İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

Nikon D500 DSLR Fotoğraf Makinesi

Nikon Crop Sensörlülerin Bir Numarası

ÜRÜN VİDEOSU

Stokta Yok

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • 20.9MP DX-Format CMOS Sensör
 • EXPEED 5 Görüntü İşlemci
 • 3.2" 2,539k-Nokta Hareketli Dokunmatik LCD
 • 30 fps'de 4K UHD Video Kayıt
 • Multi-CAM 20K 153 Nokta AF Sistemi
 • ISO 51200, ISO 1640000 aralık
 • 200 Kareye Kadar 10 fps
 • Dahili Wi-Fi, Bluetooth ve NFC
 • 180k-pixel RGB sensör ve Grup alan AF
 • Dahili Time Lapse, 9999 Çekime Kadar

ücretsiz kargo
hızlı gönderi
editörün seçimi
Fiyat: 15689,00 TL
İndirimli Fiyat: 12069,00 TL
Bu ürünü satın alarak 241 puan (60,25 ₺) kazanacaksınız.
 • Limitiniz Yetersizse
 • Telefonla Sipariş Vermek İstiyorsanız
 • İstanbul içi Aynı Gün Teslimat için
 • Kurumsal Teklif Almak için
Bizi Arayın!
0212 709 9070

 

Nikon D500 DSLR Fotoğraf Makinesi İncelemesi

Amiral gemisi gücü; DX çevikliği. D500 ile daha da ileri gidin.

Nikon'un FX biçimli amiral gemisi D5'in küçük kardeşi D500, olağanüstü güç ve hassasiyet elde etmenize imkan tanır. Nikon'un yeni nesil 153 noktalı AF sistemi olağanüstü genişlikte bir kapsam sunar. Yeni görüntü ve ölçüm sensörleri son derece hassas bir konu tanıma olanağı ve ayrıntı sağlar. 10 fps'ye varan hızlarda çekim yapabilir ve yüksek performanslı ara bellek sayesinde tek bir yüksek hızlı arka arkaya çekimde 200 adede kadar NEF (RAW) resim çekebilirsiniz. Bu da tam 20 saniye boyunca en yüksek resim kalitesinde çekim yapabileceğiniz anlamına gelir. Üstelik sınırları zorlayan film yapımcıları için D Film fotoğraf makinesinde 29 dakika 59 saniyeye kadar yüksek tanımlı 4K/UHD film kaydı yapılmasını sağlar.

 

AMIRAL GEMISI AF PERFORMANSI: OLAĞANÜSTÜ HASSASLIK

Nikon'un FX biçimli amiral gemisi olan D5 ile aynı AF sistemine sahip D500, neredeyse karanlık koşullarda bile tam hassaslıkla netlemenize imkan sağlar. Tam 153 netleme noktası ve 99 çapraz tip sayesinde bu olağanüstü AF sistemi, benzeri görülmemiş bir kapsama alanı sunarak vizör çerçevesinin genişliğini neredeyse tamamen kapsar. Merkez noktasında -4 EV'ye, diğer tüm noktalarda -3 EV'ye (ISO 100, 20°C/68°F) kadar düşürülebilen AF hassaslığı, düşük ışıkta üstün performans sağlar. Yeni bir hassaslık düzeyi sayesinde yüksek hızda hareket eden küçük konular izlenebilir ve çerçevenin kenarındaki konular kolayca algılanır. Sistem, Sürekli AF modunda 153 noktalı, 72 noktalı ve 25 noktalı kapsama ayarlarına göre yapılandırılabilir. 153 netleme noktasının tamamı f/5,6 ya da daha hızlı açık diyaframa sahip AF NIKKOR objektiflerle uyumludur ve 15 merkezi netleme noktası, f/8'lik etkin diyaframla çalışır.


DAHA DA ILERI GIDIN: GÖRÜNTÜ TANIMLAMA HIZI

D500’ün üstün performansı, önemli anları kolayca yakalar. AE/AF izlemeyle veya ayna kaldırılarak 10 fps'ye kadar çekim yapabilirsiniz. Spor çekimi sırasında ya da konuların aniden yön değiştirdiği herhangi bir sahnede AF izleme ve vizör görünürlüğü büyük ölçüde geliştirilmiştir. Yeni bir AF ASIC (Uygulamalı Özel Entegre Devreler) birimi sayesinde AF'ye her an en yüksek bilgi işlem gücü ayrılır. Daha hızlı ardışık deklanşör ve ayna mekanizmaları, yüksek hızlı arka arkaya çekimler sırasında vizör kararmasını önemli ölçüde azaltır. Fotoğraf makinesinin yüksek performanslı ara belleği, tek bir arka arkaya çekimde 200'e kadar NEF (RAW) resim çekmenize imkan sağlar. İki kart yuvası (biri XQD kartlar, diğeri SD UHS II kartlar için) fotoğraf makinesinin inanılmaz çekim hızlarına kolayca ayak uydurur ve bir sonraki arka arkaya çekim için ara belleğin hızla boşaltılmasını sağlar. USB 3.0 bağlantı noktası sayesinde büyük miktarda veriler hızlı bir biçimde aktarılabilir ve fotoğraf makinesinin dahili Wi-Fi özelliği hızlı kablosuz resim aktarımına imkan tanır. Daha da hızlı bir aktarım çözümü arayanlar için D500, opsiyonel WT-7A ile de uyumludur; bu sayede dosyalar, 866,7 Mb/s'yi bulan hızlarla bir FTP sunucusuna veya bilgisayara aktarılabilir.

ANI KAÇIRMAYIN: GÜÇLÜ ÖLÇÜM VE GÖRÜNTÜ SENSÖRLERI

İster koşmakta olan bir çitayı ister X Oyunlarında kader anını yakalıyor olun, D500 ile istediğiniz fotoğrafı elde edersiniz. Üstelik bu, sıradan bir fotoğraftan fazlasıdır. 20,9 MP DX biçimli CMOS görüntü sensörü ve 180K piksel RGB ölçüm sensörü, zengin ton geçişlerine sahip, son derece hassas bir konu tanıma ve görüntü detayı sağlar. D500; 8,0 cm (3,2 inç), 2359 k-noktalı, yüksek ya da alçak açılardan çekim yapma esnekliği sağlayan son derece hassas, dik açılı bir LCD dokunmatik ekrana da sahiptir. Görüntüler arasında kolayca dolaşıp önemli olanlarını seçebilir ve fotoğraflara kredi, konum, ağ, IPTC ve telif hakkı bilgileri girebilirsiniz. Canlı Görüntü modunda çekim yaparken dokunmatik özelliğini kullanarak netleme noktasını ayarlayabilir, deklanşöre basabilir ve çerçeve içinde seçilen alana göre önceden ayarlanmış Noktasal Beyaz Dengesi verilerini alabilirsiniz. Daha fazla kontrol isteyenler için Picture Control 2.0, hem durağan görüntüler hem de video çekimi için parametre tanımlamayı kolaylaştırır. Maksimum dinamik aralık için Düz ön ayarını kullanarak üretim sonrasına kalan işlerinizi kolaylaştırın ve Netlik özelliğiyle ayrıntılar üzerinde ince ayar yapın.

KARANLIKTAN KORKMAYIN: BAŞKALARININ GÖRMEKTE BILE ZORLANDIĞI FOTOĞRAFLARI YAKALAYIN

Zorlu aydınlatma koşulları D500'ün gözünü korkutamaz. Olağanüstü genişlikteki ISO aralığı sayesinde bu fotoğraf makinesi, karanlık koşullarda çekim için yepyeni fırsatların kapısını aralar ve parlak noktalarla son derece iyi başa çıkar. Nikon'un yeni EXPEED 5 işleme motoru, 100 ile 51.200 arasını kapsayan standart ISO aralığının tamamında resim kalitesinin hiç olmadığı kadar yüksek olmasını sağlar. İnce kumlanma ciddi oranda azaltılmıştır ve yüksek ISO değerlerinde çekilen ve kesilen görüntüler bile kalitesini korur. ISO aralığını Lo 1 ayarında ISO 50 eşdeğeri kadar alçak düşük bir değere, Hi 5 ayarında ise tam ISO 1.640.000 eşdeğerine kadar yüksek bir değere genişletebilirsiniz. Hi 5 ayarı, fotoğraf makinesinin neredeyse karanlık bir ortamda (merkezi noktada -4 EV) çalışan AF sistemiyle birlikte kullanıldığında daha önce belki de hiç denemediğiniz ortamlarda çekim yapmanıza imkan sağlar. Renkli görüntüleri flaş kullanmadan yakalamanıza imkan tanıyan, bu şaşırtıcı yükseklikteki ISO değerleri, gözetim veya güvenlik uygulamaları gibi uzmanlık isteyen kullanımlar için de uygundur.

SINEMA KALITESINDE 4K/UHD PERFORMANSI

Fotoğraf makinesinde yüksek tanımlı 4K/UHD filmler kaydedebilen ilk Nikon DX biçimli D-SLR olan D500, film çekiminde yepyeni bir esneklik düzeyi sağlıyor. En yüksek resim kalitesini elde etmenizi sağlayan noktası noktasına yerel piksel kesme olanağıyla 30p/25p/24p hızında 29 dakika 59 saniyeye kadar 4K/UHD filmler (3840x2160 piksel) kaydedilebilir. Yerel Tam HD piksel kesme de dahil olmak üzere birden çok sensör kesme biçiminde 50p/60p'ye varan kare hızlarında Tam HD (1080p) videolar kaydedilebilir. Nikon'un elektronik Titreşim Azaltma teknolojisi, elle Tam HD film çekimi sırasında makine sarsıntısının etkilerini azaltır. M modunda çekim yapılırken tüm video çözünürlükleri ve kesme modlarında duyarlılık, ISO 100 ile Hi 5'e aralığında herhangi bir değere ayarlanabilir. Otomatik ISO, ISO 200'den Hi 5'e kadar çıkmanıza ve çalışırken kullanmak istediğiniz en yüksek ISO değerlerini ayarlamanıza imkan tanır. Fotoğraf makinesi temiz HDMI çıkışı sağlar: Hafıza kartına 4K/UHD filmler bile kaydedilebilir veya 8 bit'lik bir 4:2:2 YCbCr ile sıkıştırılmamış HDMI çıkışı alınabilir. Uzaktan çekim sırasında tüm film çözünürlükleri için HDMI çıkışı kullanılabilir. Diğer özellikler arasında dahili aralıklı zamanlama ve 4K/UHD kalitesinde zaman aralıklı çekim işlevi bulunur.

DX ÇEVIKLIĞI: IHTIYAÇ DUYDUĞUNUZ KADAR SAĞLAM

Fotoğrafçılık serüveniniz sizi en zorlu çekim koşullarına götürse bile D5'in küçük kardeşi D500 sizi yolda bırakmaz. Sağlam bir metal kasaya giydirilen dayanıklı magnezyum alaşımı ve karbon fiber parçalar, hafif ve sağlam bir gövde oluşturur. Tüm ekler, düğmeler ve kadranlar tamamen hava sızdırmazdır. İki şarj arasında en fazla çekim sayısına ulaşabilmeniz için enerji tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Opsiyonel MB-D17 Multi-Power Battery Pack, üç farklı pil güç kaynağını destekler ve dikey çekim sırasında fotoğraf makinesinin tutulmasını kolaylaştırır. Ayrıca yüksek performanslı deklanşör, 200.000 döngüyle test edilmiştir.

NIKKOR OBJEKTIFLER: DX TELEFOTO AVANTAJI
 
Nikon'un efsanevi NIKKOR objektifleri, eşsiz bir netlik ve çok yönlülük sağlar. D500, DX NIKKOR objektif yelpazesinin tamamıyla uyumludur ve fotoğraf makinesindeki DX sensörünün 1,5x kesme faktörü, bir FX objektifle çekim yapıldığında telefoto etkisi sağlar. D500'ü AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR objektifle kullandığınızda tele ayarındaki görüş açısı, FX biçimli bir D-SLR makinenin 600 mm telefoto objektif takılıyken sahip olduğu görüş açısına eşdeğerdir. Tam çerçeveli kombinasyonla karşılaştırıldığında telefoto yapılandırmanızın hem ağırlığı hem de uzunluğu, yaklaşık yarı yarıya azalır ve fazla yükle seyahat etmek istemeyen biriyseniz bu size ciddi bir avantaj sağlar. Artık daha ağır olan profesyonel setlerin getirdiği sorunlarla uğraşmadan kendinizi aksiyonun merkezine yansıtabilir veya odağınızı ulaşılması zor bir kuş yuvasının kenarına çevirebilirsiniz.
GÖLGELERI AYDINLATMA

D500, Nikon'un beğenilen iTTL/Creative Lighting System ve yeni telsiz kumandalı Gelişmiş Kablosuz Aydınlatma sistemiyle tamamen uyumludur. Bu da makinenizi profesyonel SB-910, kompakt SB-700 veya telsiz kumanda teknolojisini kullanan SB-5000 gibi Speedlight Flaş Birimleriyle kolayca kullanabileceğiniz anlamına gelir. D500, opsiyonel WR-R10 alıcı/verici ile birlikte kullanıldığında 6 gruba kadar SB-5000 birimini başka bir odadan, duvarların arkasından veya dış mekanda parlak güneş ışığı altında kontrol edebilir ve kablosuz olarak çalıştırabilir.

SNAPBRIDGE ILE FOTOĞRAF MAKINENIZI AKILLI CIHAZLARINIZA BAĞLI TUTUN

D500, SnapBridge ile uyumlu olan ilk Nikon D-SLR makinedir. Bu akıllı Nikon uygulaması, Bluetooth Low Energy (BLE) teknolojisinden yararlanarak fotoğraf makinenizle akıllı telefon ya da tabletiniz arasında sabit, düşük güç tüketimli bir bağlantı kurar. Çekim sırasında, fotoğraf makinenizin pilini tüketmeden fotoğraflarınızı akıllı cihazınızla senkronize edebilirsiniz. Çekim sırasında senkronize edilen görüntüler, 1920x1080 piksel olarak yeniden boyutlandırılır; bu, akıllı telefonda depolama ve sosyal medya için ideal boyuttur. Ayrıca, önemli fotoğraf makinesi işlevlerini akıllı cihazınız aracılığıyla kontrol edebilir ve görüntülere kolayca coğrafi etiketler ekleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak SnapBridge, gittiğiniz her yeni konumda akıllı cihazınızdaki GPS bilgileri aracılığıyla fotoğraf makinenizi otomatik olarak yerel saat ve UTC saatiyle günceller. Kaç saat dilimi geçtiğinizden bağımsız olarak çekimleriniz tarihe göre doğru sıralanır. Üstelik D500'ün dahili Yakın Alan İletişimi (NFC) özelliği sayesinde SnapBride'i ilk kez etkinleştirmek üzere fotoğraf makinenizi akıllı cihazınıza bağlamak kolaydır.

 

Nikon D500 DSLR Fotoğraf Makinesi Teknik Özellikleri

Tür Tek objektif yansıtma dijital fotoğraf makinesi
Objektif yuvası Nikon F objektif yuvası (AF bağlantısı ve AF bağlantı yerleri vardır)
Toplam piksel 21,51 milyon
Resim boyutu (piksel) DX (24 x 16) görüntü alanı: (L) 5568 x 3712, (M) 4176 x 2784, (S) 2784 x 1856; 1,3x (18 x 12) görüntü alanı: (L) 4272 x 2848, (M) 3200 x 2136, (S) 2128 x 1424; DX görüntü alanına sahip olan ve film kaydı sırasında çekilen fotoğraflar: (L) 5568 x 3128, (M) 4176 x 2344, (S) 2784 x 1560; 1,3x görüntü alanına sahip olan ve film kaydı sırasında çekilen fotoğraflar: (L) 4272 x 2400, (M) 3200 x 1800, (S) 2128 x 1192; Film kaydı yapılırken 3840 x 2160 çerçeve boyutunda fotopazar çekilen fotoğraflar: 3840 x 2160
Depolama - Medya XQD, SD, SDHC (UHS-II uyumlu), SDXC (UHS-II uyumlu)
Vizör Göz düzeyinde beşli prizma tek objektif yansıtmalı vizör
Göz temas noktası 16 mm (-1,0 m-1; vizörün göz merceği objektif yüzeyinin merkezinden)
Yansımalı ayna Hızlı dönüş tipi
Uyumlu objektifler G, E ve D tipi objektifler (PC objektiflerde bazı kısıtlamalar uygulanabilir) ve DX objektifler dahil olmak üzere AF NIKKOR objektifler, AI-P NIKKOR objektifler ve CPU olmayan AI objektiflerle (yalnızca A ve M pozlama modları) uyumludur. IX NIKKOR objektifler, F3AF'ye yönelik objektifler ve AI olmayan objektifler kullanılamaz. Elektronik telemetre, f/5,6 değerinde veya daha hızlı maksimum diyaframa sahip objektiflerle kullanılabilir (elektronik telemetre, f/8 değerinde veya daha hızlı maksimum diyaframa sahip objektiflerde, 9'u seçilebilen 15 adet netleme noktasını destekler).
Flaş senkronizasyon hızı X = 1/250 s; 1/250 s veya daha düşük hızda deklanşörle senkronize olur
Otomatik zamanlama 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 0,5, 1, 2 veya 3 s aralıklarla 1 ile 9 arasında pozlama
Ölçüm aralığı (ISO 100, f/1,4 objektif, 20°C/68°F) Matris veya merkez ağırlıklı ölçüm: -3 ile +20 EV arası Noktasal ölçüm: 2 ile 20 EV arası Parlaklık ağırlıklı ölçüm: 0 ile 20 EV arası
Pozlama kilidi Algılanan değerde kilitlenen ışık düzeyi
Otomatik netleme TTL kademe belirlemeli Multi-CAM 20K otomatik netleme sensör modülü, hassas ayar ve 55'i (35 çapraz tip sensör ve 9 f/8 sensör) seçilebilen 153 netleme noktası (99 çapraz tip sensör ve f/8'i destekleyen 15 sensör dahil)
Netleme noktaları 153 netleme noktasından 55'i veya 15'i seçilebilir
Flaş kontrolü TTL: Yaklaşık 180K (180.000) pikselli RGB sensörü kullanılarak i-TTL flaş kontrolü; matris, merkez ağırlıklı ve parlaklık ağırlıklı ölçümde dijital SLR için i-TTL dengeli dolgu flaşı, noktasal ölçümde ise dijital SLR için standart i-TTL dolgu flaşı kullanılır
Flaş hazır göstergesi Opsiyonel flaş birimi tamamen şarj olduğunda yanar, flaş tam performansla kullanıldıktan sonra yanıp söner
Senkron Terminali Diş kilitleme mekanizmalı ISO 519 senkron terminali
Canlı görüntü - Modlar Fotoğraf canlı görüntü, Film canlı görüntü
Canlı görüntü - Otomatik Çerçeve içindeki herhangi bir yerde kontrast ölçümlü AF (yüz öncelikli AF veya konu izlemeli AF seçildiğinde fotoğraf makinesi, netleme noktasını otomatik olarak seçer)
Film - Çerçeve boyutu (piksel) ve kare hızı 3840 x 2160 (4K UHD): 30p (aşamalı), 25p, 24p, 1920 x 1080: 60p, 50p, 30p, 25p, 24p, 1280 x 720: 60p, 50p; 60p, 50p, 30p, 25p ve 24p için gerçek kare hızları sırasıyla 59,94, 50, 29,97, 25 ve 23,976 fps'dir; (İyi) tüm çerçeve boyutlarında yüksek kalite kullanılabilir, 3840 x 2160 dışındaki tüm boyutlarda normal kalite kullanılabilir
Film - Ses kayıt biçimi Doğrusal PCM
Diğer seçenekler İşaret işaretleme, zaman aralıklı filmler, elektronik titreşim azaltma
Ekran 8 cm (3,2 inç) diyagonal, yaklaşık 2359 k-nokta, 170° resim açısına sahip, dik açılı TFT dokunmatik LCD, yaklaşık %100 çerçeve alanı ve manuel ekran parlaklığı kontrolü
İzleme İzleme zoom işlevli tam çerçeve veya küçük resim (4, 9 veya 72 görüntü) izleme, film izleme, fotoğraf ve/veya film slayt gösterileri, histogram ekran, fotopazar parlak noktalar, fotoğraf bilgileri, konum verileri ekranı, otomatik resim döndürme, görüntü derecelendirme ve IPTC bilgileri ekleme ve görüntüleme
USB SuperSpeed USB (USB 3.0 Micro-B konektörü); yerleşik USB bağlantı noktalarına bağlanması önerilir
HDMI çıkışı C tipi HDMI konektör
Ses girişi Stereo mini pin soket (3,5 mm çap; elektrik fişi desteği)
Ses çıkışı Stereo mini pin soket (3,5 mm çap)
Aksesuar bağlantısı On pinli uzak terminal: Opsiyonel uzaktan kumandayı, WR-R10'u (WR-A10 adaptör gerekir) veya WR-1 kablosuz uzaktan kumandayı, GP-1/GP-1A GPS ünitesini veya NMEA0183 sürüm 2.01 ya da 3.01 ile uyumlu bir GPS cihazını (MC-35 GPS adaptör kablosu ve D-sub 9 pinli konektör gerekir) bağlamak için kullanılabilir
Wi-Fi (Kablosuz LAN) standartları IEEE 802.11b, IEEE 802.11g
Wi-Fi (Kablosuz LAN) güvenliği Doğrulama: Açık sistem, WPA2-PSK
NFC işlevi NFC Forumu Tür 3 Etiket
Wi-Fi (Kablosuz LAN) iletişim protokolleri Bluetooth Özelliği Sürüm 4.1
Desteklenen diller Arapça, Bengalce, Bulgarca, Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel), Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Hintçe, Macarca, Endonezya dili, İtalyanca, Japonca, Korece, Marathi dili, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce (Avrupa ve Brezilya), Rumence, Rusça, Sırpça, İspanyolca, İsveççe, Tamilce, Telugu dili, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca
Pil Bir adet EN-EL15 şarj edilebilir Li-ion pil
Pil tutucu Bir adet şarj edilebilir Nikon EN-EL18a veya EN-EL18 Li-ion pil içeren, opsiyonel MB-D17 çok yönlü pil paketi (ayrı satılır), bir adet şarj edilebilir Nikon EN-EL15 Li-ion pil veya sekiz adet AA alkalin, Ni-MH veya lityum pil. EN-EL18a veya EN-EL18 piller kullanılırken BL-5 fotopazar pil yuvası kapağı gerekir.
AC adaptörü EH-5b AC adaptörü; EP-5B güç konektörü gerekir (ikisi de ayrı satılır)
Tripod yuvası 1/4 inç (ISO 1222)
Boyutlar ( GxYxD) Yaklaşık 147 x 115 x 81 mm (5,8 x 4,6 x 3,2 inç)
Ağırlık Yaklaşık 860 g (1 lb. 14,4 ons), pil ve XQD hafıza kartıyla ve gövde kapaksız, yaklaşık 760 g (1 lb. 10,9 ons) (yalnızca fotoğraf makinesi gövdesi)
Çalışma ortamı - Sıcaklık 0°C ile 40°C arası (+32°F ile 104°F arası)
Çalışma ortamı - Nem %85 veya altı (yoğunlaşmasız)
Verilen aksesuarlar BF-1B Gövde Kapağı, terminal kapaklı EN-EL15 Şarj Edilebilir Li-ion Pil, MH-25a Pil Şarj Cihazı (bir AC duvar adaptörü veya satın alınan ülke ya da bölgeye göre tipi ve şekli değişiklik gösteren bir güç kablosuyla gelir), USB Kablosu Mandalı, HDMI Kablosu Mandalı, UC-E22 USB Kablosu, AN-DC17 Askı

 

Sensör Boyutu Crop / APS-C
Megapiksel 20-25MP
Model Nikon D500
GPS YOK
Bluetooth VAR
Body / Kit Body
Ürün Renk Siyah
Wireless Var
Ekran Boyutu 3.2"
Video Çözünürlük 4K/30p
Titreşim Engelleyici Yok
 • Nikon D500 DSLR Fotoğraf Makinesi
 • EN-EL15 Lityum-İyon Pil (1900mAh)
 • EN-EL15 Li-ion Pil için MH-25A Pil Şarj
 • D500 DSLR DK-17 F Flor Kaplı Vizör Parçası
 • UC-E22 USB 3.0 Kablo
 • USB Kablo
 • HDMI Kablo
 • D500 DSLR AN-DC17 Yedek Kamera Askı
 • BF-1B Gövde Kapağı
 • 2YIL Nikon Karfo Karacasulu Garanti Belgesi

Ürün Yorumları Nikon D500 DSLR Fotoğraf Makinesi

|
5 yıldız
KALİTE
NİKON D500 CROP MAKİNELERİN PİRİ. BİRAZ PAHALI AMA BUNUN ÜZERİNE CROPLU BİR MAKİNE DAHA GELMEDİ. CANON 7D MARK II İLE ARASINDA KALDIM ESKİ LENSLERİM NEDENİ İLE YİNE DEVAM ETTİM PİŞMAN DEĞİLİM.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ? Yes No (2/0)
|
5 yıldız
Crop Kalitesi
D500 gibi bir makine şu an alabileceğiniz en iyi crop makine olarak geçiyor. 30 fps' de 4K UHD Video Kayıt ve 10 fps çok hızlı bir makine olduğunu gösteriyor zaten. wifi, nfc daha ne olsun. :) Fiyatıda bence makul dolar artışından sonra fiyatına göre gayet yeterli bir makine olacak.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ? Yes No (1/0)
Yorum Yap
Artılar
Eksiler
Bu ürüne yıldız derecesi verin
Garanti Bankası Akbank Halk Bankası İş Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 12069,00 TL 12069,00 TL 12069,00 TL 12069,00 TL 12069,00 TL 12069,00 TL 12069,00 TL 12069,00 TL
3 4143,69 TL 12431,07 TL 4143,69 TL 12431,07 TL 4143,69 TL 12431,07 TL 4143,69 TL 12431,07 TL
6 - - - - - - - -
Yapı Kredi Finansbank Diğer
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 12069,00 TL 12069,00 TL 12069,00 TL 12069,00 TL 12069,00 TL 12069,00 TL
3 4143,69 TL 12431,07 TL 4143,69 TL 12431,07 TL - -
6 - - - - - -

Şu ürün için Soru & Cevaplar - Nikon D500 DSLR Fotoğraf Makinesi

Bu ürün için henüz soru sorulmamış ve ya onaylanmış soru bulunmuyor.
Soru Sor