İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

Nikon D5300 AF-P 18-55mm VR DSLR Fotoğraf Makinesi

SÜPER FİYAT

ÜRÜN VİDEOSU

Stokta Var

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • 24.2MP DX-Format CMOS Sensör
 • EXPEED 4 görüntü işlemci
 • Optik Düşük Geçişli Filtresiz
 • 3.2 "1,037k-nokta Değişken Açılı LCD Monitör
 • 60 fps Full HD 1080p Video Kayıt
 • Multi-CAM 4800DX 39-Nokta AF sensör
 • ISO 25600 Extended ISO 12800,
 • Tam çözünürlükte çekim 5 fps
 • Dahili Wi-Fi ve GPS Bağlantı
 • Active D-Lighting ve In-Kamera HDR

Diğer Seçenekleri

ücretsiz kargo
hızlı gönderi
editörün seçimi
Fiyat: 5049,00 TL
İndirimli Fiyat: 2999,00 TL
Bu ürünü satın alarak 60 puan (15 ₺) kazanacaksınız.
 • Limitiniz Yetersizse
 • Telefonla Sipariş Vermek İstiyorsanız
 • İstanbul içi Aynı Gün Teslimat için
 • Kurumsal Teklif Almak için
Bizi Arayın!
0212 709 9070

Nikon D5300 DSLR Fotoğraf Makinesi İncelemesi

Nikon D5300, Nikon 'un orta seviye sayılabilecek makinesi, diğer fotoğraf makinelerine göre daha küçük ve daha güçlü hale getirilerek, giriş - orta seviye DSLR fotoğraf makinelerinin en üst noktasına adını yazdırmayı başardı. Pek çok yenilikle gelen D5300 kendisinden önceki D5200 'ün yüksek megapiksel başarısını devam ettirerek 24.2megapiksel boyutunda fotoğrafı kullanıcılarına sunuyor. 39 nokta AF sistemi ile yüksek megapiksel oranını üst seviyelere taşımakta. Dahili Wi-Fi ve GPS özelliğiyle birlikte D810 'da kullanılan Expeed 4 görüntü işlemcisi D5300 'ün gücüne güç katıyor. Dönebilir ekranı ile tasarımı üst seviyeye çıkartılan Nikon D5300, uzun pil kullanımı süresi ile daha fazla çekim yapma imkanını fotoğrafseverlere sunmuş. Arka kısma baktığımızda Nikon, D5300 azda olsa güncelleştirmeye gitmiş. Info (i), play, canlı görüntü gibi tuşların yerleri değiştirilmese de 5200 'e göre yeniden konumlandırılmış. Gövdede yapılan değişiklikler ile birlikte tasarımda yenilikçi çizgilere sahip olan D5300, elde duruşu kolaylaştırarak, deklanşör ve arka ayar tekerleğe ulaşım çok rahat. Nikon D5300 dönebilir açılı ekranı, 3.2" boyutlarında 1milyon dot çözünürlüğe sahip. Expeed 4 işlemci ile beraber D5300 ayrıca Nikon 'un 60p 'de 1080p video kaydı yapabilen ilk modeli olma özelliğini de taşıyor. Videoda 1080/60p çözünürlüğüyle göz dolduran D5300 ile, dahili stereo mikrofon sayesinde kayıtlarınızda kaliteyi hissedeceksiniz. D5300 ile Nikon, genel kullanıcı kitlesine daha çok hitap etmeyi hedeflemiş ve bunu çok iyi bir şekilde başarmış. Nikon 'un DSLR sınıfında yaptığı bu atak ile rakiplerinin önüne geçmeyi başardığını söyleyebiliriz. Değişime ayak uyduran yapısıyla Nikon D5300 fotoğraf severlerin yeni gözdesi olacak.    

Nikon D5300 'ün Tasarım ve Gövde Yapısı

Nikon bu orta sınıfa yakın amatör sınıf makinesinin belirli kısımlarında polikarbondan alaşım kullanarak dayanıklılığı ve sağlamlığı rakiplerine göre daha da arttırmış ve bir adım öne geçmiş. Nikon D5300 'ün gövdesinin sınırlı bir kısmında da magnezyum alaşım kullanmayı eksik etmemiş. Bu her ne kadar üst seviyelerden gövde yapısı bakımından geri de bıraksa da, bu sayede Nikon D5300 'ün D5200 göre 82gram daha hafif olmasını sağlamış. Hafiflik ve ergonomiyi dikkate alan fotoğrafçılar için ağırlık oldukça önem arz edmekte. Çünkü uzun fotoğraf ve gezi çekimlerinde boynumuzdaki makineyi taşımak zorlaşıyor. Seyahetlerinizde kolay taşınabilirliği ile D5300 'ünüzü yanınızdan ayırmamanız hedeflenmiş. D5300 birçok fonksiyonu yerine getiren tek bir mod kadranına sahip. Manuel modda çekim hızını ayarlamak isterseniz, modun fonksiyonunu değiştirmek için ikinci bir tuşa basmanız gerekiyor. Nikon, D5300 ile giriş seviyelerindeki alışılagelmiş tuş yerleşiminde ufak değişikliklere gitmiş ve fonksiyonelliği arttırmış. Üstte de belirttiğimiz gibi info, play, canlı görüntü gibi tuşlar yeniden konumlandırılmış. Ve yine ayrıca Wi-Fi entegre edebilmek için üst panel yeniden dizayn edilmiş. Deklanşör modu ayarlarını yapacağımız tuşun yeri değiştirilmiş. Objektifin takıldığı bölümde bize göre sol alt kısıma dahil edilmiş. Bu tuş, otomatik zamanlama, seri çekim, uzaktan kumanda gibi ayarlar için kullanılmakta. D5300 profesyonel SLR 'ler gibi tüm çekim bilgilerini ve ayarları arkadaki LCD panelde gösteriyor. Üstte ek bir ekran maalesef yine yok. El kavrama bölümünde değişikliğe giden Nikon, daha sağlam ve şık, yenilikçi bir çizgi sunmuş. Dahili açılır flaşı ile ortam aydınlatmasında yeterli etkiyi de sağlamakta.

 

 

Nikon D5300 ve Dahili Wi-Fi - GPS

Nikon gelişen teknolojisini D5300 üzerinde çok iy bir şekilde sergileyi bilmiş. Dahili Wi-Fi özelliği ile tablet ya da akıllı telefonlardan sadece bir uygulama sayesinde (Wireless Mobil Utility) kontrol imkanı sağlanırken manuel ayarların yapılması ve fotoğraf aktarımı konusunda da artı bir özelliği de fotoğrafçılara sunmuş. Bunun haricinde selfie çekimler için de uzaktan kendinizi görerek çekim yapabiliyorsunuz. Bunun haricinde selfie çekimler için de kendinizi görerek çekim yapabilirsiniz. Mevcut GPS 'i ile Nikon D5300, fotoğraflarınızı nerede çektiğinizi hafızasına kaydediyor. Konum bilgisi eklemek seyahatleriniz sırasında oldukça etkili bir iş çıkarırken, fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde sosyal medyaya aktarmanıza kolaylık sağlıyor. Anlarınızı dilediğiniz her yerde yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda fotoğraflarınızı yazıcılara gönderip baskı da alabilirsiniz.

 

Nikon D5300 'ün 24.2 Megapiksel DX-Format CMOS Sensör Yapısı

Nikon, D5300 'de 24.2megapiksel CMOS sensör kullanmış. Ve sensörün en büyük özelliği 2.016piksel RGB ölçümleme yapabilmesi. Büyük boyutta alınacak baskılar için mükemmel performans sergileyen 24.2megapiksel, crop yapılsa dahi görüntü kalitesinden asla ödün vermiyor. DSLR makineler arasında yüksek bir dinamik aralığa sahip Nikon D5300 gölgelerdeki detaylara kaliteli renkleri eklediğinizde üst sınıf makinelerden alabileceğiniz tüm verimi giriş seviyesi DSLR 'den alabilmenizi sağlıyor. Üst sınıf DSLR 'lerden D810 ile aynı işlemciye sahip Nikon D5300 yüksek performansı ile amatörleri de unutmuyor ve mutlu etmeyi başarıyor. D5300, gelişmiş sensörü sayesinde ISO 25.600 'e kadar destek veriyor. Büyük boy baskı alacaklar için çok iyi bir seçenek olan yüksek megapiksel fotoğraf hobisine yeni başlayanlar için üst sınıf özellikte olduğunun ipuçlarını bizlere veriyor. Sensör aynı olsada D5300 'de OLPF filtresi yok. Ayrıca Nikon D5300 'de OLPF-Optik düşük geçiş filtresinin olmaması ise keskinlik ve netlik konusunda kaliteli fotoğrafları oluşmasında oldukça etkili.

Nikon D5300 ve EXPEED 4 Görüntü İşlemcisi

Nikon, dx formatta yer alan D5300 ile giriş seviyesindeki teknolojisini bir adım daha öne taşıyarak D810 'da kullandığı Expeed 4 görüntü işlemcisini eklemiş. Megapiksel yükünü, fotoğraf yazma performansını düşürmemek amacıyla da EXPEED4 görüntü işlemcisi kullanmayı uygun bulmuş. Üst sınıf DSLR’lerden D810 ile aynı işlemciye sahip Nikon D5300 yüksek performansı ile kullanıcısını şaşırtmayı başarıyor. Yüksek isoda kumlanma sorununu büyük ölçüde çözen Nikon, D5300 'ü D3200' le kıyaslandığımızda çok iyi bir iş çıkardığını söyleyebiliriz. D5300, ISO 3200 'de bile çok başarılı sonuçlar elde ediyor. Hatta EOS 700D 'yle karşılaştırıldığında biraz daha iyi sonuçlar elde ettiğini söylemek mümkün. ISO 6400 'de bilgisayar ekranına çok dikkatlice bakıldığında görüntülerde çok az parazit rastlayabilirsiniz.

Düşük Işıkta Yüksek ISO Performansı

Nikon D5300, ISO konusunda da oldukça iyi iş çıkarıyor. D5300 'nin ISO aralığı 100 ile başlayıp 6400 'e kadar çıkmakta. Fotoğraf ve ya video çekimi yaparken her değerde sorunsuz kaliteli sonuçlar veriyor. Expeed 4 görüntü işlemcisi ile birlikte Nikon D5400 genişletilebilir ISO hassasiyeti sayesinde 12800 - 25600 gibi ISO değerlerini de fotoğrafseverlerin kullanımına sunuyor. Ve böylece düşük ışıkta da flaş kullanmadan elde harika çekimler yapabilmenize imkan tanıyor. Yüksek ISO 'lardaki kumlanma giderme özelliği ile daha net fotoğraflar almayı garantilerken bu performansı hem fotoğraf hem videoda da göstermesi ne kadar kaliteli bir iş yaptığının en büyük göstergesi. Teknik detaya bakacak olursak, 1.706 çizgi çiftiyle Nikon D5300, ISO 100 'de beklenen yüksek çözünürlüğü sunmayı başarıyor. Karşılaştırma yapmak gerekirse 16megapiksellik D5100 aynı ISO değerinde 1.486 çizgi çifti sunabiliyordu. Uygun ortam ışığı varsa yüksek algılayıcı çözünürlüğü çok net görüntü sağlıyor. Renkler genel olarak aslına denk düşmekle birlikte ten rengi tonlarında da doğruluğu ile abilerinden geri kalmıyor.

Nikon D5300 'ün 3.2" Değişebilir Açılı LCD Ekranı

D5300 'de 3.2" boyutunda değişebilir açılı dokunmatik LCD ekrana sahip. Önceki modellere nazaran D5200 ile birlikte en büyük farklardan birisi bu. Bu özellik sayesinde değişebilir açılı-hareketli LCD ekranı çekim açınızı rahatlıkla değiştirmenize imkan sağlıyor. 1milyon nokta çözünürlüğü ise fotoğrafta canlı ön izlemedeyken ve ya video çekerken büyük avantaj sağlıyor. Dokunmatik ekran üzerinde fotoğraflarınızı büyütebilir ya da küçültebilirsiniz. Live View 'de netleme yapabilme, af noktası seçebilmek de mümkün. Son olarak dokunmatik olması da menünün kolay kullanımı, fotoğraflarınızın hızlıca izlenmesi için şahane bir özellik. Ayrıca Nikon D5300 amatör kullancıların karşısına penta ayna dizaynında bir vizör ile çıkıyor, ki bu vizör de üst seviye makinelere nazaran hafif karanlık bir vizör görüntüsü sunmakta ve çerçevenin yalnızca %95 'ini kapsamakta. 

9 'u Cross Type, 39 Nokta AF Sistemi ile Kararlı ve Hızlı Netleme

Nikon D5300 'ün D5100 'e göre en büyük farkı burda ortaya çıkıyor. 9 'u çapraz tip, 39 AF noktası ile hareketli sahnelerin çekiminde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Çerçevenin geniş bir bölümünü kapsayan yeni üstün Multi-CAM 3500DX otofokus modülünü kullanmış. Düşük ışık koşullarında da netleme konusunda sıkıntı yaşatmayan otofokus sistemi, uzun pozlamalarınızda, konser ve kongre çekimlerinizde de sizin en büyük yardımcınız olacak. Özellikle spor, kuş, makro fotoğrafçılıkta ön plana çıkan AF sistemi portre ve benzeri çekimlerinizde de istediğiniz bölge üzerinde AF imkanı sağlıyor. 3D takip modu sayesinde çektiğiniz nesne harekete geçse dahi Nikon D5300 netliği sorunsuzca korumakta. Bu özelliği sayesinde video çekimleri yapan kullanıcılar büyük rahatlığa kavuşuyor. Fotoğraflarınızda fokusa bağlı netsizliğin önüne geçmek isteyen Nikon, D5300 ile AF sistemini bir üst sınıfa taşımış durumda.

Nikon D5300 ile Saniyede 5 fps

Nikon D5300 ile saniyede 5 kare fotoğraf almanız mümkün. D7000 modeliyle aynı ve geliştirilmemiş gibi görünse de D7000 'den %35 civarında daha büyük çözünürlükteki fotoğrafın işlenme sürecini gözeterek EXPEED 4 işlemcisiyle birlikte performansından ödün vermeden 5 kare/sn çekebilen Nikon D5300, hareketli sahnelerin çekiminde spor ve aksiyon fotoğrafçılığının yanısıra ornito fotoğrafçılarının da yanından ayırmak istemediği bir gövde olarak karşımıza çıkıyor.

Nikon D5300 'de Yaratıcı Filtreler

Rakiplerinde olduğu gibi efekt özelliği bulunan D5300 'de çekimler sırasında bu efektler kullanılabiliyor. Bu efektler seçimli renk, renk eskizi, minyatür efekt, gece görüşü, silüet, high key, low key olarak son kullanıcısı ile buluşuyor. Bu efektlerin hem fotoğraf hem de videolara uygulanabildiğini söyleyelim. Bunların dışında Nikon D5300 'de, özelikle yeni başlayan fotoğraf meraklıları için hazırlanmış 16 sahne seçeneği de mevcut.

 

Nikon D5300 ve Dahili HDR Modu

Nikon D5300, dahili HDR modu sayesinde bu tekniğe makineniz üzerinden yapmanız mümkün. D5300 tarafından farklı pozlarla çekilen üç görüntü, sahnenin her yerindeki ayrıntılar korunarak, tek bir görüntüde birleştirilir. Dinamik aralıktaki genişletme derecesi ±3EV aralığına kadar manuel olarak ayarlanabilir ve ya makine tarafından otomatik olarak belirlenir. Ve dolayısıyla yüksek dinamik aralığa sahip fotoğraflar çekmeniz artık daha pratik. Bunun yanında vurgu ve gölgelerdeki detayları ön plan çıkarmadaki üstün yeteneği sayesinde fotoğraflarınızdaki farkı hissetmeniz zor olmayacak.

Nikon D5300 'ün Active D-Lighting Özelliği

Nikon 'un Active D-Lighting özelliği, fotoğrafta gölgeli ve vurgulu alanların işlenmesi oldukça etkili çalışan bir sistem olarak Nikon D5300 'de kullanılmış. D-Lighting fonksiyonu, arkadan aydınlanan nesneleri çektiğiniz zaman görüntünün her yerinin doğru pozlanmasını sağlayan, sizlere doğal ambiyansa sahip görüntüler yakalayabilme olanağı sağlıyor. Böylelikle ışık tersten gelse de fotoğraflarınız etkileyiciliğinden ödün vermiyor. Nikon; Auto, Extra high, High, Normal, Low and Off  sekmeleri bulunan bu sistem ile daha kaliteli fotoğraflar almanızı mümkün kılmış.

 

Nikon D5300 ile Full HD Video Çekimi

Nikon D5300 ile 1080p çözünürlükte videolar çekebilirken 1080p 'de 60fps, 720p 'de ise 50fps çekim yapmanıza imkan tanıyor. 60/50/30/25/24fps hızlarını sunuyor. Böylece gözün algıladığı 24fps hızın üzerine çıkmış oluyor. Video için önemli bir ihtiyaç olan kulaklık çıkışı üründe standart olarak bulunmuyor. D5300 stereo mikrofona sahip, mikrofon girişi de bulunan fotoğraf makinesini röportaj, belgesel ya da dizi çekimlerinde de kullanabilirsiniz. Böylece D5300 ile birlikte çektiğiniz videolardaki dip gürültüyü azaltmanın amaçlandığını görebiliyoruz. Fotoğraftaki performansı gibi videoda da yüksek performans sergileyen Nikon D5300 düşük ışık koşullarında ISO performansıyla birlikte net ve kaliteli videolar almanızı kolaylaştırıyor. Sensör kalitesi ve D-Lighting ile birlikte renk konusunda da kullanıcısını büyük oranda renk düzenlemelerinden kurtaran Nikon D5300 başarılı renk kalitesi ve gölge ve vurgulardaki performansıyla diğer DSLR 'lerin önüne geçmeyi başarıyor. Düşük kumlanma kalitesini videoya da yansıtan Nikon D5300 Full HD ve HD formatta 29dk 59sn aralıksız çekim yapabiliyor. Sinema kalitesinde video çekebilen Nikon D5200 sadece fotoğraf makinesi olmak yerine profesyonel bir video kamera özelliği de sunuyor. Unutmadan kameranın pili vizörden 750 ile 1.310 arası çekim, canlı ön izlemeden 250 ile 400 arası çekim yapılabiliyor. Pil 99dk video kaydına izin verecek kadar güç de sağlıyor.

 

Sonuç

Nikon 'un croplu makinelerdeki güçlü temsilcisi  D5300 24.2megapiksellik bir sensör ve saniyede 5 kare çekim hızıyla kullanıcılarını tatmin ediyor. D5300 'ün en önemli artısı Expeed 4 görüntü işlemcisi ve ayrıca sensöründe OLPF optik düşük geçiş filtresinin olmaması. Serinin kendinden önceki D5100 ve küçük kardeşi D3200 modellerine kıyasla artı pek çok önemli değerler sunuyor. Fotoğraf konusunda ciddi olanlara hitap eden bir ürün olan D5300, gelişmiş özellikleri, kolay kullanımı ve kaliteli fotoğraf /video özelliği ile dikkat çeken bir model. D5200 'de olmayan dahili W-Fi ve Gps, daha büyük LCD ekran D5300 'ü bir adım öne çıkartıyor. Nikon D5300 kesinlikle çok iyi bir fiyat / kalite oranı sunuyor. Son söz; " D5300 özellikleriyle çok cazip bir hal almış. "

 • AF-P objektifler “Pulse Motor” yani step motor teknolojisine sahiptir. Bu nedenle AF-S objektiflere göre daha sessiz, daha hızlı ve daha hafiftir.
 • VR özelliği olan AF-P objektifler, elden kaynaklanan titreşimleri 4 stopa kadar önleyebilir.
 • AF-P objektifler özellikle video çekimlerinde daha iyi sonuçlar alınmasını sağlar.
 • VR özellikli olan AF-P objektifler üzerlerinde VR aç/kapa düğmesi olmasa da VR gövde üzerinden ayarlanabilir.
 • AF-P objektiflerin üzerinde AF/M düğmesi bulunmaz. Otofokus özelliği gövde üzerinden ayarlanır.
 • AF-P objektifler tüm Nikon DSLR gövdelerine takılabilir fakat her DSLR gövdesinde tam uyumlu olarak çalışmaz. Bir AF-P objektif önerisi yapılırken objektifin uyumluluk listesini kontrol etmenizi tavsiye ederim. Örneğin AF-P DX NIKKOR 10-20mm f/4.5-5.6G VR ile ilgili uyumluluk listesi aşağıdaki gibidir.
 • Tam Uyumlu Modeller: D7500, D5600, D5500, D5300*, D3400, D3300*, D500 ve daha sonrası (Yıldızlı olan modeller güncelleme gerektirebilir)
 • Kısıtlı Uyumlu Modeller: D5, D810 serisi, Df, D750, D7200, D7100, D5200, Nikon 1 serisi FT1 ile birlikte (Makine kapanır veya bekleme moduna geçerse netlikte değişiklik olabilir)
 • Uyumsuz Modeller: D4 serisi, D3 serisi, D2 serisi, D1 serisi, D800 serisi, D700, D610, D600, D300 serisi, D200, D100, D7000, D5100, D5000, D90, D80,D70 serisi, D3200, D3100, D3000, D60, D50, D40 serisi, Filmli Makineler

 

  Teknik Özellikler

Fotoğraf Makinesi Tipi DSLR
Maksimum Çözünürlük 6000 x 4000
Diğer Çözünürlükler 4496 x 3000, 2992 x 2000
Sensör Çözünürlüğü 24.2 Megapiksel
Sensör Boyutu APS-C (23.5 x 15.6 mm)
Sensor Tipi CMOS
İşlemci Expeed 4
ISO Otomatik, 100 - 25600
Beyaz Ayarı Şablonları 12
Görüntü Sabitleyici Yok
Sıkıştırılmamış Format RAW
JPEG Kalite Ayarları İyi, Normal, Temel
Otomatik Netleme
 • Kontrast
 • Faz
 • Çoklu Alan
 • Orta Nokta
 • Seçimli tek Nokta
 • İzleme
 • Tek
 • Devamlı
 • Yüz Tanıma
 • Canlı Ön İzleme
Dijital Zoom Yok
Manual Netleme Var
Otomatik Netleme Noktası 39 Adet
Lens Bayonet Nikon F
Fokal Çarpan 1.5×
Dönebilir LCD Tamamen Dönebilir
Ekran Boyutu 3.2"
Ekran Çözünürlüğü 1,037,000 Nokta
Dokunmatik Ekran Yok
Ekran Tipi TFT LCD Monitor
Canlı Ön İzleme Var
Vizör Tipi Optik (pentamirror)
Vizör Görüş Alanı 95%
Vizör Büyütmesi 0.82×
Minimum Enstantane Hızı 30 sn
Maksimum Enstantane Hızı 1/4000 sn
Akıllı Modlar Var
Dahili Flaş Var
Flaş Etkin Aralığı 12.00 m
Harici Flaş Takılabilir (Hot-Shoe)
Flaş modları Otomatik, Açık, Kapalı, Kırmızı-Göz, Yavaş Sync, Arka Perde
Saniyedeki Çekim Sayısı 5.0 fps
Otomatik Zamanlama Var (2, 5, 10 veya 20 sn)
Ölçüm Modları
 • Çoklu Alan
 • Orta Ağırlıklı
 • Tekli Nokta
Video Çözünürlüğü 1920 x 1080 (60, 50, 30, 25, 24 fps), 1280 x 720 (60, 50, 30, 25 fps), 640 x 424 (30, 25 fps)
Format MPEG-4, H.264
Mikrofon Stereo
Hoparlör Mono
Depolama SD/SDHC/SDXC
USB USB 2.0 (480 Mbit/sn)
HDMI Var (mini-HDMI)
Kablosuz Bağlantı Var
Kablosuz Kontrol Var (ML-L3 (kablo ile), WR-R10 (kablosuz))
Pil Tipi EN-EL14 / EN-EL14a lithium-ion batarya & şarj aleti
Bir Pille Çekim Sayısı 600
Ağırlık 480 g
Boyutlar 125 x 98 x 76 mm
Timelapse Var
GPS Var
Sensör Boyutu Crop / APS-C
Megapiksel 20-25MP
Model Nikon D5300
GPS VAR
Bluetooth YOK
Ürün Renk Siyah
Wireless Var
Ekran Boyutu 3.2"
Video Çözünürlük 1080/30p
Body / Kit Tek Lens Kit
Titreşim Engelleyici Var
 • Nikon D5300 Body Fotoğraf Makinesi
 • Nikon AF-P 18-55mm f/3.5-5.6 VR Lens
 • Nikon EN-EL14A Şarj Edilebilir Li-ion Pil
 • Nikon EN-EL14 MH-24 Hızlı Pil Şarj Cihazı
 • Nikon EG-CP16 Ses / Video Kablosu
 • Nikon UC-E17 USB Kablosu
 • Nikon DK-25 Vizör Lastiği
 • Nikon AN-DC3 Kamera Askısı (Siyah)
 • Nikon DK-5 Vizör Kalkanı (Yedek)
 • Nikon BF-1B Gövde Kapağı
 • Nikon BS-1 Hot Shoe Kapak
 • Nikon View NX2 Yazılım CD-ROM
 • Nikon D5300 Kullanım Kılavuzu
 • Nikon karfo Karacasulu 2 YIL Resmi Distribütör Garanti Belgeleri

Ürün Yorumları Nikon D5300 AF-P 18-55mm VR DSLR Fotoğraf Makinesi

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış ve ya onaylanmış yorum bulunmuyor.
Yorum Yap
Artılar
Eksiler
Bu ürüne yıldız derecesi verin
Garanti Bankası Akbank Halk Bankası İş Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 2999,00 TL 2999,00 TL 2999,00 TL 2999,00 TL 2999,00 TL 2999,00 TL 2999,00 TL 2999,00 TL
3 1029,66 TL 3088,97 TL 1029,66 TL 3088,97 TL 1029,66 TL 3088,97 TL 1029,66 TL 3088,97 TL
6 - - - - - - - -
Yapı Kredi Finansbank Diğer
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 2999,00 TL 2999,00 TL 2999,00 TL 2999,00 TL 2999,00 TL 2999,00 TL
3 1029,66 TL 3088,97 TL 1029,66 TL 3088,97 TL - -
6 - - - - - -

Şu ürün için Soru & Cevaplar - Nikon D5300 AF-P 18-55mm VR DSLR Fotoğraf Makinesi

Bu ürün için henüz soru sorulmamış ve ya onaylanmış soru bulunmuyor.
Soru Sor