İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

Fotopazar Hakkında

  Fotopazar.com 1999 yılından beri görüntüleme ve ses sistemleri alanında hizmet veren, kurumsal ve bireysel anlamda satış destek hizmetlerini bir arada sunan köklü bir firmadır. Vemis Bilişim halen İstanbul - Sirkeci ve İskenderun şehir merkezinde satış ve servis hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

  Sadece bir eticaret sitesi değil aynı zamanda kullanıcılarının zaman geçirmekten hoşlanacakları bir platform oluşturmayı amaçlayan fotopazar.com sizler için en iyi şekilde yeniden dizayn edilmekte ve sunulmaktadır. Her zaman gelişim göstermeye de devam edecek olan Fotopazar'dan Türkiye'nin en iyi çalışanlarına sahip olan web sitemizden her zaman destek ve tavsiyeler alabilirsiniz.

  Bünyesinde Canon, Sony, Nikon gibi fotoğraf makine üreticilerinin; Profoto, Godox, Elinchrom, Hensel gibi ışık sistemleri üreticilerinin, Zhiyun-Tech Video destekleyicilerinin Ana Dağıtıcısı ve Tamron, Sigma, Samyang, Tokina gibi birçok lens üreticisinin ana bayiliklerini elinde bulunduran Fotopazar, aynı zamanda Saramonic markasının distirübörlüğünü ve Subgreen markasının da resmi sahibi konumundadır.

MARKALARIMIZ

SUBGREEN

Subgreen, tripod, filtre, çanta, stüdyo aksesuarları ve profesyonel video ve fotoğraf ekipmanlarının yer aldığı bir FOTOPAZAR markasıdır. Fotopazar olarak sitemizde ve bayilerimizde yer alan ve Subgreen markası olarak satılan tüm ürünler iki yıl resmi Türkiye garantili olarak son kullanıcısı ile buluşmaktadır. Subgreen marka ürünler; özellikleri, kalitesi, fiyat ve performans oranları oldukça yüksek olan ve son kullanıcının memnun kalacağı fotoğraf ve video aksesuarlarından oluşmaktadır. 

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ

SARAMONIC

2016 yılında yapılan anlaşma ile Saramonic ve Fotopazar işbirliği sağlanmış olup, www.fotopazar.com ve Fotopazar'ın bayilerinden yapılan Saramonic ürün siparişleriniz 2Yıl boyunca Saramonic Türkiye Distribütörü ve Yetkili Teknik Servisi olan FOTOPAZAR garantisi altındadır.