İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

Sony A7R III Body Aynasız Fotoğraf Makinesi

Sony'nin yeni hızlısı A7R Mark III sahnelere adımını attı

ÜRÜN VİDEOSU

Stokta Var

Ürünle Birlikte Gelecek Hediyeleriniz

TOPLAM DEĞER : 63,90 TL

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • 42MP Full Frame Exmor R BSI CMOS Sensör
 • BIONZ X Görüntü İşlemcisi ve Ön Uç LSI
 • 399 Nokta AF Sistemi
 • 10 fps Çekim
 • HLG ve S-Log3 Gamma ile UHD 4K 30p Video
 • 3.69m-Nokta Tru-Finder OLED EVF Vizör
 • 3.0" 1.44m-Nokta Eğimli Dokunmatik LCD
 • 5 Eksenli SteadyShot Titreşim Engelleme Sistemi
 • ISO 102400 & Piksel Shift Çoklu Çekim
 • Dahili Wi-Fi / Bluetooth, Çift SD Yuvaları
 • USB 3.1 Gen 1 Type-C Bağlantı Noktası ve PC Eşitleme Bağlantısı

Diğer Seçenekleri

ücretsiz kargo
hızlı gönderi
editörün seçimi
Fiyat: 26499,00 TL
İndirimli Fiyat: 22495,00 TL
Bu ürünü satın alarak 450 puan (112,5 ₺) kazanacaksınız.
 • Limitiniz Yetersizse
 • Telefonla Sipariş Vermek İstiyorsanız
 • İstanbul içi Aynı Gün Teslimat için
 • Kurumsal Teklif Almak için
Bizi Arayın!
0212 709 9070

Sony A7R III Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi

Maksimum yaratıcılık ilhamı

Daha da geliştirilmiş çözünürlük, hassasiyet, dinamik aralık, işleme hızı ve çekim yanıtı ile yeni bir görüntüleme dünyasına hoş geldiniz. α7R III, profesyonel stilde çalışmayı güçlü, kompakt bir gövdeye yerleştirerek her durumda daha güzel çekimler yapmanız için size daha fazla esneklik sağlar. Emrinizde kadar yüksek güç, hassasiyet ve potansiyelle, hayatta bir defa yaşanacak deneyimleri yakalayabilirsiniz. 

 

 

Görülmemiş dünyalara açılan kapı

Etkili 42,4MP (yaklaşık) görüntü sensörü ve gelişmiş görüntü işlemcisi birlikte görüntülemeyi hayal gücünüzün gittiği yere kadar götürür.

Hızlı hassasiyetle anı yakalayın

10 fps'ye kadar kesintisiz çekimde bile, çift AF takip etkinliği, sabit ve yıldırım hızında fotoğraf makinesi performansını geliştirir.

Yeni portre potansiyeli

Büyük ölçüde geliştirilmiş Eye AF, nesne hareket ettiğinde, aşağı veya başka tarafa baktığında veya arkadan aydınlatıldığında bile nesneye odaklanır ve gözü büyük bir hassasiyet ve hızla takip eder.

Sorunsuz stüdyo iş akışı

USB Type-C™ konnektörünün sağladığı SuperSpeed USB 3.1 Gen 1, büyük RAW veri dosyalarının sorunsuz kullanımı için yüksek hızlı PC Uzak veri aktarımı sunar.

Farklı bir çözünürlük boyutu

Piksel Değişimli Çoklu Çekim, nesnenin ve ortamın atmosferini yakalayarak olağanüstü çözünürlük, renk doğruluğu ve doku üretimi sağlar.

Daha gerçekçi videolar

Yüksek çözünürlüklü, geniş dinamik aralıklı ve geniş renk gamlı 4K1 HDR2 görüntüleri destekleyen yenilik sayesinde olağanüstü varlık sahibi videolar ortaya çıkar.

Görülmemiş dünyalara açılan kapı

 

 

42,4MP3 Full Frame Exmor R™ CMOS sensör

Exmor R sensörün arkadan aydınlatmalı, boşluksuz, çip üstündeki lens tasarımı, ışık hassasiyetini artırır ve 42,4MP değerindeki yüksek çözünürlüğüne rağmen geniş bir dinamik aralık sağlar3

Son derece gelişmiş görüntü işleme

Yeni bir ön LSI ve BIONZ X™ işleme hızını artırır ve Exmor R™ sensör ile birlikte, fotoğraflar için düşük ISO hassasiyetinde 15 durağa kadar dinamik aralık sunarak daha zengin ton ifadesi sağlar.

Geniş standart ISO 100-32000 aralığı

Standart ISO aralığı, ISO 100-32000 (ISO 50-102400'e genişletilebilir4) olarak genişletilmiştir ve gürültü, orta hassasiyet aralığında tam durak5 kadar azaltılmıştır.

Zengin tonlamalar için 14 bit RAW çıkış

14 bit RAW format çıkışı, vurgulardan gölgelere kadar zengin ton bilgileri içerir ve sessiz veya kesintisiz modda çekim yaparken bile kullanılabilir67.

[1] Görüntü sensörü
[2] En yeni yüksek hızlı ön LSI
[3] 16 bit görüntü işleme

Güçlü, hafif, güvenilir tasarım sizi daha ileri taşıyor

Yüksek çözünürlüklü Quad VGA OLED Tru-Finder, doğal, yüksek hassasiyetli vizör görüntüleri sağlar. Karanlıkta yüksek görünürlük ve büyütülmüş ekran kullanılırken AF özelliği gibi EVF'nin işlevsel avantajları, güçlü çekim desteği için daha da geliştirilmiştir. Daha fazla çok yönlülük için, α7R III'in küçük, hafif gövdesi zorlu kullanımlar için yeterince sağlam ve dayanıklıdır.

Tam sessizlikte kesintisiz çekim

Bu fotoğraf makinesi, AF/AE takibi ile 10 fps'ye11 kadar sessiz çekim sağlar. Küçücük bir sesin bile ideal çekim fırsatını kaçırmanıza neden olabileceği vahşi doğa çekimlerinde sessizlik çok önemlidir.

Kapsamlı Hızlı Hibrit AF çekim

Görüntü alanının genişliğinin ve yüksekliğinin yaklaşık %68'ini kaplayan 399 aşama algılamalı AF noktası ve yoğun olarak yerleştirilmiş 425 kontrast algılamalı AF noktası12 başka türlü elde edilemeyecek şekilde netlemeyi geliştirir.

2 kata kadar daha hızlı (yaklaşık) AF yanıtı13

Çok daha duyarlı, gelişmiş Hızlı Hibrit AF sayesinde, AF hızı, loş aydınlatma koşullarında yaklaşık iki kat daha yüksektir13.

Yaklaşık 2 kata kadar geliştirilmiş AF takibi5

α9'dan alınan AF algoritması, karmaşık veya ani hareketler sırasında bile, kesintisiz çekimde iki kat daha hassas5 AF takibi sunar.

EV-3 parlaklığa kadar güvenilir AF

Gelişmiş AF algoritmaları, karanlık sahnelerde daha güvenilir otomatik netleme için EV-3'e14 varan düşük ışık seviyelerinde yüksek AF hassasiyeti sunar.

Bir anı bile harcamayın

Yeni çoklu seçici, AF-ON düğmesi ve dokunmatik netleme işlevleri, netleme işlevini hızlandırır ve sezgisel hale getirir. Dahili çift yuva ve yüksek kapasiteli şarj edilebilir pil NP-FZ100 uyumluluğu ile, α7R III, ortamı ve pili sık sık değiştirmenize gerek olmadığı için çok daha az kesintiyle çekim yapmanızı da sağlar.

Kesintisiz olarak 76 adede kadar görüntü çekin

Kesintisiz olarak 76 adede kadar sıkıştırılmış RAW16veya JPEG görüntü çekin.17 Bu sayede seri çekime güvenle, dikkatiniz dağılmadan odaklanabilirsiniz.

Çift ortam yuvası, UHS-II desteği

Biri hızlı veri yazma için UHS-II uyumlu olmak üzere, iki ortam yuvasına sahip α7R III, eş zamanlı veya röle kayıt yapabilir, RAW/JPEG verilerini ve fotoğrafları/videoları ayırabilir ve kartlar arasında verileri kopyalayabilir.

Çekiminizi profesyonel sınırlara götürün

α7R III, NP-FW50 pilin yaklaşık 2,2 katı kapasiteye sahip NP-FZ100 pil kullanabilir. USB Type-C™ ve Multi/Mikro USB bağlantı noktaları, daha uzun süreli çekim için harici pillerin bağlanmasını sağlar.

Değerlendirme işlevi

Değerlendirme işlevi ile, özel bir düğmeye atanmışsa işlevi oynatma ekranında kullanarak kayıtlı fotoğrafları istediğiniz yerde 1-5 yıldız arasında değerlendirebilirsiniz.

Kesintisiz çekimler için gruplama ekranı

Kesintisiz modda çekilen bir dizi fotoğraf, gruplar halinde incelenebilir; oynatma dizini ekranı geliştirilmiştir ve kesintisiz gruplar silinebilir ya da tek seferde korunabilir.

Menüm: sık kullanılanlara daha hızlı erişim

Anında çağırmak için sık kullandığınız 30 adede kadar öğeyi yeni Menüm işlevine kaydedin. Kendi rahatlığınız için optimum menüyü oluşturup özelleştirebilirsiniz.

Yüz kısmen gizlenmiş olsa bile

Aşağı bakarken bile

Loş ışıkta bile

Gelişmiş görüntü sabitleme: daha serbest çekim

Fotoğraf makinesi içindeki gelişmiş 5 eksenli görüntü sabitleyici sayesinde, hareket edip serbest çekim yapmak istediğinizde, çeşitli fotoğraf makinesi titreme bulanıkları hakkında endişelenmeden, nesneye odaklanmak için α7R III'in yüksek çözünürlüklü performansına ve mobilitesine güvenebilirsiniz.

Sendeleme ve yalpalama telafisi

Yatay/dikey kayma telafisi

Dönme telafisi

5 eksenli optik gövde içi görüntü sabitleme

Yeni sabitleme ünitesi/cayro sensörler/algoritmalar, 5,5 durağı etkili bir şekilde yükseltir19. Açısal titreme (eğim/sapma), X/Y kayması ve dönüş titremesi (dönme) olmak üzere beş tür fotoğraf makinesi titremesi telafi edilir.

Profesyonel iş akışı için yüksek bağlanabilirlik

α7R III, fotoğraf makinesinin gecikme olmadan doğrudan harici cihazlara bağlanabilmesini sağlayan, USB 3.1 1. Nesil ile uyumlu USB Type-C™ bağlantı noktası ve senkronizasyon terminallerine sahiptir. Bu bağlantılar, PC'ye bağlı çekim veya flaş kullanılan stüdyo çekimlerinde bile iş akışını daha sorunsuz ve stressiz hale getirir.

Hızlı veri aktarımı için USB 3.1 Gen 1

Bu özellik, büyük RAW görüntü dosyalarını sorunsuz incelemek için PC'ye bağlı çekimin kullanılmasını sağlar; böylece görüntüleri PC'de çabucak inceleyebilir ve dosya aktarımı için fazla gecikme yaşamadan çekime devam edebilirsiniz.

Senkronizasyon terminali mevcuttur

Stüdyo flaş üniteleri ve diğer harici ışık ekipmanları ile kolay senkronizasyon için standart bir senkronizasyon terminali sağlanmıştır.

Yeni “Imaging Edge” yazılım paketi20

Görüntüleme uygulamalarından oluşan yeni bir paket, üstün kaliteli RAW geliştirme, kolay PC bağlama ve verimli görüntüleme/yönetim sağlar.21

Capture One (Sony için)

Capture One (Sony için)22, RAW verilerin yüksek kalitede tamamlanması için ücretsiz bir yazılımdır. Capture One Pro (Sony için), yerel ayarlama ve PC'ye bağlı çekim gibi uyumlu işlevler için satın alınabilir.

Piksel Değişimli Çoklu Çekim

Bu yeni Piksel Değişimli Çoklu Çekim özelliği23, gerçekçi ayrıntılar, dokular, renkler ve genel atmosferler içeren fotoğraflar üretir.

 

Yüksek çözünürlüklü 4K1 HDR2

5K (15MP) yüksek hızda örnekleme ile olağanüstü yüksek çözünürlüklü 4K video1 çekim özelliğinin yanı sıra, fotoğraf makinesi, renk tonlaması yapmadan oldukça hassas ve gerçeğe yakın video görüntüleri için geniş dinamik aralık sunan anlık HDR iş akışını destekleyen, yeni bir HLG (Hibrit Log-Gama)2 görüntü profili içerir.

HDR prodüksiyonda çeşitli ihtiyaçları destekler

α7R III, post prodüksiyonda görüntülerin esnek ifadesi için S-Log ve anlık HDR iş akışı için HLG2 formatına sahiptir; bu da çeşitli HDR prodüksiyon şartlarını yerine getiren bir kombinasyondur.

Sony A7R III Body Aynasız Fotoğraf Makinesi Teknik Özellikleri

Objektif
OBJEKTİF UYUMLULUĞUSony E mount'lı lensler
OBJEKTİF YUVASIE mount
Görüntüleme Sensörü
EN/BOY ORANI3:2PİKSEL SAYISI (EFEKTİF)Yaklaşık 42.4 megapikselPİKSEL SAYISI (TOPLAM)Yaklaşık 43,6 megapiksel
SENSÖR TİPİ35 mm full frame (35,9 × 24,0mm), Exmor R CMOS sensörTOZ ÖNLEYİCİ SİSTEMOptik Filtre üzerindeki şarj koruma kaplaması ve görüntü sensörü kayma mekanizması
Kayıt (fotoğraflar)
KAYIT FORMATIJPEG (DCF Ver. 2.0, Exif Ver. 2.31, MPF Baseline uyumlu), RAW (Sony ARW 2.3 formatı)GÖRÜNTÜ BOYUTU (PİKSEL) [3:2]35 mm full frame B: 7952 x 5304 (42 M), O: 5168 x 3448 (18 M), K: 3984 x 2656 (11 M), APS-C B: 5168 x 3448 (18 M), O: 3984 x 2656 (11 M), K: 2592 x 1728 (4,5 M)GÖRÜNTÜ BOYUTU (PİKSEL) [16:9]35 mm full frame B: 7952 x 4472 (36 M), O: 5168 x 2912 (15 M), K: 3984 x 2240 (8,9 M), APS-C B: 5168 x 2912 (15 M), O: 3984 x 2240 (8,9 M), K: 2592 x 1456 (3,8 M)GÖRÜNTÜ KALİTESİ MODLARIRAW, RAW ve JPEG (Extra fine, Fine, Standart), JPEG (Extra fine, Fine, Standart)GÖRÜNTÜ EFEKTİPosterleştirme (Renkli), Posterleştirme (S/B), Popüler Renk, Fotoğraf Eskitme, Kısmi Renkli (R/G/B/Y), Yüksek Kontrastlı Monokrom, Oyuncak Fotoğraf Makinesi (Normal/Soğuk/Sıcak/Yeşil/Macenta), Yumuşak Yüksek TonYARATICI STİLStandart, Canlı, Nötr, Net, Derin, Işık, Portre, Manzara, Gün Batımı, Gece Sahnesi, Sonbahar yaprakları, Siyah Beyaz, Sepya, Stil Kutusu (1-6), (Kontrast (-3 - +3 kademe), Doygunluk (-3 - +3 kademe), Netlik (-3 - +3 kademe))
GÖRÜNTÜ PROFİLİEvet (Kapalı / PP1-PP10) Parametreler: Siyah seviyesi, Gama (Video, Fotoğraf, Cine1-4, ITU709, ITU709 [%800], S-Log2, S-Log3, HLG, HLG1-3), Siyah Gama, Knee, Renk Modu, Doygunluk, Renk Fazı, Renk Derinliği, Ayrıntı, Kopyalama, SıfırlamaDİNAMİK ARALIK İŞLEVLERİKapalı, Dinamik Aralık Geliştirici (Otomatik/Seviye (1-5)); Otomatik Yüksek Dinamik Aralık (Otomatik Pozlama Farkı, Pozlama Farkı Seviyesi (1-6 EV, 1,0 EV kademe))RENK ARALIĞITRILUMINOS™ Color ile uyumlu sRGB standardı (sYCC gamı ile) ve Adobe® RGB standardı14BİT RAWVarSIKIŞTIRILMAMIŞ RAWVar
Kayıt (video)
KAYIT FORMATIXAVC S, AVCHD Formatı Sürüm 2.0 uyumluVİDEO SIKIŞTIRMA FORMATIXAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, AVCHD: MPEG-4 AVC/H.264SES KAYIT FORMATIXAVC S: LPCM 2 kanal, AVCHD: Dolby® Digital (AC-3) 2 kanal, Dolby® Digital Stereo CreatorRENK ARALIĞIxvYCC standardı (HDMI kablosuyla bağlandığında x.v.Color), TRILUMINOS Color ile uyumluGÖRÜNTÜ EFEKTİ8 tip: Posterleştirme (Renkli), Posterleştirme (S/B), Popüler Renk, Fotoğraf Eskitme, Kısmi Renkli (R/G/B/Y), Yüksek Kontrastlı Monokrom, Oyuncak Fotoğraf Makinesi (Normal/Soğuk/Sıcak/Yeşil/Macenta), Yumuşak Yüksek Ton, Zengin Tonlu MonokromYARATICI STİLStandart, Canlı, Nötr, Net, Derin, Işık, Portre, Manzara, Gün Batımı, Gece Sahnesi, Sonbahar yaprakları, Siyah Beyaz, Sepya, Stil Kutusu (1-6), (Kontrast (-3 - +3 kademe), Doygunluk (-3 - +3 kademe), Keskinlik (-3 - +3 kademe))GÖRÜNTÜ PROFİLİEvet (Kapalı / PP1-PP10) Parametreler: Siyah seviyesi, Gama (Video, Fotoğraf, Cine1-4, ITU709, ITU709 [%800], S-Log2, S-Log3, HLG, HLG1-3), Siyah Gama, Knee, Renk Modu, Doygunluk, Renk Fazı, Renk Derinliği, Ayrıntı, Kopyalama, Sıfırlama
GÖRÜNTÜ BOYUTU (PİKSEL), NTSCXAVC S 4K: 3840 x 2160 (30p, 100M), 3840 x 2160 (24p, 100M), 3840 x 2160 (30p, 60M), 3840 x 2160 (24p, 60M) XAVC S HD: 1920 x 1080 (120p, 100M), 1920 x 1080 (120p, 60M), 1920 x 1080 (60p, 50M), 1920 x 1080 (30p, 50M), 1920 x 1080 (24p, 50M), 1920 x 1080 (60p, 25M), 1920 x 1080 (30p, 16M) AVCHD: 1920 x 1080 (60i, 24M, FX), 1920 x 1080(60i, 17M, FH)GÖRÜNTÜ BOYUTU (PİKSEL), PALXAVC S 4K: 3840 x 2160 (25p, 100M), 3840 x 2160 (25p, 60M) XAVC S HD: 1920 x 1080 (100p, 100M), 1920 x 1080 (100p, 60M), 1920 x 1080 (50p, 50M), 1920 x 1080 (25p, 50M), 1920 x 1080 (50p, 25M), 1920 x 1080 (25p, 16M) AVCHD: 1920 x 1080 (50i, 24M, FX), 1920 x 1080 (50i, 17M, FH)GÖRÜNTÜ KARE HIZINTSC modu: 1fps,2fps,4fps,8fps,15fps,30fps,60fps,120fps, PAL modu: 1fps,2fps,3fps,6fps,12fps,25fps,50fps,100fpsGÖRÜNTÜ BOYUTU (KARE HIZI)NTSC modu: 1920x1080 (60p, 30p, 24p), PAL modu: 1920x1080 (50p, 25p)VİDEO İŞLEVLERİSes Düzeyi Ekranı, Ses Kayıt Seviyesi, PAL/NTSC Seçici, Evet, (1280 x 720 (9Mbps)), TC/UB, (TC Preset/UB Preset/TC Format/TC Run/TC Make/UB Time Rec), Otomatik Yavaş Deklanşör, REC Kontrolü, Net HDMI Bilgileri.(AÇIK/KAPALI seçilebilir), Gama Görüntü DesteğiHDMI® ÇIKIŞI3840 x 2160 (25p), 1920 x 1080 (50p), 1920 x 1080 (50i), 1920 x 1080 (24p), 1920 x 1080 (60p), 1920 x 1080 (60i), 3840 x 2160 (30p), 3840 x 2160 (24p), YCbCr 4:2:2 8 bit / RGB 8 bit
Kayıt Sistemi
AKILLI TELEFONDAN YER BİLGİSİ BAĞLANTISIVarORTAMMemory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick Micro (M2), SD bellek kartı, SDHC bellek kartı (UHS-I/II uyumlu), SDXC bellek kartı (UHS-I/II uyumlu), microSD bellek kartı, microSDHC bellek kartı, microSDXC bellek kartı
BELLEK KARTI YUVASIYUVA1: SD (UHS-I/II uyumlu) bellek kartı yuvası, YUVA2: Memory Stick Duo/SD (UHS-I uyumlu) bellek kartı için çoklu yuva
Gürültü azaltma
GÜRÜLTÜ GİDERMEUzun Pozlama NR: Açık/Kapalı, 1 saniyeden uzun deklanşör hızlarında kullanılabilir. Yüksek ISO NR: Normal/Düşük/Kapalı
ÇOKLU KARE NR-
Beyaz dengesi
BEYAZ DENGESİ MODLARIGün Işığı/Gölge/Bulutlu/Akkor/Floresan Sıcak Beyaz/Soğuk Beyaz/Gündüz Beyazı/Gün Işığı/Flaş/Su Altı/Renk Sıcaklığı2500 - 9.900.000 ve renk filtresi G7 - M7 (57 kademe)/A7 - B7 (29 kademe)/ÖzelAWB MİKRO AYARVar G7 - M7,57 kademeA7 - B7,29 kademe
AWB'DE ÖNCELİ SETİVarBRAKETLEME3 kare, Y / D seçilebilir
Odaklanma
ODAKLAMA TİPİHızlı Hibrit AF (aşama algılamalı AF/kontrast algılamalı AF)1ODAKLANMA SENSÖRÜExmor R™ CMOS SensörODAKLANMA NOKTASI35 mm full frame: 399 nokta (aşama algılamalı AF), full frame lensle APS-C modu: 323 nokta (aşama algılamalı AF), APS-C lensle: 255 nokta (aşama algılamalı AF) / 425 nokta (kontrast algılamalı AF)NETLEME HASSASİYET ARALIĞIEV-3 - EV20 (F2,0 lens takılıyken ISO 100 eşdeğeri)ODAKLAMA MODUAF-A (Otomatik AF), AF-S (Tek Çekim AF), AF-C (Kesintisiz AF), DMF (Doğrudan Manuel Netleme), Manuel Netleme
NETLEME ALANIGeniş (399 nokta (aşama algılamalı AF), 425 nokta (kontrast algılamalı AF)) / Alan / Merkez / Esnek Spot (K/O/B) / Genişletilebilir Esnek Spot / Kilitlenen AF (Geniş / Alan / Merkez / Esnek Spot (K/O/B) / Genişletilebilir Esnek Spot)DİĞER ÖZELLİKLEREye-Start AF (yalnızca LA-EA2 veya LA-EA4 takılıyken (Ayrı satılır)), Kilitlenen AF, Eye AF, AF mikro ayarı (Ayrı satılır), LA-EA2 veya LA-EA4 ile, Tahmini kontrol, Netleme kilidi, AF İzleme Sensörü, Swt.V/H AF Alanı, AF Alanı KaydıAF AYDINLATICIVar (Dahili LED tipiyle)AF AYDINLATICI ARALIĞIYaklaşık 0,3 m - yaklaşık 3,0 m (FE 28-70 mm F3,5-5,6 OSS ile)LA-EA3'LÜ ODAK TİPİ (AYRI SATILIR)Seçilebilir (aşama algılama, kontrast algılama)
Pozlama
ÖLÇÜM TİPİ1200 bölgeli değerlendirme ölçümüÖLÇÜM SENSÖRÜExmor R™ CMOS SensörÖLÇÜM HASSASİYETİEV -3 - EV 20 (F2,0 lens takılıyken ISO 100 eşdeğerinde)ÖLÇÜM MODUÇok segmentli, Merkez ağırlıklı, Nokta, Nokta Standart/Büyük, Tüm Ekran Ort., VurgulaPOZLAMA TELAFİSİ+/- 5,0 EV (1/3 EV, 1/2 EV kademeleri seçilebilir), (pozlama telafisi kadranıyla: +/- 3 EV (1/3 EV kademe)
POZLAMA BASAMAKLAMABraket: Kesintisiz, Braket: Tek, 3/5/9 kare seçilebilir. 3 veya 5 kare ile 1/3, 1/2, 2/3, 1,0, 2,0 veya 3,0 EV artışlarla; 9 kare ile 1/3, 1/2, 2/3 veya 1,0 EV artışlarla.AE (OTOMATİK POZLAMA) KİLİDİDeklanşöre yarım basıldığında kilitlenir. AE kilit düğmesi bulunur. (Açık/Kapalı/Otomatik)POZLAMA MODLARIOTOMATİK (iAuto), Programlanmış AE (P), Diyafram açıklığı önceliği (A), Deklanşör hızı önceliği (S), Manuel (M), Video (Programlanmış AE (P) / Diyafram açıklığı önceliği (A) / Deklanşör hızı önceliği (S) / Manuel (M) ), Ağır ve Hızlı Çekim (Programlanmış AE (P) / Diyafram açıklığı önceliği (A) / Deklanşör hızı önceliği (S) / Manuel (M) )ISO HASSASİYETİ (ÖNERİLEN POZLAMA İNDEKSİ)Fotoğraflar: ISO 100-32000 (ISO 50 ila 102400 olarak genişletilebilir), OTOMATİK (ISO 100-12.800, alt sınır ve üst sınır seçilebilir), Videolar: ISO 00-32000 eşdeğeri, OTOMATİK (ISO 100-12800, alt sınır ve üst sınır seçilebilir)TİTREŞİMSİZ ÇEKİM.Var
Vizör
VİZÖR TİPİ1,3 cm (0,5 tipi) elektronik vizör (renkli), Quad-VGA OLEDNOKTA SAYISI3 686 400 noktaPARLAKLIK KONTROLÜ (VİZÖR)Otomatik/Manuel (-2 ve +2 arasında 5 kademe)RENK SICAKLIĞI KONTROLÜManuel (5 kademe)ALAN KAPSAMI%100
BÜYÜTME ORANIyaklaşık 0,78x (50 mm lensle sonsuzda, -1 m-1)DİYOPTER AYARLAMA-4,0 - +3,0 m-1GÖZ NOKTASIGöz merceğinden yaklaşık 23 mm, -1 m-1'de mercek karesinden 18,5 mm (CIPA standardı)VİZÖR KARE HIZI SEÇİMİNTSC: Standart 60 fps, Yüksek 12 fps; PAL: Standart 50 fps, Yüksek 100 fpsEKRAN İÇERİKLERİGrafik Görüntüleme, Tüm Bilgileri Görüntüleme, Görüntü Bilgisi Yok, Dijital Seviye Göstergesi, Histogram
LCD Ekran
MONİTÖR TÜRÜ7,5 cm (3,0 tipi) tip TFTNOKTA SAYISI1.440.000 noktaDOKUNMATİK PANELİVarPARLAKLIK KONTROLÜManuel (-2 ve +2 arasında 5 kademeli), Güneşli Hava moduAYARLANABİLİR AÇIYaklaşık 107 derece yukarı, Yaklaşık 41 derece aşağıEKRAN SEÇİCİ (FİNDER/LCD)Var (Otomatik/Manuel)GERÇEK ZAMANLI GÖRÜNTÜ AYAR GÖSTERGESİ (LCD)Açık/Kapalı
QUİCK NAVİVarODAKLANMA BÜYÜTECİVar (35 mm full frame: 6,2x, 12,4x, APS-C: 4,0x, 8,0x)ZEBRAEvet (özel ayar olarak seviye, aralık ya da alt sınır seçilebilir)YOĞUN MFVar (Seviye ayarı: Yüksek/Orta/Düşük/Kapalı, Renk: Beyaz/Kırmızı/Sarı)DİĞERLERİ(3rds Izgara/Kare Izgara/Diyag. + Kare Izgara/Kapalı); Video İşaretleyici, (Merkez/Cephe/Güvenlik Bölgesi/Kılavuz çerçeve), WhiteMagic™, Izgara HattıEKRAN İÇERİĞİGrafik Görüntüleme, Tüm Bilgileri Görüntüleme, Görüntü Bilgisi Yok, Dijital Seviye Göstergesi, Histogram, Vizör için, Monitör Kapalı
Diğer Özellikler
PLAYMEMORİES CAMERA APPS™-NET GÖRÜNTÜLÜ ZOOMFotoğraflar: Yaklaşık 2x, Video: Yaklaşık 1,5x (4K), Yakl. 2x (HD)DİJİTAL ZUMAkıllı zum (Fotoğraf): 35mm full frame: O: yaklaşık 1,5x; K: yaklaşık 2x, APS-C: O: yaklaşık 1,3x, K: yaklaşık 2x, Dijital zum (Fotoğraf): 35mm full frame: B: yaklaşık 4x, O: yaklaşık 6,2x, K:yaklaşık 8x, APS-C: B: yaklaşık 4x, O: yaklaşık 5,2x, K: yaklaşık 8x, Dijital zum (Video): 35mm full frame: yaklaşık 4x, APS-C: yaklaşık 4x
YÜZ ALGILAMAModlar: AF’de Yüz Önceliği (Açık/Kapalı), Çoklu Ölçmede Yüz Önceliği (Açık/Kapalı), Kayıtlı Yüz Önceliği (Açık/Kapalı), Yüz kaydı, Yüz seçimi, Maks. algılanabilir sayı: 8DİĞERLERİDokunmatik Netleme: Var (LCD monitör veya Vizör kullanımıyla), ISO OTOMATİK Min. SS, Parlaklık İzleme, Dosya Adı Ayarla, Telif Hakları Bilgileri, FTP Aktarım İşlevi, Yardım kılavuzu, Alan Ayarı, Vitrin Modu, Video Işığı Modu, Zum Halkası DöndürEYE-Fİ HAZIR-
Deklanşör
TİPElektronik olarak kontrol edilen, dikey, çapraz, odak düzlem tipiDEKLANŞÖR HIZIFotoğraflar:1/8000 - 30 sn, Bulb, Videolar: 1/8000 ila 1/4 (1/3 adım); OTOMATİK modda 1/60'a kadar (Otomatik yavaş deklanşör modunda 1/30'a kadar);FLAŞ SENK. HIZ1/250 sn.2
ELEKTRONİK ÖN PERDE ÖRTÜCÜVar (AÇIK/KAPALI)SESSİZ ÇEKİMVar (AÇIK/KAPALI)
Görüntü Sabitleme
TİPGörüntü Sensörü Kaydırma mekanizması ve 5 eksenli telafi (Telafi, lens özelliklerine bağlıdır)
TELAFİ ETKİSİ5,5 kademe (CIPA standardını temel alır. Yalnızca eğim/sapma titremesi. Planar T* FE 50 mm F1.4 ZA lens takılıyken. Uzun pozlama NR kapalı.)
Flaş Kontrolü
KONTROLÖn flaş TTLFLAŞ TELAFİSİ+/- 3,0 EV (1/3 ve 1/2 EV adımları arasında geçiş)FLAŞ BRAKETLEME3/5/9 kare seçilebilir. 3 veya 5 kare ile 1/3, 1/2, 2/3, 1,0, 2,0, 3,0 EV artışlarla; 9 kare ile 1/3, 1/2, 2/3, 1,0 EV artışlarla.FLAŞ MODLARIFlaş Kapalı, Otomatik Flaş, Dolu Flaş, Yavaş Senkronizasyon, Arka Senkronizasyon, Kırmızı Göz Azaltma (açık/kapalı seçilebilir), Kablosuz3, Yüksek Hızlı Senkronizasyon3
HARİCİ FLAŞ UYUMLULUĞUÇoklu Arayüz Yuvasıyla uyumlu Sony α Sistem Flaşı, Otomatik kilitli aksesuar yuvasıyla uyumlu flaş için yuva mount'ını takınFE SEVİYESİ KİLİDİVarKABLOSUZ KONTROLEvet (Işık sinyali: Dolgu flaş, Yavaş senkronizasyon, Yüksek hızlı senkronizasyon /Radyo sinyali ile kullanılabilir: Dolgu flaş, Arka Senkronizasyon, Yavaş Senkronizasyon, Yüksek hızlı senkronizasyon ile kullanılabilir)
Sürücü
SÜRÜCÜ MODLARITek Çekim, Kesintisiz Çekim (Hi+/Hi/Mid/Lo seçilebilir), Zamanlayıcı, Zamanlayıcı (Kesintisiz), Braket: Tek, Braket: Kesintisiz, Beyaz Dengesi braketi, DRO braketiSÜREKLİ SÜRÜŞ HIZI (YAKLAŞIK MAKS.)Sürekli çekim: Hi+: maks. 10 fps, Yüksek: maks. 8 fps, Orta: maks. 6 fps, Düşük: maks. 3 fps 4RADYO KAYDEDİLEBİLİR KARE SAYISI (YAKLAŞIK)JPEG Extra Fine L: 76 kare, JPEG Fine L: 76 kare, JPEG Standard L: 76 kare, RAW: 76 kare, RAW ve JPG: 76 kare, RAW (Sıkıştırılmamış): 28 kare, RAW (Sıkıştırılmamış) ve JPG: 28 kare, 4
ZAMANLAYICI10 sn gecikmeli/5 sn gecikmeli/2 sn gecikmeli/Kesintisiz zamanlayıcı (10 sn gecikmeden sonra 3 kare/10 sn gecikmeden sonra 5 kare/5 sn gecikmeden sonra 3 kare/5 sn gecikmeden sonra 5 kare/2 sn gecikmeden sonra 3 kare/2 sn gecikmeden sonra 5 kare)/Braketleme zamanlayıcısıPİKSEL KAYDIRMALI ÇOKLU ÇEKİMEvet 5
Oynatma
FOTOĞRAF YAKALAMAVar
MODLARTek (çekim bilgileri ile veya olmadan, Y RGB histogram ve aydınlık/gölge uyarısı), 9/25 kare dizin görünümü, Büyütülmüş ekran modu (L: 19,9x, M: 12,9x, S: 10,0x), Otomatik İnceleme (10/5/2 sn, Kapalı), Görüntü yönlendirme (Oto./Manuel/Kapalı seçilebilir), Slayt gösterisi, Klasör seçimi (Tarih/ Fotoğraf/ AVCHD/XAVC S HD/XAVC S 4K), İleri/Geri (video), Silme, Koruma, Derecelendirme, Ekran Kes. Çek. Ko.
Arayüz
PC ARAYÜZÜYığın depolama, MTP, PC ile uzaktan kumandaÇOKLU / MİKRO USB TERMİNALİVar6USB TYPE-C™ TERMİNALİEvet (SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) uyumlu)NFC™Var (NFC forum Tip 3 Etiket ile uyumlu), Uzaktan tek dokunuş, Tek dokunuşla paylaşmaKABLOSUZ LAN (DAHİLİ)Wi-Fi Uyumlu, IEEE 802.11b/g/n (2,4 GHz bant), Akıllı Telefonda Görüntüle: Var, Bilgisayara Gönder: Var, TV'de Görüntüle 7 BLUETOOTH®Var (Bluetooth Standart Ver. 4.1 (2.4GHz bant))HD ÇIKIŞI4K film çıkışı/4K fotoğraf PB, BRAVIA Sync (HDMI Kontrolü), HDMI® mikro konnektör (Tip D), PhotoTV HD
ÇOKLU ARAYÜZ YUVASIVar8MİKROFON TERMİNALİVar (3,5 mm Stereo mini jak)SENKRONİZASYON TERMİNALİVarKULAKLIK TERMİNALİVar (3,5 mm Stereo mini jak)DİKEY KOL KONNEKTÖRÜVarBİLGİSAYAR UZAKTAN KUMANDASIVarLAN TERMİNALİ-
Ses
MİKROFONDahili stereo mikrofon veya XLR-K2M / XLR-K1M / ECM-XYST1M (ayrı satılır)
HOPARLÖRDahili, mono
Yazdır
UYUMLU STANDARTLARExif Baskı, Baskı Görüntüsü Eşleştirme III, DPOF ayarı
Özel işlev
KAMERA TÜRÜÖzel tuş ayarları, Programlanabilir Ayar (Gövde 3 ayar/bellek kartı 4 ayar), Menüm, Kay. Öz. Çekim Ayarı
Lens Telafisi
AYARÇevresel Gölgeleme, Renk Bulanıklığı, Bozulma
Güç
BİRLİKTE VERİLEN PİLBir adet şarj edilebilir pil paketi NP-FZ100PİL ÖMRÜ (FOTOĞRAFLAR)Yaklaşık 530 çekim (Vizör) / yaklaşık 650 çekim (LCD monitör) (CIPA standardı)9PİL ÖMRÜ (VİDEO, GERÇEK KAYIT)Yaklaşık 100 dk (Vizör) / Yaklaşık 115 dk (LCD monitör) (CIPA standardı)1011PİL ÖMRÜ (VİDEO, SÜREKLİ KAYIT)Yaklaşık 180 dk (Vizör) / Yaklaşık 190 dk (LCD monitör) (CIPA standardı)1012
DAHİLİ PİL ŞARJIEvet (Çoklu/Mikro USB Terminali veya USB Type-C™ Terminalle birlikte kullanılabilir)VİZÖR İLE GÜÇ TÜKETİMİFotoğraflar: yaklaşık 3,7W (FE 28-70 mm F3,5-5,6 OSS lens takılıyken), Videolar: yaklaşık 5,5 W (FE 28-70 mm F3,5-5,6 OSS lens takılıyken)LCD EKRAN İLE GÜÇ TÜKETİMİFotoğraflar: yaklaşık 3,0 W (FE 28-70 mm F3,5-5,6 OSS lens takılıyken), Videolar: yaklaşık 5,2 W (FE 28-70 mm F3,5-5,6 OSS lens takılıyken)USB GÜÇ KAYNAĞIEvet (Çoklu/Mikro USB Terminali veya USB Type-C™ Terminalle birlikte kullanılabilir)
Diğerleri
ÇALIŞTIRMA SICAKLIĞI32 - 104 derece F / 0 - 40 derece C
Boyut ve Ağırlık
AĞIRLIK (PİL VE BELLEK KARTI DAHİL)657g / 1lb 7,2 oz.
BOYUTLAR (G X Y X D)Yakl. 126,9 mm x 95,6 mm x 73,7 mm, Yakl. 126,9 mm x 95,6 mm x 62,7 mm (koldan monitöre)/Yakl. 5 x 3 7/8 x 3 inç, Yakl. 5 x 3 7/8 x 2 1/2 inç (koldan monitöre)
Kutu İçeriği
Elektrik kablosu
Şarj Edilebilir Pil NP-FZ100
Kablo Koruyucusu
Pil Şarj Cihazı BC-QZ1
Omuz askısı
Gövde kapağı
Aksesuar yuvası kapağı
Mercek kapağı
USB Type-C™ kablosu
Sensör Boyutu Full Frame
Megapiksel 30-40MP
Model Sony A7R III
GPS YOK
Bluetooth VAR
Body / Kit Body
Ürün Renk Siyah
Wireless Var
Ekran Boyutu 3"
Video Çözünürlük 4K/30p
Titreşim Engelleyici Var

Ürün Yorumları Sony A7R III Body Aynasız Fotoğraf Makinesi

Bu ürün için henüz yorum yazılmamış ve ya onaylanmış yorum bulunmuyor.
Yorum Yap
Artılar
Eksiler
Bu ürüne yıldız derecesi verin
Garanti Bankası Akbank Halk Bankası İş Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 22495,00 TL 22495,00 TL 22495,00 TL 22495,00 TL 22495,00 TL 22495,00 TL 22495,00 TL 22495,00 TL
3 7723,28 TL 23169,85 TL 7723,28 TL 23169,85 TL 7723,28 TL 23169,85 TL 7723,28 TL 23169,85 TL
6 - - - - - - - -
Yapı Kredi Finansbank Diğer
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 22495,00 TL 22495,00 TL 22495,00 TL 22495,00 TL 22495,00 TL 22495,00 TL
3 7723,28 TL 23169,85 TL 7723,28 TL 23169,85 TL - -
6 - - - - - -

Şu ürün için Soru & Cevaplar - Sony A7R III Body Aynasız Fotoğraf Makinesi

Bu ürün için henüz soru sorulmamış ve ya onaylanmış soru bulunmuyor.
Soru Sor