İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

B-Grip Kemer Omuz Kiti 4’lü Set

4'ü birarada
Fiyat: 579,00 TL
İndirimli Fiyat: 497,00 TL
Bu ürünü satın alarak 10 puan (2,5 ₺) kazanacaksınız.
  • Limitiniz Yetersizse
  • Telefonla Sipariş Vermek İstiyorsanız
  • İstanbul içi Aynı Gün Teslimat için
  • Kurumsal Teklif Almak için
Bizi Arayın!
0212 709 9070
B – Glider, standart kamera boyun askılarını sevmiyorum diyen fotoğrafçılar için tasarlanmıştır . Yukarı –aşağı hareket ettirilebilen ‘Slide’ özelliği sayesinde fotoğraf sanatçılarına pratik, kolay taşınabilir ve yenilikçi bir çözüm sunuyor.
 
B-Glider omuz askı sistemi, kemer üzerinde bulunan hızlı adaptör sayesinde kemerden pratik şekilde ayrılıp farklı açılardan pozlama yapmanıza imkan verir.
 
B – Glider  çekimleriniz sırasında geniş ve rahat omuz askı kemeri sayesinde 8 kilograma kadar taşıma olanağıyla siz fotoğrafçılara inanılmaz kolaylıklar göstermektedir. Ayrıca el askısı, tripod adaptörü ve seyahat seti dahil olmak üzere tümdiğer B -Grip aksesuarları ile uyumludur.
 
  B-Grip Glider Omuz Askısı
 
-----        
 
 
B -Grip TK Sırt Çantası Destek Adaptörü ile fotoğraf makinenizi hızlı ve pratik şekilde sırt çantanıza yada omuz askınıza takabilirsiniz.
 
Her sırt çantasına ve askıya uyan çok amaçlı universal özellikli, pratik ve dayanıklı bir üründür. Makinanızı yağmur ve çamurdan koruyacak hızlı takılabilen kılıfı sayesinde her mevsim ve iklim şartlarında gönül rahatlığı ile çekim yapmanızı sağlar.
 
Doğada yürürken makinanıza anında ulaşmanızı sağlayan bu yardımcı kit, makinalardaki boyun askıları yüzünden boynunuza, vücudunuza gereksiz yükün binmesini engellemiş olur ve kendinizi daha hafif hissedersiniz.
 
Bu adaptörü kullanabilmeniz için b-Grip BH Kemer Askı Kit‘ine ihtiyacınız olduğunu unutmayın.
 
 
----
 
B-Grip TA- Tripod Adaptörü, fotoğrafçı ve kameramanlar için son derece kullanışlı bir adaptör.
 
Fotoğraf makinanız veya kameranızı herhangi bir değiştirme veya bir ayarlama yapmadan, hızlı bir şekilde tripod veya monopod‘unuza takmanızı sağlar.
 
Makinanızı tripod‘a monte etmek için DIN uyumlu hızlı bırakma plakası kullanılır.( BH Kemer Askı Kiti - B-Glider yada HS+ modeline sahipseniz DIN uyumlu plate aramanıza gerek yoktur )
 
Birçok tripod üreticisinin tasarladığı adaptörler hızlı ve aksiyonlu çekimlerde makinanızın tripod’a takılıp sökülmesi konusunda zorluklar yaşatmaktadırlar. TA Tripod Adaptörü, bu sorunu çözmek için tasarlanmış ucuz bir aksesuardır. hemen hemen her tripoda monte edilebilen bu hızlı açma plaka adaptörünü kullanarak çekimlerde kolaylık ve rahatlığı bir arada yaşayacaksınız
 
B-Grip TA Tripot Adaptörü
 
----
 
B–Grip HS El Askı Desteği, mevcut B -Grip BH Kemer Askı Kiti ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ergonomik olarak tasarlanmış bu ürün, makinanız için mükemmel tutuş ve rahatlık sağlar. Elinizi kavrayan askı sayesinde kameranın deklanşörüne basmak için için sadece parmaklarınızı yukarıda tutmak yeterli.
HS El Askı Desteği, ellerinizin büyüklüğünü karşılayacak şekilde ayarlanabilir. Gerekirse makineniz dikey duracak şekilde bir boyun askısı takılabilir. BH Kemer Tutucu , TA-Tripod adaptörü ve GLIDER Seyahat Takımı dahil olmak üzere diğer B -Grip ürünleri ile tam uyumludur . B-Grip El Askısı‘nın iki versiyonu mevcuttur . HS model, halihazırda BH Kemer Askı Kiti’ne sahip müşterileri içindir . HS+ modeli ise, herhangi bir kemer askı kiti‘ne sahibi olmayan müşteriler içindir. HS+Plus El Askı Aparatı iki ana bölümden meydana gelir. Tripod’a takmak için hızlı montaj plakası ve el kavraması için kauçuk askı.
 
B-Grip HS EL ASKI DESTEĞİ
 
 
 
B-grip BGL
B-Grip TK
B-Grip TA
B-Grip HS  

 

B-grip BGL

B-Grip TK
 
B-Grip TA
 
B-Grip HS  
 

Ürün Yorumları B-Grip Kemer Omuz Kiti 4’lü Set

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış ve ya onaylanmış yorum bulunmuyor.
Yorum Yap
Artılar
Eksiler
Bu ürüne yıldız derecesi verin
Garanti Bankası Akbank Halk Bankası İş Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 497,00 TL 497,00 TL 497,00 TL 497,00 TL 497,00 TL 497,00 TL 497,00 TL 497,00 TL
3 170,64 TL 511,91 TL 170,64 TL 511,91 TL 170,64 TL 511,91 TL 170,64 TL 511,91 TL
6 - - - - - - - -
Yapı Kredi Finansbank Diğer
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 497,00 TL 497,00 TL 497,00 TL 497,00 TL 497,00 TL 497,00 TL
3 170,64 TL 511,91 TL 170,64 TL 511,91 TL - -
6 - - - - - -

Şu ürün için Soru & Cevaplar - B-Grip Kemer Omuz Kiti 4’lü Set

Bu ürün için henüz soru sorulmamış ve ya onaylanmış soru bulunmuyor.
Soru Sor