Tripod Adaptörü, bu sorunu çözmek için tasarlanmış ucuz bir aksesuardır. hemen hemen her tripoda monte edilebilen bu hızlı açma plaka adaptörünü kullanarak çekimlerde kolaylık ve rahatlığı bir arada yaşayacaksınız
 
B-Grip TA Tripot Adaptörü
 
----
 
B–Grip HS El Askı Desteği, mevcut B -Grip BH Kemer Askı Kiti ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ergonomik olarak tasarlanmış bu ürün, makinanız için mükemmel tutuş ve rahatlık sağlar. Elinizi kavrayan askı sayesinde kameranın deklanşörüne basmak için için sadece parmaklarınızı yukarıda tutmak yeterli.
HS El Askı Desteği, ellerinizin büyüklüğünü karşılayacak şekilde ayarlanabilir. Gerekirse makineniz dikey duracak şekilde bir boyun askısı takılabilir. BH Kemer Tutucu , TA-Tripod adaptörü ve GLIDER Seyahat Takımı dahil olmak üzere diğer B -Grip ürünleri ile tam uyumludur . B-Grip El Askısı‘nın iki versiyonu mevcuttur . HS model, halihazırda BH Kemer Askı Kiti’ne sahip müşterileri içindir . HS+ modeli ise, herhangi bir kemer askı kiti‘ne sahibi olmayan müşteriler içindir. HS+Plus El Askı Aparatı iki ana bölümden meydana gelir. Tripod’a takmak için hızlı montaj plakası ve el kavraması için kauçuk askı.
 
B-Grip HS EL ASKI DESTEĞİ
 
 
 

B-grip BH

B-Grip TK

B-Grip TA

B-Grip HS  

Ürün Yorumları B-Grip Kemer Askı Kiti 4’lü Set

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış ve ya onaylanmış yorum bulunmuyor.
Yorum Yap
Artılar
Eksiler
Bu ürüne yıldız derecesi verin
Garanti Bankası Akbank Halk Bankası İş Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 517,00 TL 517,00 TL 517,00 TL 517,00 TL 517,00 TL 517,00 TL 517,00 TL 517,00 TL
3 177,50 TL 532,51 TL 177,50 TL 532,51 TL 177,50 TL 532,51 TL 177,50 TL 532,51 TL
6 - - - - - - - -
Yapı Kredi Finansbank Diğer
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 517,00 TL 517,00 TL 517,00 TL 517,00 TL 517,00 TL 517,00 TL
3 177,50 TL 532,51 TL 177,50 TL 532,51 TL - -
6 - - - - - -

Şu ürün için Soru & Cevaplar - B-Grip Kemer Askı Kiti 4’lü Set

Bu ürün için henüz soru sorulmamış ve ya onaylanmış soru bulunmuyor.
Soru Sor