İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

Fotopazar Hakkında

  Fotopazar.com 1999 yılından beri görüntüleme ve ses sistemleri alanında hizmet veren, kurumsal ve bireysel anlamda satış destek hizmetlerini bir arada sunan köklü bir firmadır. Vemis Bilişim halen İstanbul - Sirkeci ve İskenderun şehir merkezinde satış ve servis hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

  Sadece bir eticaret sitesi değil aynı zamanda kullanıcılarının zaman geçirmekten hoşlanacakları bir platform oluşturmayı amaçlayan fotopazar.com sizler için en iyi şekilde yeniden dizayn edildi ve sunuldu, her zaman gelişim göstermeye de devam edecek. Konusunda Türkiye'nin en iyi çalışanlarına sahip olan web sitemizden her zaman destek ve tavsiyeler alabilirsiniz.

  Bünyesinde Canon, Nikon, Sony, Harman Kardon, Bang Olufsen, JBL gibi bir çok markanın bayiliklerini bulundurmakta olan Fotopazar.com; ayrıca kurumsal firmalara da destek vermektedir. Fotoders.com ile çapraz bağı da bulunan Fotopazar.com düzenli olarak fotoğraf ve video konularında eğitimler düzenlemekte ve son kullanıcıların daha iyi fotoğraf ve video çekmesi için bilgilendirmektedir.

MARKALARIMIZ

SUBGREEN

Subgreen, tripod, filtre, çanta, stüdyo aksesuarları ve profesyonel video ve fotoğraf ekipmanlarının yer aldığı bir FOTOPAZAR markasıdır. Fotopazar olarak sitemizde ve bayilerimizde yer alan ve Subgreen markası olarak satılan tüm ürünler iki yıl resmi Türkiye garantili olarak son kullanıcısı ile buluşmaktadır. Subgreen marka ürünler; özellikleri, kalitesi, fiyat ve performans oranları oldukça yüksek olan ve son kullanıcının memnun kalacağı fotoğraf ve video aksesuarlarından oluşmaktadır. 

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

ZHIYUN-TECH

Zhiyun-Tech ve FOTOPAZAR ortaklıkları ile Resmi Türkiye Distribütörü olan Fotopazar, Zhiyun Crane, Evolution, Crane 2 ve diğer Zhiyun-Tech gimbal stabilizerleri ve bu ürünlere ait olan aksesuarları Türkiye'ye getirir ve bu ürünlerin 2 Yıl boyunca resmi teknik servis hizmetini vermektedir. Fotopazar.com'dan ve/veya Fotopazar bayilerinden yapacağınız Zhiyun-Tech ürün alışverişlerinde aldığınız ürünlerin FOTOPAZAR bandrolü ile almanız ve talep etmeniz gerekmektedir. 

 

SARAMONIC

2016 yılında yapılan anlaşma ile Saramonic ve Fotopazar işbirliği sağlanmış olup, www.fotopazar.com ve Fotopazar'ın bayilerinden yapılan Saramonic ürün siparişleriniz 2Yıl boyunca Saramonic Türkiye Distribütörü ve Yetkili Teknik Servisi olan FOTOPAZAR garantisi altındadır.