İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

Fotopazar Hakkında

          Fotopazar.com 1999 yılından beri görüntüleme ve ses sistemleri alanında hizmet veren, kurumsal ve bireysel anlamda satış destek hizmetlerini bir arada sunan köklü bir firmadır. Vemis Bilişim halen İstanbul - Sirkeci ve İskenderun şehir merkezinde satış ve servis hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

          Sadece bir eticaret sitesi değil aynı zamanda kullanıcılarının zaman geçirmekten hoşlanacakları bir platform oluşturmayı amaçlayan fotopazar.com sizler için en iyi şekilde yeniden dizayn edildi ve sunuldu, her zaman gelişim göstermeye de devam edecek. Konusunda Türkiye'nin en iyi çalışanlarına sahip olan web sitemizden her zaman destek ve tavsiyeler alabilirsiniz.

          Bünyesinde Canon, Nikon, Sony, Harman Kardon, Bang Olufsen, JBL gibi bir çok markanın bayiliklerini bulundurmakta olan Fotopazar.com; ayrıca kurumsal firmalara da destek vermektedir. Fotoders.com ile çapraz bağı da bulunan Fotopazar.com düzenli olarak fotoğraf ve video konularında eğitimler düzenlemekte ve son kullanıcıların daha iyi fotoğraf ve video çekmesi için bilgilendirmektedir.