İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

Nikon Z7 24-70mm Aynasız Fotoğraf Makinesi

Güç Z7 ile yeniden tanımlandı. Gücü Keşfet...

ÜRÜN VİDEOSU

Stokta Var

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • 45.7MP FX-Biçimli BSI CMOS Sensörü
 • EXPEED 6 Görüntü İşleme Motoru
 • UHD 4K30 Video; N-Log ve 10-Bit HDMI Çıkışı
 • 493 Noktalı Faz Algılama AF Sistemi
 • Yerleşik 5 Eksenli Titreşim Azaltma
 • NIKKOR Optik ile 0.80x 3.6m-Dot EVF
 • 3.2 "2.1m-Dot Devirme Dokunmatik LCD
 • 9 fps Sürekli Çekim; ISO 64-25600
 • Üst Panel Nokta Matrisi OLED; XQD Kart Yuvası
 • 8K Time-Lapse Modu; Wi-Fi ve Bluetooth

Diğer Seçenekleri

ücretsiz kargo
Fiyat: 38949,00 TL
İndirimli Fiyat: 28768,00 TL
Bu ürünü satın alarak 575 puan (143,75 ₺) kazanacaksınız.
 • Limitiniz Yetersizse
 • Telefonla Sipariş Vermek İstiyorsanız
 • İstanbul içi Aynı Gün Teslimat için
 • Kurumsal Teklif Almak için
Bizi Arayın!
0212 709 9070

DETAYCILIĞIYLA ÜNLÜ

İlham veren fikirler. Etkisi hissedilir görüntüler.

Kompakt gövde. Büyük objektif yuvası. Parlak objektifler. Güçlü yapı.

Işıktan ilham aldı.

Z objektif yuvası

Dünyanın en geniş tam çerçeve objektif yuvasıyla, dinamik Z 7 aynasız fotoğraf makinesi ışığı daha önce hiç olmadığı gibi yakalar.¹

BÜYÜK OBJEKTIF YUVASI. BÜYÜK ETKI.

55 mm'lik geniş objektif yuvası çapı sayesinde Z serisi fotoğraf makineniz içeriye daha fazla ışık alır. Objektif yuvası ile fotoğraf makinesinin tam çerçeve görüntü sensörü arasında yalnızca 16 mm olması, sensöre daha fazla ışığın ulaşmasını sağlar.

IŞIKTAN ILHAM ALDI.

Alacakaranlık mavilerinden çarpıcı gölgelere. Nikon'un Z objektif yuvasına sahip objektiflerin güçlü optik tasarımıyla birleşen geniş objektif yuvası size ışığın büyüsüyle çalışma gücü verir.

Hayatın içindesiniz

Cesur olun. İnce düşünün. 45,7 megapiksellik tam çerçeve görüntüleme gücü ile güzelliği kendinizce tanımlayın.

İnanılmaz ayrıntı. Olağanüstü netleme.

Odak düzlemi kademe belirlemeli AF'ye sahip arkadan aydınlatmalı 45,7 MP tam çerçeve CMOS sensör, jilet gibi keskin görüntüler yakalar.

Hızlıdan da öte

Çarpıcı EXPEED 6 görüntü işlemcisi hem yüksek hem de düşük ISO değerlerinde düşük kumlanmaya sahip görüntüler ve çarpıcı dinamik aralık sunar.

Tam çerçeve. Tam görüntü.

Ultra yüksek piksel sayısı ile olağanüstü hassasiyetin gücüyle tanışın. Çerçevenin dört bir yanında sezgilerinizin peşinden gidin.

SERBESTÇE KURGULAYIN

Çerçevenin %90'ını kaplayan ultra geniş otomatik netleme (AF) kapsama alanıyla keskin görüntüler almaya devam edin. Nikon'un Z objektif yuvasına sahip objektiflerin inanılmaz netleme gücüyle birleştiğinde, çerçevenin kenarındaki konular bile kolayca algılanır.

RAHATÇA NETLEYIN

AF sistemi hareketi anında algılar. Küçük veya hızlı hareket eden konular bile her türlü ışıkta mutlak hassasiyetle takip edilir. Hassas Hedef AF moduyla en küçük ayrıntılara odaklanabilirsiniz.

 

IŞIĞIN IÇINE ILERLEYIN

-4 EV'ye kadar düşürülebilen pozlama ölçümü f/2'lik maksimum diyafram açıklığına sahip veya daha hızlı bir objektifle çekim yaparken kullanılabilir.

İFADEYI YAKALAYIN

Akıllı Yüz Tanıma AF işlemcisi, konu hızlıca gelip geçse bile yüzleri tanır ve yakalar.

Gördükleriniz gerçek oldu

Daha fazla ışık. Daha fazla ayrıntı. Daha fazla ifade. Nefes kesen hız.

Her ortama hazır

ISO 64 - 25600

İster durağan görüntüleri ister 4K filmleri olsun, ultra geniş ışık duyarlılığı aralığının tamamında olağanüstü görüntü kalitesi sunar. En parlak güneş ışığının altında zengin tonsal tanımlama elde edebilirsiniz. Ve en düşük ışıkta mümkün olabilecek en yüksek ayrıntıyı yakalayabilirsiniz.

Daima Kararlı Titreşim Azaltma

Fotoğraf makinesinin beş eksenli optik Titreşim Azaltma (VR) özelliği, beş yönde oluşan makine sarsıntısını telafi eder. Durağan görüntüler keskin. Videolar sarsıntısız.
 Sport Modu, olağanüstü hızlı aksiyon çekiminde veya pan yaparken kararlı bir vizör görüntüsü sağlar. Video çekiminde beş eksenli optik VR inanılmaz kararlı hareketli görüntüler sunmak üzere elektronik VR ile çalışır.

Aksiyona ve ışığa ayak uydurun. Fotoğraf makinesinin beş eksenli optik VR özelliği, normalde mümkün olandan beş duraklama kadar daha yavaş çekim yapmanıza olanak tanır.²

Tüm detayları açığa çıkarın

Tam çerçeve 4K video ile her sahneyi göz alıcı detaylarla çekin.

Büyüleyici aksiyon

30p kare hızında tam çerçeve 4K/UHD filmler çekin. Zengin ayrıntılarla bezenmiş 120p'ye varan kare hızında Full HD filmlerle büyüleyici ağır çekimlere ulaşın. 4K veya Full HD film çekerken kolayca durağan kareler yakalayabilirsiniz.

Yüksek çözünürlük

8K'dan yüksek hızda örnekleme, muhteşem hassasiyet ve ayrıntıyla 4K filmlere olanak tanır. Hızlı EXPEED 6 görüntü işlemcisi; kumlanmadan, harelerden ve sahte renklerden bariz bir şekilde arındırılmış mükemmel netlikte dosyaları garantiler.

Mükemmel kontrol

Nikon'un Z objektif yuvasına sahip parlak objektifler sessiz otomatik netleme ve göz alıcı bokeh efekti sunar. Bir sahneye manuel olarak kaydırmalı netleme yaparken fotoğraf makinesinin pikleme özelliğinden yardım alabilirsiniz.

Kararlı hareket

AF hızı ve AF izleme duyarlılığı film kaydederken ayarlanabilir. Nikon'un Z objektif yuvasına sahip objektiflerin inanılmaz netleme gücü, zoom yaparken netleme gürültüsünün ve netleme kaydırmanın istenmeyen etkilerini azaltır.

Yeni dünyalar yaratın

Akıcı pozlama geçişleriyle 4K ve 8K zaman aralıklı çekim

Fotoğraf makinesinde 4K/UHD zaman aralıklı görüntü dizileri oluşturabilirsiniz. Sensörün 45,7 megapiksellik etkin çözünürlüğü, aralıklı çekimde alınan durağan görüntüler kullanılarak post prodüksiyonda dudak uçuklatan 8K zaman aralıklı filmler yaratmanıza olanak tanır.

GÜÇLÜ VE DİNAMİK

Esneklik. Güç. Hassasiyet. Hem de her defasında. 

 Hem sağlam hem de hafif magnezyum alaşım gövdesi ve kapsamlı hava yalıtımıyla bu fotoğraf makinesi her yere gider. Yüksek hassasiyetli deklanşör, 200.000 kez test edilmiştir. Kavrama yüzeyi derin, konforlu ve sağlamdır.
Çekim açılarını yüksek çözünürlüklü dik açılı dokunmatik ekranda bulun. Yüksek çözünürlüklü dik açılı dokunmatik ekranda resimleri incelerken kolayca geriye/ileriye kaydırın ve görüntü alanının tamamını görmek için herhangi bir resmin bir yerine çift dokunun.
Tam istediğiniz yere yerleştirilmiş düğmeler ve kontrollerle, her tepkiye alışmak çok kolaydır. Bir D-SLR'la çalışmaya alışıksanız, üst LCD ekran paneli sizi tıpkı bir D-SLR kullanıyormuşsunuz gibi hissettirecek.

Tek bir adaptör. Sonsuz ilham kaynağı.

Z 7 fotoğraf makinenize takılan FTZ Objektif Yuvası Adaptörüyle, F objektif yuvasına sahip NIKKOR objektifleri kullanmakta özgürsünüz. VR özellikli olmayan NIKKOR objektifler görüntü kalitesinde sıfır kayıpla keskinlik konusunda yeni ufuklara ulaştırır.

ÜRETİN. BAĞLANIN. BİRLİKTE ÇALIŞIN.

 

Akıllı cihaza bağlanın

SnapBridge ile akıllı cihazlara hızlıca bağlanmak için dahili Wi-Fi® ve Bluetooth® kullanın. JPEG'leri anında paylaşın. Uzaktan durağan görüntüler ve videolar çekin.

 

Bilgisayara bağlanın

JPEG ve RAW görüntüleri İstasyon modunda veya Erişim Noktası modunda kablosuz olarak akıcı şekilde aktarın. Daha uzun mesafelerde kablolu/kablosuz LAN erişimi için opsiyonel WT-7A kablosuz vericiyi kullanın.

 
 

İz bırakın

PICTURE CONTROL

Nikon fotoğraf makinesinin Picture Control sistemi pek çok ön ayar seçeneği sunar ve özgün konular ve sahneler için özel kontroller oluşturabilirsiniz. İster durağan görüntüler ister video çekiyor olun keskinlik, doygunluk ve renk gibi parametreleri kolayca tanımlayın.

KESİN. YENİDEN KESİN. İLHAM ALIN.

Çekim yerinde veya düzenleme programında kendi seyrinizi bulun.

10 BIT N-LOG

Karakter yaratın. Düzenleme ve renk geçişi için size maksimum görüntü kalitesi sağlayan 10 bit yüksek derinlikte kaydedin ve standart 8 bit bir kayıtla yapabileceğinizden 4 kat daha fazla bilgi alın. Temel renk geçişi telafisine sahip standart bir görüntüyü görmek için Görüntüleme Yardımını etkinleştirin.

ZAMAN KODU ÇIKIŞI

Takipte kalın. Kare düşmeli veya kare düşmesiz biçimlerde zaman kodu kaydedin ve 10-bit HDMI ile çıkış verin. Z 7, Atomos Open Protokolü ile uyumludur: HDMI film kaydı başlangıcını/duruşunu harici kayıt cihazınız üzerinden eşitleyebilirsiniz. Veya fotoğraf makinesi üzerinden.

ETKIN D-LIGHTING

Işığı dengeleyin. Fotoğraf makinesinin Etkin D-Lighting özelliği, yüksek kontrastlı sahnelerde ışığı ve gölgeleri dengeler. Siz hazır olduğunuz anda harekete hazır olması gereken film çekimleri için mükemmel.

Z 7 24-70 Seti
Bu çok yönlü tam çerçeve zoom objektif seti; Z 7 fotoğraf makinesi ve kompakt NIKKOR Z 24-70mm f/4 S zoom objektif içerir. Çerçevenin tamamında daha fazla ayrıntı, daha fazla derinlik ve daha fazla renk yakalayın. Akıcı, sessiz netleme ve olağanüstü çepeçevre keskinlik özniteliklerinden yararlanın.
Z 7 24-70 + FTZ Seti
Bu zoom ve adaptör seti; Z 7 fotoğraf makinesi, NIKKOR Z 24-70mm f/4 S zoom objektif ve FTZ Objektif Yuvası Adaptörü içerir. Kompakt tam çerçeve zoom objektif sizinle her yere gelir. Adaptör, görüntü kalitesinde hiçbir kayıp olmadan F objektif yuvasına sahip NIKKOR objektifleri Nikon'un Z fotoğraf makinesinde kullanmanıza olanak tanır.
Z 7 FTZ Seti
Bu set; Z 7 fotoğraf makinesi ile sağlam ve aynı zamanda hafif FTZ Objektif Yuvası Adaptörü içerir. Adaptör, görüntü kalitesinde hiçbir kayıp olmadan F objektif yuvasına sahip NIKKOR objektifleri Nikon'un Z fotoğraf makinesinde kullanmanıza olanak tanır. Titreşim Azaltma (VR) özellikli olmayan F objektif yuvalı objektifler, fotoğraf makinesinin VR özelliği sayesinde keskinlik konusunda yeni ufuklara ulaştırır.

Doğrudan makineye

Nikon'un gelişmiş 3686 k-nokta elektronik vizörü görüntünün net kalmasını sağlar. Ultra parlak, ultra keskin EVF hiçbir şeyi çerçevenin dışında bırakmaz.

SAĞLAM

Asferik cam mercekler ve koruyucu kaplamalar parlama, yansımalar ve kirin görüşünüzü sınırlamasını önler. Gece yüksek görüş gücünden ve parlak ışıkta net görüntülerden yararlanın.

KESKIN

Geniş, net OLED EVF renkleri doğal olarak üretir ve hareketi akıcı şekilde verir. Keskin, kararlı görüntüler hızlıca pan yaptığınızda veya odağı onaylamak için yakınlaştırdığınızda bile kompozisyonu güzel kılar.

ÇOK YÖNLÜ

EVF, görüntüleri ayarlar uygulandığında görünen halleriyle görüntüleyebilir veya optik vizördekine benzer doğal bir görüntü seçebilirsiniz. İki görünümde de kompozisyonu desteklemek için, önemli çekim bilgilerini üst üste bindirebilirsiniz.

Nikon Z7 Aynasız Fotoğraf Makinesi Teknik Özellikleri

Tür

Aynasız

Objektif yuvası

Nikon'un Z objektif yuvası

Etkin görüş açısı

FX (tam çerçeve)

Görüntü sensörü

CMOS, 35,9 mm x 23,9 mm

Toplam piksel

46,89 milyon

Toz azaltma sistemi

Görüntüden Toz Giderme özelliği referans verileri (Capture NX-D yazılımı gerekir); görüntü sensörü temizleme.

Etkin piksel sayısı

45,7 milyon

Resim boyutu (piksel)

FX (36 x 24) görüntü alanı, (B) 8256 x 5504 (45,4 milyon), (O) 6192 x 4128 (25,6 milyon), (K) 4128 x 2752 (11,4 milyon).
DX (24 x 16) görüntü alanı, (B) 5408 x 3600 (19,5 milyon), (O) 4048 x 2696 (10,9 milyon), (K) 2704 x 1800 (4,9 milyon).
5 : 4 (30 x 24) görüntü alanı, (B) 6880 x 5504 (37,9 milyon), (O) 5152 x 4120 (21,2 milyon), (K) 3440 x 2752 (9,5 milyon).
1 :1 (24 x 24) görüntü alanı, (B) 5504 x 5504 (30,3 milyon), (O) 4128 x 4128 (17,0 milyon), (K) 2752 x 2752 (7,6 milyon).
16 : 9 (36 x 20) görüntü alanı, (B) 8256 x 4640 (38,3 milyon), (O) 6192 x 3480 (21,5 milyon), (K) 4128 x 2320 (9,6 milyon).
Film kaydında 3840 x 2160 çerçeve boyutunda çekilen fotoğraflar: 3840 x 2160.
Film kaydında diğer çerçeve boyutlarında çekilen fotoğraflar: 1920 x 1080.

Depolama - Dosya biçimi

NEF (RAW): 12 veya 14 bit (kayıpsız sıkıştırılmış, sıkıştırılmış veya sıkıştırılmamış); büyük, orta ve küçük boyutlar mevcuttur (orta ve küçük boyutlu görüntüler, kayıpsız sıkıştırma kullanılarak 12 bit derinlikte kaydedilir).
TIFF (RGB).
JPEG: JPEG-Baseline uyumlu, iyi (yaklaşık 1 1 : 4), normal (yaklaşık 1 : 8) veya temel (yaklaşık 1 : 16) sıkıştırma; en iyi kalitede sıkıştırma mevcuttur.
NEF (RAW) + JPEG: Hem NEF (RAW) hem de JPEG biçiminde kaydedilmiş tek bir fotoğraf.

Picture Control Sistemi

Otomatik, Standart, Nötr, Canlı, Monokrom, Portre ve Manzara, Düz.
Kreatif Picture Control'ler (Hayal, Sabah, Pop, Pazar, Kasvetli, Dramatik, Sessizlik, Beyazlatılmış, Melankolik, Saf, Kot, Oyuncak, Sepya, Mavi, Kırmızı, Pembe, Kömür, Grafit, İkili, Karbon); seçili Picture Control değiştirilebilir; özel Picture Control hafızası.

Kart yuvası

1 XQD kart

Dosya sistemi

DCF 2.0, Exif 2.31, PictBridge

Vizör

Yaklaşık 1,27 cm/0,5 inç 3690 k-nokta, renk dengeleme özellikli otomatik ve 11 seviyeli manuel parlaklık kontrollü (Quad VGA) OLED

Çerçeve alanı

Yaklaşık %100 yatay ve %100 dikey

Büyütme

Yaklaşık 0,8x (sonsuzda 50 mm objektif, -1,0 m-1)

Göz temas noktası

21 mm (-1,0 m-1; vizörün mercek yüzeyinin merkezinden ölçüldüğünde)

Diyoptri ayarı

-4 ile +2 m-1 arasında

Göz sensörü

Ekran ve vizör görüntüleri arasında otomatik geçiş yapar

Uyumlu objektifler

Z objektif yuvalı NIKKOR objektifler. Objektif yuvası adaptörüne sahip F objektif yuvalı NIKKOR objektifler; kısıtlamalar uygulanabilir.

Deklanşör tipi

Elektronik kontrollü, dikey hareketli odak düzlemli mekanik deklanşör; elektronik ön perdeli deklanşör; elektronik deklanşör.

Enstantene hızı

1/3 veya 1/2 EV'lik adımlarla 1/8000 ila 30 sn, uzun pozlama, süre, X200

Flaş senkronizasyon hızı

X=1/200 sn, 1/200 sn veya daha düşük hızda deklanşörle senkronize olur; Otomatik FP Yüksek Hızlı flaş senkronizasyonu desteklenir

Deklanşör modları

Tek çerçeve, düşük hızlı sürekli, yüksek hızlı sürekli, yüksek hızlı sürekli (artırılmış), otomatik zamanlama

Kare ilerleme hızı

9 fps'ye kadar. Düşük hızlı sürekli: 1 ile 5 fps arasında. Yüksek hızlı sürekli: 5,5 fps (14 bit NEF/RAW: 5 fps). Yüksek hızlı sürekli (artırılmış): 9 fps (14 bit NEF/RAW: 8 fps). (Nikon tarafından belirtilen test koşullarında ölçülen)

Otomatik zamanlama

2 sn, 5 sn, 10 sn, 20 sn; 0,5, 1, 2 veya 3 sn aralıklarla 1 ile 9 arasında pozlama

Pozlama ölçümü

TTL pozlama ölçümü

Ölçüm yöntemi

Matris ölçümü.
Merkez ağırlıklı ölçüm: Çerçevenin ortasındaki 12 mm'lik daireye %75 ağırlık verilir; ağırlıklandırma bunun yerine tüm çerçevenin ortalamasına dayalı olabilir.
Noktasal ölçüm: Seçilen netleme noktasına merkezlenmiş 4 mm'lik daireyi (çerçevenin yaklaşık %1,5'i) ölçer.
Parlaklık ağırlıklı ölçüm.

Ölçüm aralığı (ISO 100, f/1,4 objektif, 20°C/68°F)

-3 ile +17 EV arasında (ISO 100, f/2,0 objektif, 20 °C/68 °F)

Pozlama ölçüm bağlantısı

CPU

Mod

Otomatik; değişken program ile programlanmış otomatik (P); enstantane öncelikli otomatik (S); diyafram öncelikli otomatik (A); manuel (M); kullanıcı ayarları (U1, U2, U3)

Pozlama telafisi

P, S, A ve M modlarında 1/3 veya 1/2 EV'lik artışlarla -5 ile +5 EV arasında

Pozlama kilidi

Algılanan değerde kilitlenen ışık düzeyi

ISO duyarlılığı

1/3 veya 1/2 EV'lik adımlarla ISO 64 ile 25600 arasında.
ISO 64'ün altında yaklaşık 0,3, 0,5, 0,7 veya 1 EV (ISO 32 eşdeğeri) olarak veya ISO 25600'ün üstünde yaklaşık 0,3, 0,5, 0,7,1 veya 2 EV'ye (ISO 102400 eşdeğeri) ayarlanabilir; otomatik ISO duyarlılığı kontrolü kullanılabilir

Etkin D-Lighting

Otomatik, Ekstra yüksek, Yüksek, Normal, Düşük veya Kapalı seçeneklerinden biri seçilebilir

Çoklu pozlama

Ekle, ortalama, aydınlat, karart

Diğer seçenekler

HDR (yüksek dinamik aralık), fotoğraf modu kırpışma azaltma

Otomatik netleme

493 nokta (kademe belirlemeli, tek noktalı AF'de)/dikeyde ve yatayda %90 kapsama.
Karma kademe belirlemeli/AF yardımı ile kontrast AF.

Algılama aralığı

-1 ile +19 EV arasında (düşük ışıklı AF ile -4 ile +19 EV arasında)

Objektif sürekli servosu

Otomatik netleme (AF):
Tek servo AF (AF-S), Sürekli servo AF (AF-C), devamlı AF (AF-F; sadece film modunda kullanılabilir); tahminli netleme izleme.
Manuel netleme (M):
Elektronik telemetre kullanılabilir

Netleme noktaları

493 (tek nokta AF)

AF alan modu

Hassas hedef, tek nokta ve dinamik alan AF (hassas hedef ve dinamik alan AF sadece fotoğraf modunda kullanılabilir); geniş alan AF (K); geniş alan AF (B); otomatik alan AF

Netleme kilidi

Netleme, deklanşöre yarım basılarak (tek servo AF) veya alt seçicinin merkezine basılarak kilitlenebilir

Titreşim Azaltma - Fotoğraf Makinesi

5 eksenli görüntü sensörü kaydırma

Titreşim Azaltma - Objektif

Objektif kaydırma (VR objektiflerde kullanılabilir)

Flaş kontrolü

TTL: i-TTL flaş kontrolü; matris, merkez ağırlıklı ve parlaklık ağırlıklı ölçümle i-TTL dengeli dolgu flaşı, noktasal ölçümle standart i-TTL dolgu flaşı kullanılır

Flaş modu

Ön perde senkronu, yavaş senkron, arka perde senkronu, kırmızı göz azaltma, yavaş senkron özellikli kırmızı göz azaltma, yavaş arka perde senkronu, kapalı

Flaş telafisi

P, S, A ve M modlarında 1/3 veya 1/2 EV'lik adımlarla -3 ile +1 EV arasında kullanılabilir

Flaş hazır göstergesi

Opsiyonel flaş ünitesi tamamen şarj olduğunda yanar, flaş tam çıkış gücünde patlatıldıktan sonra eksik pozlama uyarısı olarak yanıp söner

Aksesuar yuvası

Senkron ve veri bağlantı noktaları ile güvenlik kilidine sahip ISO 518 flaş yuvası

Nikon Creative Lighting System (CLS)

i-TTL flaş kontrolü, radyo kontrollü Gelişmiş Kablosuz Aydınlatma, optik Gelişmiş Kablosuz Aydınlatma, pilot aydınlatma, FV kilidi, Renk Bilgisi İletişimi, Otomatik FP Yüksek Hızlı Flaş Senkronizasyon, birleşik flaş kontrolü

Beyaz dengesi

Otomatik (3 tür), doğal ışık otomatik, doğrudan güneş ışığı, bulutlu, gölge, yapay aydınlatma, floresan (7 tür), flaş, renk sıcaklığı seçme (2500 K ile 10.000 K arasında), ön ayarlı manuel (6 değere kadar saklanabilir), ince ayar ile renk sıcaklığı seçme hariç hepsi

Basamaklama türleri

Pozlama, Flaş, Beyaz dengesi, ADL

Film - Ölçüm

Ana görüntü sensörü kullanılarak TTL pozlama ölçümü

Film - Ölçüm yöntemi

Matris, merkez ağırlıklı veya parlaklık ağırlıklı

Film - Çerçeve boyutu (piksel) ve kare hızı

3840 x 2160 (4K UHD); 30p (aşamalı), 25p, 24p.
1920 x 1080; 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, 24p.
1920 x 1080 (ağır çekim); 30p x4, 25p x4, 24p x5.
120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p ve 24p için gerçek kare hızları; sırasıyla 119,88, 100, 59,94, 50, 29,97, 25 ve 23,976 fps'dir. Kalite seçimi, 3840 x 2160, 1920 x 1080 120p/100p ve kalite yüksek olarak sabitlendiğinde 1920 x 1080 ağır çekim hariç tüm boyutlarda kullanılabilir.

Film - Dosya biçimi

MOV, MP4

Film - Video sıkışırma

H.264/MPEG-4 Gelişmiş Video Kodlaması

Film - Ses kayıt biçimi

Doğrusal PCM, AAC

Film - Ses kayıt cihazı

Dahili stereo veya zayıflatıcı opsiyonuna sahip harici mikrofon; duyarlılık ayarlanabilir

Film - ISO duyarlılığı

Otomatik: Oto. ISO duyarlılığı kontrolü (ISO 64 ile 25600 arasında).
P, S, A: Üst sınırı seçilebilir otomatik ISO duyarlılığı kontrolü (ISO 64 ile Hi 2 arasında).
M: Üst sınırı seçilebilir otomatik ISO duyarlılığı kontrolü (ISO 64 ile Hi 2 arasında); ISO 25600'ün üstünde yaklaşık 0,3, 0,5, 0,7, 1 veya 2 EV'ye (ISO 102400 eşdeğeri) eşdeğer kullanılabilir ilave seçeneklerle manuel seçim (1/3 veya 1/2 EV'lik adımlarla ISO 64 ile 25600 arasında).

Film - Etkin D-Lighting

Çok yüksek, Yüksek, Normal, Düşük veya Kapalı fotoğraf ayarlarının Aynısı seçilebilir

Film - Diğer seçenekler

Zaman aralıklı filmler, elektronik titreşim azaltma, zaman kodları, film günlüğü çıkışı (N-Log)

Ekran

8 -cm (3,2 -inç) diyagonal. Dik açılı, 170 derece görüntüleme açısına sahip dokunmatik TFT LCD, yaklaşık %100 çerçeve alanı ve renk dengesi ile 11 seviyeli manuel parlaklık kontrolleri. Yaklaşık 2100 k-nokta.

İzleme

Tam çerçeve ve izleme zoom işlevi ile küçük resimler (4, 9 veya 72 resim) halinde izleme, izleme zoom işlevi kesme, film izleme, fotoğraf ve/veya film slayt gösterileri, histogram ekran, parlak noktalar, fotoğraf bilgileri, konum verileri ekranı, görüntü derecelendirme ve otomatik resim döndürme.

USB

Type C konnektör (Süper Hızlı USB). Dahili USB bağlantı noktasına bağlanılması önerilir.

HDMI çıkışı

Type C HDMI konnektör

Ses girişi

Stereo mini pin soket (3,5 mm çap; elektrik fişi desteği)

Ses çıkışı

Stereo mini pin soket (3,5 mm çap)

Aksesuar bağlantısı

MC-DC2 ve isteğe bağlı diğer aksesuarlarla kullanılabilir

Wi-Fi (Kablosuz LAN) standartları

IEEE 802.11b/g/n/a/ac

Wi-Fi (Kablosuz LAN) çalışma frekansı

2412 ila 2462 MHz (11. kanal) ve 5180 ila 5320 MHz

Wi-Fi (Kablosuz LAN) maksimum çıkış gücü

2,4 GHz bandı: 7,0 dBm. 5 GHz bandı: 12,1 dBm

Wi-Fi (Kablosuz LAN) güvenliği

Doğrulama: Açık sistem, WPA2-PSK

Wi-Fi (Kablosuz LAN) aralığı (görüş hattı)

Yaklaşık 10 m (32 ft), parazitsiz; sinyal gücüne ve arada engel olup olmadığına göre menzil değişiklik gösterebilir

Bluetooth standartları

Haberleşme protokolleri: Bluetooth Özelliği Sürüm 4.2;
Çalışma frekansı: Bluetooth: 2402 ila 2480 MHz; Bluetooth Low Energy: 2402 ila 2480 MHz

Desteklenen diller

Arapça, Bengalce, Bulgarca, Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel), Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Hintçe, Macarca, Endonezya dili, İtalyanca, Japonca, Korece, Marathi dili, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce (Portekiz ve Brezilya), Rumence, Rusça, Sırpça, İspanyolca, İsveççe, Tamilce, Telugu dili, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca

Pil

Bir EN-EL15b şarj edilebilir Li-ion pil; EN-EL15a/EN-EL15 de kullanılabilir, ancak tek bir şarjda daha az fotoğraf çekilebileceği ve EN-EL15b pilleri şarj etmek için yalnızca AC şarj adaptörü kullanılabileceği unutulmamalıdır

AC adaptörü

EH-5c/EH-5b AC adaptör (ayrı satılan EP-5B güç konnektörü gerekir)

Tripod yuvası

1/4 inç (ISO 1222)

Boyutlar ( GxYxD)

Yaklaşık 134 x 100,5 x 67,5 mm (5,3 x 4 x 2,7 inç)

Ağırlık

Yaklaşık 675 g (1 lb 7,9 oz) pil ve hafıza kartı dahil, ancak gövde kapağı hariç; yaklaşık 585 g/1 lb 4,7 oz (yalnızca fotoğraf makinesi gövdesi)

Çalışma ortamı - Sıcaklık

0 °C ila 40 °C (+32 °F ila 104 °F)

Çalışma ortamı - Nem

%85 veya altı (yoğunlaşmasız)

Verilen aksesuarlar

BF-N1 Gövde Kapağı, DK-29 Vizör Lastiği (fotoğraf makinesine takılı olarak gelir), terminal kapaklı EN-EL15b Şarj Edilebilir Li-ion Pil, MH-25a Pil Şarj Cihazı (satıldığı ülke veya bölgeye göre farklılık gösteren bir türde ve şekilde bir AC duvar adaptörü ya da güç kablosuyla gelir), AN-DC19 Askı, EH-7P AC Şarj Adaptörü (gerekli ülkelerde veya bölgelerde bir priz adaptörü ile birlikte sağlanır; şekli satıldığı ülkeye göre değişiklik gösterir), HDMI/USB Kablosu Mandalı, UC-E24 USB Kablosu, BS-1 Aksesuar Kızağı Kapağı.

GPS YOK
Bluetooth VAR
Ürün Renk Siyah
Wireless Var
Ekran Boyutu 3.2"
Model Nikon Z7
Video Çözünürlük 4K/30p
Titreşim Engelleyici Var
Sensör Boyutu Full Frame
Megapiksel 40MP+
Body / Kit Tek Lens Kit

Ürün Yorumları Nikon Z7 24-70mm Aynasız Fotoğraf Makinesi

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış ve ya onaylanmış yorum bulunmuyor.
Yorum Yap
Artılar
Eksiler
Bu ürüne yıldız derecesi verin
Garanti Bankası Akbank Halk Bankası İş Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 28768,00 TL 28768,00 TL 28768,00 TL 28768,00 TL 28768,00 TL 28768,00 TL 28768,00 TL 28768,00 TL
3 9877,01 TL 29631,04 TL 9877,01 TL 29631,04 TL 9877,01 TL 29631,04 TL 9877,01 TL 29631,04 TL
6 - - - - - - - -
Yapı Kredi Finansbank Diğer
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 28768,00 TL 28768,00 TL 28768,00 TL 28768,00 TL 28768,00 TL 28768,00 TL
3 9877,01 TL 29631,04 TL 9877,01 TL 29631,04 TL - -
6 - - - - - -

Şu ürün için Soru & Cevaplar - Nikon Z7 24-70mm Aynasız Fotoğraf Makinesi

Bu ürün için henüz soru sorulmamış ve ya onaylanmış soru bulunmuyor.
Soru Sor