İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

Nikon Coolpix B700 Dijital Fotoğraf Makinesi

60x Optik Zoom Fotoğraf Makinesi

ÜRÜN VİDEOSU

Ön Sipariş

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • 20,2MP 1 / 2.3 "BSI CMOS Sensör
 • NIKKOR Super ED 60x Optik Zoom Lens
 • 24-1440mm (35mm eşdeğeri)
 • 921k-Nokta Elektronik Vizör
 • 3.0 "921k-Nokta Varyantlı Açı LCD Monitör
 • UHD 4K 30p'de Video Kaydı
 • NFC ve Bluetooth BLE ile Dahili Wi-Fi
 • ISO 3200, 5 fps'e kadar Çekim
 • Çift Algılama Titreşim Azaltma
 • Ham Dosya Kaydı

Renk

ücretsiz kargo
hızlı gönderi
en çok beğenilen
Fiyat: 2489,00 TL
İndirimli Fiyat: 2389,00 TL
Bu ürünü satın alarak 48 puan (12 ₺) kazanacaksınız.
 • Limitiniz Yetersizse
 • Telefonla Sipariş Vermek İstiyorsanız
 • İstanbul içi Aynı Gün Teslimat için
 • Kurumsal Teklif Almak için
Bizi Arayın!
0212 709 9070

Nikon Coolpix B700 Dijital Fotoğraf Makinesi İncelemesi

20,3 megapiksel çözünürlüklü süper zoom COOLPIX B700 ile ince ayrıntıları çekin.

Nefes kesici mesafelere ulaşan (120x Dynamic Fine Zoom'a¹ genişletilebilir) ve hassas çekim için Yüksek Performanslı Otomatik Netleme (AF) Sistemi'ne sahip olan 60x optik zoom'lu bir ED cam objektifle efsanevi NIKKOR deneyimini yaşayın. 4K UHD filmlerle eserinizi ölümsüzleştirin ve yüksek kaliteli fotoğraf sonuçları için RAW (NRW) çekim yapın. 5 duraklamalı Çift Algılamalı Optik VR (Titreşim Azaltma)² ve yan zoom kontrolü, makine sarsıntısını en aza indirirken, elektronik vizör veya değişken açılı LCD ekranla çekim yapabilirsiniz. SnapBridge ile fotoğraf makinenizi akıllı cihazınıza bağlı tutun.

COOLPIX B700 ile engin ufuklara kristal netliğinde erişin.

SÜPER ED CAM ELEMANIYLA ÜRETİLEN NIKKOR 60X OPTİK ZOOM

Sıra dışı uzunlukta bir aralığa sahip 60x NIKKOR zoom objektifle (120x Dynamic Fine Zoom'a¹ genişletilebilir) güvenli bir mesafeden vahşi yaşamı fotoğraflayın, gece gökyüzündeki yıldızları çekin veya sportif etkinliklerde etkileyici kareler yakalayın. Zoom aralığı 24 mm geniş açı ile süper telefoto 1440 mm görüş açıları (35 mm biçimindeki eşdeğeri) arasını kapsar ve objektifin 1 cm'ye kadar yakınındaki konularda güçlü makro fotoğrafçılığı destekler. Süper ED cama sahip güvenilen NIKKOR optikleriyle üstün performans güvencesine sahipsiniz. Süper ED objektifin ikincil tayfları kaldırma konusunda üstün becerisi, gelişmiş renk sapması düzeltme özellikleri sunma da dahil gelişmiş özellikleri vardır.

20,3 ETKİN MEGAPİKSELLİ CMOS SENSÖR VE YÜKSEK PERFORMANSLI OTOMATİK NETLEME (AF) SİSTEMİ

Fotoğraf makinesindeki CMOS görüntü sensörünün yüksek megapiksel sayısı daha fazla ışığın girmesini sağlayarak resimlerinizde daha ince ayrıntıların yakalanmasına imkan sağlarken, son derece hassas yüksek hızlı AF konunuza hızla odaklandığından hiçbir önemli anı kaçırmazsınız. Hedef bulan AF daha esnek bir kompozisyonu mümkün kılar ve en uygun netleme alanı boyutu ile konumu konuya göre seçilir. Fotoğraf makinenizi konunuza doğrulttuğunuzda netlemenin yapılması gerektiği alan anında tahmin edilir. Etkin netleme alanı konunun boyutuyla ilişkili olarak otomatik şekilde ayarlanarak tüm resimlerin iyi netlenmesi sağlanır. Hedef bulan AF çerçevenin ortasındaki konularda olduğu gibi merkezin dışındaki konularda da etkilidir ve çiçekler ya da yiyecekler gibi daha küçük konularda da insan konularında olduğu kadar iyi çalışır.

STEREO SESLİ 4K UHD/30P FİLMLER

Etkileyici bir akıcılığa sahip 4K Ultra Yüksek Tanımlı (3840x2160/30p) filmler, kayıtlarınızın en son teknolojiyle çekilmesini ve 4K UHD'nin standart olacağı günlere hazır olmasını sağlar; üstelik, zoom çalışması boyunca yönü ayarlayabilen mikrofonu yükselt ile harika bir ses kalitesi elde edebilirsiniz. Özel bir film kayıt düğmesi ile anında film çekmeye başlayabilirsiniz. HDMI desteği, isteğe bağlı bir HDMI kablosuyla fotoğraf makinenizi bir TV'ye veya harici ekrana bağlayabileceğiniz anlamına gelir.

DAHİLİ ELEKTRONİK VİZÖR (EVF)

Yüksek tanımlı 921 k-noktalı, 0,2 inç LCD (dioptri ayarlı) elektronik vizör, çerçeve alanının %100'ünü göstererek her zaman tam olarak ne çektiğinizi bilmenizi sağlar. Gözünüzü sensöre yaklaştırdığınızda ekran çekiminden otomatik geçiş sağlayan göz sensörü sayesinde, çekim tarzınızı ekran ile vizör arasında akıcı bir şekilde değiştirin. Vizörlü çekim dar alanlarda kullanışlıdır ve sabit bir duruş sağlayarak makine sarsıntısını en aza indirir.

921 K-NOKTALI, 7,5 CM/3,0 İNÇ DEĞİŞKEN AÇILI LCD EKRAN

Değişken açılı büyük ekran, farklı bakış açıları oluşturmak için esneklik sağlar: Konserlerde kalabalığın üzerinden çekim yapın, vahşi yaşam ve doğa resimlerinde düşük açıya geçin veya mimari çekimler ya da seyahat çekimleri için tamamen benzersiz bir açı yakalayın. Çektiğiniz filmlere kişisel yorum eklemenizi veya sıra dışı bir yerdeyken hızla özçekim yapmanızı kolaylaştıran değişken açılı ekran ile kendinizi çekmeniz çok kolaydır. RGBW hizalaması, doğrudan güneş ışığında bile üstün görünürlük sağlar ve daha az güç tüketir.

5 DURAKLAMALI ÇİFT ALGILAMALI OPTİK VR (TİTREŞİM AZALTMA)

Titreşim azaltma, makine sarsıntısını azaltarak, çekim koşullarınız ne olursa olsun her zaman en uygun pozlamaya sahip keskin görüntüler elde etmenizi sağlar. 5 duraklamalı Çift Algılamalı Optik VR², 5 duraklama daha hızlı bir deklanşör hızına eşdeğer telafi etkisine sahiptir. Bu da daha yüksek deklanşör hızı gereksinimlerini ortadan kaldırarak hatalı pozlama veya aşırı artırılmış duyarlılık gibi sorunları engeller. Açılı hız sensörü tarafından algılanan makine sarsıntısı bilgilerini makine sarsıntısının yönü ve miktarına (hareket vektör bilgileri) ilişkin verilerle birlikte kullanan yeni geliştirdiğimiz VR algoritması, görüntü bulanıklığı miktarının daha hassas bir biçimde hesaplanmasını sağlayarak çok daha ileri düzeyde bir titreşim azaltma performansı sergiler.

SNAPBRIDGE

SnapBridge, kameranız ile akıllı telefon veya tabletiniz arasında sürekli ve düşük güç tüketen bir bağlantı sağlayarak fotoğrafçılık hayatınız üzerinde kolay bir kontrol olanağı sunar. Artık fotoğraf çektiğiniz sırada görüntüleri akıllı cihazınızla senkronize edebilir, Nikon kalitesindeki fotoğrafları anında paylaşabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf makinenizin fonksiyonlarını telefonunuzdan kontrol edebilir, fotoğraf makinenizi güncel tutabilir ve daha pek çok özellikten faydalanabilirsiniz.

Android cihazlara yönelik uygulama kullanıma hazır. iOS uygulaması ise Ağustos, 2016 itibarı ile App Store® üzerinden hizmetinize sunulacak.

HIZLI BAŞLATMA SÜRESİ, YÜKSEK HIZLI AF VE DÜŞÜK ÇEKİM SÜRESİ GECİKMESİ

Bir kareyi çekmek için tek bir şansınız olduğunda, son derece hassas çalışan B700'e güvenebilirsiniz. Yaklaşık 1,3 saniyelik kısa bir başlatma süresi, yaklaşık 0,9 saniyede kristal berraklığında netleme yapan Yüksek hızlı AF ve kısa çekim süresi gecikmesi ile aksiyonu başladığı an yakalıyor olacaksınız. Önemli bir anı asla kaçırmayacaksınız.

RAW (NRW) RESİMLER ÇEKİN

Nikon’un NRW formatında yapabileceğiniz RAW çekimler, resim kalitesinde herhangi bir düşüş konusunda hiç endişelenmeniz gerekmediği anlamına gelir. Resimler hafıza kartına NRW formatında yazdırılırken pozlama telafisi, beyaz dengesi, renk, ton ve keskinleştirme bilgileri dosya içinde yönerge kümeleri olarak kaydedilir. Özgün RAW verilerine hiç zarar vermeden resimlerinizdeki yönerge kümesini dilediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Nikon Coolpix B700 Dijital Fotoğraf Makinesi Teknik Özellikleri

Tür
Kompakt dijital fotoğraf makinesi
 
Etkin piksel sayısı
20,3 milyon (Görüntü işleme, etkin piksel sayısını azaltabilir.)
 
Görüntü sensörü
1/2,3 inç CMOS tipi, Toplam piksel sayısı: Yaklaşık 21,14 milyon
 
Objektif
NIKKOR 60x optik zoom'lu objektif
 
Odak uzaklığı
4,3 ile 258 mm arası (35 mm [135] biçiminde 24 ile 1440 mm arası objektifinkine eşdeğer görüş açısı)
 
f/-sayısı
f/3,3 ile 6,5 arası
 
Objektif yapısı
11 grupta 16 eleman (4 ED objektif elemanı ve 1 süper ED objektif elemanı)
 
Büyütme
En fazla 4x (35 mm [135] biçiminde yaklaşık 5760 mm'lik bir objektife eşdeğer görüş açısı), Film seçenekleri 2160/30p veya 2160/25p olarak ayarlandığında en fazla 2x (35 mm [135] biçiminde yaklaşık 2880 mm'lik bir objektife eşdeğer görüş açısı)
 
Titreşim Azaltma
Objektif kaydırma özellikli VR (durağan görüntüler), Objektif kaydırma ve elektronik VR (filmler)
 
Otomatik netleme
Kontrast ölçümlü AF
 
Odak aralığı
[W]: Yaklaşık 50 cm (1 ft 8 inç) ile sonsuz arası, [T]: Yaklaşık 2,0 m (6 ft 7 inç) ile sonsuz arası, Makro yakın çekim modu: Yaklaşık 1 cm (0,4 inç) ile sonsuz arası (geniş açı konumu), (Yapılan tüm ölçümler objektifin ön yüzeyinin merkezinden hesaplanmıştır)
 
AF alan modu
Hedef bulan AF, yüz önceliği, manuel (nokta), manuel (normal), manuel (geniş), konuyu izleme
 
Vizör
Elektronik vizör 0,5 cm (0,2 inç) dioptri ayarı işlevine (-3 ila +1 m-¹) sahip, yaklaşık 921 k-noktaya eşdeğer LCD
 
Çerçeve alanı
Yaklaşık %100 yatay ve dikey (resmin kendisiyle kıyaslandığında)
 
Çerçeve alanı (izleme modu)
Yaklaşık %100 yatay ve dikey (resmin kendisiyle kıyaslandığında)
 
Ekran
7,5 cm (3 inç) diyagonal, Yaklaşık 921 k-noktalı (RGBW), geniş resim açılı, yansıma önleyici kaplamalı TFT LCD ekran ve 6 kademeli parlaklık ayarı, değişken açılı TFT LCD
 
Depolama - Medya
SD, SDHC, SDXC
 
Dosya sistemi
DCF ve Exif 2.3 ile uyumludur
 
Depolama - Dosya biçimi
Durağan görüntüler: JPEG, RAW (NRW) (Nikon’un kendi formatı), Filmler: MP4 (Video: H.264/MPEG-4 AVC, Ses: AAC stereo)
 
Resim boyutu (piksel)
20M [5184 x 3888], 8M [3264 x 2448], 4M [2272 x 1704], 2M [1600 x 1200], 16:9 15M [5184 x 2920], 3:2 18M [5184 x 3456], 1:1 15M [3888 x 3888]
 
ISO duyarlılığı
ISO 100 ila 1600, ISO 3200 (P, S, A veya M modunda kullanılabilir)
 
Pozlama ölçümü
Matris, merkez ağırlıklı, nokta
 
Pozlama kontrolü
Değişken programa sahip programlanmış otomatik pozlama, enstantane öncelikli otomatik, diyafram öncelikli otomatik, manuel, pozlama basamaklama, pozlama telafisi (1/3 EV'lik adımlarla -2,0 ila +2,0 EV)
 
Deklanşör tipi
Mekanik ve CMOS elektronik deklanşör
 
Enstantene hızı
1/40001 ila 1 s, 1/40001 ila 15 s (M modunda ISO duyarlılığı 100'ken), 25 s (Çoklu pozlama Aydınlatma sahne modunda Yıldız izleri)
 
Otomatik zamanlama
10 sn veya 2 sn seçilebilir
 
Diyafram
Elektromanyetik 6 bıçaklı iris diyafram
 
Diyafram aralığı
1/3 EV'lik 8 adım (W) (A, M modu)
 
Dahili Flaş
Var
 
Flaş aralığı (yaklaşık)
[W]: Yaklaşık 0,5 ile 7,0 m arası (1 ft 8 inç ile 22 ft arası), [T]: Yaklaşık 1,5 ila 3,4 m (5 ft ila 11 ft)
 
Flaş kontrolü
Kılavuz ışıklı TTL otomatik flaş
 
Pozlama telafisi
-2 ile +2 EV aralığında 1/3 EV'lik adımlarla
 
USB
Mikro USB konnektörü (Pakete dahil edilen UC-E21 USB Kablosu'ndan başka bir USB kablosu kullanmayın.), Yüksek Hızlı USB, Direct Print'i (PictBridge) destekler
 
HDMI çıkışı
HDMI mikro konektörü (D Tipi)
 
Wi-Fi (Kablosuz LAN) standartları
IEEE 802.11b/g (standart kablosuz LAN protokolü)
 
Wi-Fi (Kablosuz LAN) çalışma frekansı
2412 ila 2462 MHz (1 ile 11 kanalları arası)
 
Wi-Fi (Kablosuz LAN) güvenliği
Doğrulama: Açık sistem, WPA2-PSK
 
Bluetooth standartları
Bluetooth Özelliği Sürüm 4.1
 
Desteklenen diller
Arapça, Bengalce, Bulgarca, Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel), Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Hintçe, Macarca, Endonezya dili, İtalyanca, Japonca, Korece, Marathi dili, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce (Avrupa ve Brezilya), Rumence, Rusça, Sırpça, İspanyolca, İsveççe, Tamilce, Telugu dili, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca
 
Güç kaynağı
Bir EN-EL23 Şarj Edilebilir Li-ion Pil (birlikte verilir), EH-67A AC Adaptörü (ayrı olarak temin edilir)
 
Şarj süresi
Yaklaşık 3 saat (EH-73P/EH-73PCH AC Şarj Adaptörü ile ve hiç şarj kalmamışken kullanıldığında)
 
Pil ömrü2
Yaklaşık 420 çekim (EN-EL23 ile)
 
Film kaydı için gerçek pil ömrü3
Yaklaşık 1 sa 30 dk (EN-EL23 ile)2
 
Tripod yuvası
1/4 (ISO 1222)
 
Boyutlar ( GxYxD)
Yaklaşık 125,0 x 85,0 x 106,5 mm (5,0 x 3,4 x 4,2 inç) (çıkıntılar hariç)
 
Ağırlık
Yaklaşık 570 g (1 lb 4,2 ons) (pil ve hafıza kartı dahil)
 
Çalışma ortamı - Sıcaklık
0°C ile 40°C arası (32°F ile 104°F arası)
 
Çalışma ortamı - Nem
%85 veya altı (yoğunlaşmasız)
 
Verilen aksesuarlar
Makine Askısı, LC-CP29 Objektif Kapağı (kablolu), EN-EL23 Şarj Edilebilir Li-ion Pil, EH-73P AC Şarj Adaptörü (Fotoğraf makinesi, fiş adaptörü gerektiren bir ülke veya bölgede satın alınmışsa fiş adaptörü birlikte verilir. Fiş adaptörünün şekli satın alınan ülke veya bölgeye göre farklılık gösterir.), UC-E21 USB Kablosu
1. f değeri f/7.6 (geniş açı konumu) olarak ayarlandığında.
2. Pil ömrü SnapBridge kullanımını yansıtmamaktadır ve sıcaklık, çekimler arasındaki aralık ve menüler ile görüntülere bakılan sürenin uzunluğu dahil olmak üzere kullanım koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
3. Her bir film dosyası, en fazla 4 GB boyuta ya da 29 dakika süreye sahip olabilir. Fotoğraf makinesi sıcaklığının yükselmesi durumunda kayıt, bu sınır aşılmadan sonlanabilir.
 
Tüm ölçümler CIPA (Fotoğraf Makinesi ve Görüntüleme Ürünleri Birliği) standartlarına veya kılavuzlarına uygun şekilde yapılır.
Optik Zoom 50X +
Ekran Boyutu 3"
Titreşim Engelleyici Var
Megapiksel 20-25MP
 • Makine Askısı
 • LC-CP29 Objektif Kapağı (kablolu)
 • EN-EL23 Şarj Edilebilir Li-ion Pil
 • EH-73P AC Şarj Adaptörü (Fotoğraf makinesi
 • fiş adaptörü gerektiren bir ülke veya bölgede satın alınmışsa fiş adaptörü birlikte verilir. Fiş adaptörünün şekli satın alınan ülke veya bölgeye göre farklılık gösterir.)
 • UC-E21 USB Kablosu

Ürün Yorumları Nikon Coolpix B700 Dijital Fotoğraf Makinesi

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış ve ya onaylanmış yorum bulunmuyor.
Yorum Yap
Artılar
Eksiler
Bu ürüne yıldız derecesi verin
Garanti Bankası Akbank Halk Bankası İş Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 2389,00 TL 2389,00 TL 2389,00 TL 2389,00 TL 2389,00 TL 2389,00 TL 2389,00 TL 2389,00 TL
3 796,33 TL 2389,00 TL 796,33 TL 2389,00 TL 796,33 TL 2389,00 TL 804,30 TL 2412,89 TL
6 406,13 TL 2436,78 TL 398,17 TL 2389,00 TL 398,17 TL 2389,00 TL 406,13 TL 2436,78 TL
Yapı Kredi Finansbank Diğer
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 2389,00 TL 2389,00 TL 2389,00 TL 2389,00 TL 2389,00 TL 2389,00 TL
3 796,33 TL 2389,00 TL 796,33 TL 2389,00 TL - -
6 398,17 TL 2389,00 TL 398,17 TL 2389,00 TL - -

Şu ürün için Soru & Cevaplar - Nikon Coolpix B700 Dijital Fotoğraf Makinesi

Doğukan Samast 11.2.2017 21:40
Soru: Stoklariniza girdiğinde almak istesem kapıda ödeme olurmu
Cevap: Evet tabii kapıda ödeme mevcut.
Size yardımcı oldu mu?
0
0
Soru Sor