İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

Sony HDR-AS200V Aksiyon Kamera

Sony Full HD Aksiyon Kamera

ÜRÜN VİDEOSU

Stokta Var

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • 080p, 720p, and 480p Video kaydı
 • Ultra-Geniş Açı 170° FOV Lens
 • 9.8' 30 Dk Su Geçirmez yapı
 • Seri Çekim ve Aralıklı Kayıt-Time Lapse
 • Döngü kayıt İmkanı
 • XAVC S and MP4 (H.264) Kayıt
 • Dahili Stereo Ses Kaydı
 • AE Telafi ve manuel Beyaz Ayarı Yapabilme
 • Kameradan dahili düzenleme seçeneği
ücretsiz kargo
hızlı gönderi
Fiyat: 1599,00 TL
İndirimli Fiyat: 1199,00 TL
Bu ürünü satın alarak 24 puan (6 ₺) kazanacaksınız.
 • Limitiniz Yetersizse
 • Telefonla Sipariş Vermek İstiyorsanız
 • İstanbul içi Aynı Gün Teslimat için
 • Kurumsal Teklif Almak için
Bizi Arayın!
0212 709 9070

Sony HDR-AS200V Aksiyon Kamera İncelemesi

Ana oyununuzu her yerde Full HD kaydedin

Suda, havada, toprakta... Yeni Action Cam ile kendinizi gösterin.

Dalgaları yarıp geçiyor, dağlara tırmanıyor veya sadece karada yolculuk ediyor olabilirsiniz; Action Cam HDR-AS200V sizin için her anı yakalar. Üstün Full HD görüntü kalitesiyle, herkes her macerayı oradaymışsınız gibi tekrar tekrar yaşayabilir. Özel Bölüm Videosu Oluşturucu gibi kullanışlı özellikler ise çekiminizi büyüleyici bir başyapıt haline getirmenize olanak tanır.

Exmor RCMOS sensör

Son teknoloji sensör karanlıkta sadece gelen ışığı kullanarak düşük parazitli çekim yapmak için daha fazla piksele sahiptir.

BIONZ X™ işlemci

Hızlı aksiyon ve akıcı hareket için inanılmaz 50 Mbps kayıt ve SteadyShot™ görüntü sabitleme.

170° ultra geniş ZEISS Tessar® lens

Panoramik 170° izleme açıs, geniş kayak merkezlerinin ve dolambaçlı dağ yollarının mükemmel bir şekilde çekilmesini sağlar.

SteadyShot şimdi daha da sabit

Görüntü sabitlemenizi yaklaşık 3 kata kadar artırın

Motokrostan gökyüzü manzaralarına kadar her şeyi SteadyShot özelliğiyle çekin. Telsizle kontrol edilen helikopterlerin titreşimleri gibi düşük titreşimlere karşı özellikle etkilidir.

Rüzgarın Gürültüsünü Azaltma

Sony'nin dahili stereo mikrofonu ve rüzgar gürültüsü engelleme özelliğiyle net ve gerçek ses kaydı yapın.

Videolarınızı maceralarınız kadar heyecanlı kılın

Action Cam; Canlı Akış, seri çekim ve daha fazlası gibi özelliklerle birlikte gelir ve videonuzun dikkat çekmesini sağlayan mükemmel çekimler yapmanızı sağlar.

Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda ile kontrol sizde

Bütün bir kamera ekibi bileğinizdeymiş gibi. RM-LVR2, sahada oynatma ve kayıt kontrol özelliklerini kullanabilmenizi sağlar ve kayıt kapasitesini optimize etmek adına gereksiz kayıtları siler.

Aynı anda 5 kameraya kadar

Aksiyonu pek çok açıdan yakalayın. Yerden yukarıya veya yukarıdan aşağıya doğru çekimler yapmak için beş adede kadar kamera kullanın. Bu kameraları, isteğe bağlı canlı önizlemeli bilek kumandası ve PlayMemories Mobile(TM) ile kontrol edin. 

Video

Baş yapıtınızı oluşturmaya başlayın

İnanılmaz çekimler yaptınız. Şimdi bu çekimleri sizi memnun edecek, ailenizi ve arkadaşlarınızı ise şaşırtacak, unutulmaz bir videoya dönüştürme zamanı. Aşağıda belirtilen araçları kullanın.

Dayanıklı kamera, kolay seçim

Hayal gücünüz kadar sınırsız çekim için

HDR-AS200V her yerde kullanıma hazırdır. IPX4 sınıfı, su sıçramasına dayanıklı tasarımı, sis ve çiseleme gibi yağışlı havalara dayanıklıdır. Zorlu çekimler için suya dayanıklı kılıf 5 m'ye kadar iyi işlev görürken, isteğe bağlı dalış kepengi aksesuarı olağanüstü bir 60 m çekim sağlar. Isı, toz ve kuma karşı da dayanıklıdır. Gelecek maceranızı sınırsız şekilde planlayın.

Exmor R® CMOS Sensörle düşük ışıkta çekim yapın

Düşük ışıkta bile sahnenin tüm yönlerini aslına sadık kalarak üretin. Exmor R® CMOS sensörün farklı tasarımı, kabloları ışığı yakalayan fotoğraf noktaların arkasına yerleştirerek hassasiyeti önemli oranda artırıp gürültüyü azaltır. Bu teknolojiyle birlikte daha yüksek hızlı paralel sinyal işleme ve daha hızlı sinyal dönüştürme özellikleri, yoğun ayrıntılar ve netlik için görüntülerin daha geniş dinamik aralığa ve daha zengin geçişlere sahip olmasını sağlar.  

Üstün ayrıntılar ve dokular için BIONZ X™

Tüm dijital fotoğraf makineleri, güzel dijital fotoğraflar üretmek için sensörleri tarafından yakalanan ışığı dönüştürmek zorundadır. Bu dönüştürme işlemine güç veren motor, en az lensiniz ve yüksek çözünürlüklü sensör kadar önemlidir; bu yüzden Sony, hem fotoğraf hem de video çekiminde daha doğal ayrıntılar, daha gerçekçi görüntüler, daha zengin ton geçişleri ve daha az gürültü sağlayan başarılı BIONZ X işlemciyi geliştirdi.

Dünyaca ünlü ZEISS optik bileşenler

150 yılı aşkın hassas optik deneyiminden faydalanan ZEISS lens, kayıtlarınıza yoğun kontrast ve keskinlik kazandırırken gelişmiş çok katmanlı kaplama sayesinde parlamayı ve yansımayı önler.

Gelişmiş SteadyShot, sarsıntılara ve bulanıklığa son verir

En kayalıklı patikadan en çılgın sörfe, hepimiz izleyicilerin izlemekten keyif alacağı canlı, net videolar çekmek isteriz. Ayrıca gelişmiş SteadyShot, telsizle kontrol edilen helikopterlerin titreşimleri gibi düşük titreşimlere karşı daha etkilidir. Yani artık, titreşimsiz berraklık sayesinde hava aracınızdan muhteşem panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz.

Keskin, ultra geniş 170° lens

170˚ ZEISS Tessar® lensle olağanüstü geniş açılı manzaraları yakalayın. Ya da SteadyShot sabitlenmiş 120˚ görünüme geçin. Her iki şekilde de kayak pistleri, dağ yolları gibi zorlu coğrafyaların veya çukurlu asfalt yolların etkileyici geniş çekimlerini yapabilirsiniz.

Piksel gruplama olmaksızın tam piksel okuma

Sensör, her pikselden gelen görüntü verilerini okur ve bu sayede videonun bozulmasını, harelerin görülmesini ve renk bozulmalarını önler.

Dahili stereo mikrofon kaliteli ses kaydı yapar

Muhteşem bir videoyu güzel sesle mükemmelleştirin; dahili stereo mikrofon, maceranızın seslerini uzlamsal ve doğal bir şekilde kaydeder. Rüzgar Gürültüsünü Engelleme özelliği ise tam bir film müziği kalitesi sunar.

Ustream® yoluyla canlı akış

Kayak yaparken, sörf yaparken dalgaların arasında gerçek zamanlı paylaşımlar yapın. Sahneleri, yüksek kaliteli görüntü ve sesle anında yayınlayın. 

Profesyonel kayıt için XAVC

Sony'nin profesyonel sınıf codec'leri, yüksek bit hızı ile evde olağanüstü kayıt yapılmasını sağlayan tüketiciye yönelik kameralarda mevcuttur. 

Seri Çekim

Hareketli sahneleri seri çekimle yakalayın. Bu, bir hareket veya geçişin 10 adete kadar yüksek kaliteli çekimini yapmanızı sağlar. Geri dönüp stilini gözden geçirmek isteyenler için mükemmel bir özelliktir. Ayarlar 10 fps/1 sn, 5 fps/2 sn ve 2 fps/5 sn şeklindedir.

Aralıklı Fotoğraf Çekimiyle yaratıcı videolar oluşturun

En küçük hareketleri ayrıntılı ve doğru olarak yakalayın. Aralıklı kayıt 5, 10, 30 veya 60 saniyede bir fotoğraf çeker ve bu fotoğraflar birleştirilerek zaman atlamalı video oluşturulur. Bu özellik, özellikle uzun bir süre boyunca kesintisiz kayıt yaparken kullanışlıdır.

Motion Shot LE

Bir hareketli sahnenin tamamını tek bir karede yakalayın. Bu özellik, hareket eden bir nesnenin kompozit görüntüsünü oluşturur; ayrıca birçok farklı seri çekim hızı ayarlayabilirsiniz: 10 fps/1 sn, 5 fps/2 sn ve 2 fps/5 sn.

Kullanımı Kolay Döngülü Kayıt

Döngülü kayıt özelliği sayesinde, mükemmel anı kaçırmaktan korkmayın. Döngülerin üzerine yazılarak yapılan kayıtlar, 5, 20, 60 veya 120 dakikalık seçeneklere sahiptir veya "sınırsız" olarak ayarlanabilir. Kapasiteyi aşmak konusunda endişelenmeksizin en özel anı yakalamak için bu özelliği kullanın.

Aynı anda 5 kameraya kadar

Yerden yukarıya veya yukarıdan aşağıya doğru heyecan verici çekimler yapmak için beşe kadar kamera kullanın. Bu kameraları, isteğe bağlı canlı önizlemeli bilek kumandasını ve PlayMemories Mobile™ uygulamasını kullanarak kontrol edebilirsiniz.

Profesyonel görünen videolar için manuel kontrol

Profesyonel videolar için gelişmiş çekim özelliklerini keşfedin. Beyaz dengesi ve AE değiştirme gibi gelişmiş manuel ayarlar kullanın, ayrıca parlaklık ve ton ayarlarını diğer kameraların görüntülerine göre optimize ederek videolarınızı daha kolay düzenleyin.

Hızlı iş akışı için Özel Bölüm Videosu Oluşturucu

Özel bölümleri bularak zaman kazanın ve hemen düzenlemeye başlayın. Özel Bölüm Videosu Oluşturucu aynı zamanda, en iyi sahneleri otomatik olarak alır ve özel anlardan oluşan, fon müzikli bir video yaratır. Çalışmanızı, akıllı telefonunuzdan anında paylaşabilirsiniz.

Düzenlenen videolara müzik ekleyin

Düzenlemekte olduğunuz videoya favori şarkınızı, hatta kendi bestenizi ses olarak ekleyin ve kendi video stilinizi yaratın.

Canlı Önizlemeli Uzaktan Kumanda ile kontrol sizde

RM-LVR2, sahada oynatm ve kayıt kontrol özelliklerini kullanabilmenizi sağlar ve kayıt kapasitesini optimize etmek adına gereksiz kayıtları siler.

Video döndürme özelliği

Yukarı ve aşağı katlanma özelliği, özellikle Action Cam baş aşağı çekim yaparken kullanışlıdır. Kameranın standart yönde çekim yapması için çekim öncesinde özel ayarı seçin.

Videoya GPS Verileri Ekleme

Videoya GPS Verileri Ekleme, dahili GPS tarafından kaydedilmiş hız verilerinizi okur ve hız bilgilerini vb. görüntüleyen başka bir video oluşturur. Hız bilgilerini içeren video dosyasını internete yükleyebilir ve deneyiminizi sayısız izleyiciyle paylaşabilirsiniz.

Hız ayarı

Action Cam Movie Creator, etkileyici ağır çekim veya hızlı çekim efektlerini kolayca yapmanızı sağlar. Belirli bir kısmın oynatma hızını daha yavaş (x1/2, x1/4, x1/8) veya daha hızlı (x2, x4, x8, x16) olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Su sıçramasına dayanıklı tasarım sudan etkilenmez

Dağda bir gün geçirmeye hazırlanıyorsanız suya dayanıklı kılıfı evde bırakın: IPX4 sınıfı su sıçramasına dayanıklı tasarım, hava şartlarına dayanıklıdır. 

Video Birleştirme ile 4 video düzenleme

Video Birleştirme, farklı kameralarla eşzamanlı olarak çekilen dört adede kadar video kaydını (ağır çekimler de dahil) birleştirerek bölünmüş ekranları bir araya getirmenizi sağlar. Bu benzersiz özellik sayesinde karmaşık düzenleme yazılımlarında ustalaşmadan herkes etkileyici videolar oluşturabilir. PlayMemories Home'da kullanılabilir.

Sağlam, suya dayanıklı, tripod bağlantılı muhafaza

Muhafazasında duran kamera, su yüzeyinden 10 metre derinliğe kadar suya dayanıklıdı ve darbelere karşı dirençlidir. Ayrıca, kir ve toz yalıtımları kameranın neredeyse tamamen çamur, kar, yağmur ve kum geçirmez olmasını sağlar. Action Cam, birlikte verilen bir adaptörle tripoda bağlanabilir.

   

Memory Stick Micro™ ve Mikro SD / SDHC / SDXC ile uyumludur

Bellek kartı yuvası, Memory Stick Micro™ (M2™) ve Micro SD / SDHC / SDXC Bellek Kartı  (sınıf 4 veya üzeri) bellek kartları ile uyumludur. Çekim gereksinimlerinize ve bilgisayarınızla olan uyumluluğuna göre en uygun kartı seçin. (Bellek kartları birlikte verilmez.)

   

Sony HDR-AS200V Aksiyon Kamera Teknik Özellikleri

 

Boyut ve Ağırlık
BOYUTLAR (G X Y X D)
 
24,2 x 46,5 x 81,5 mm (birlikte verilen pil dahil)
 
 
AĞIRLIK
 
93 g (birlikte verilen pil dahil)
 
Sensör
 
 
 
SENSÖR TİPİ
 
1/2,3 inç tipi arkadan aydınlatmalı Exmor R® CMOS Sensör
 
EFEKTİF PİKSEL (VİDEO)
 
8,8 MP
 
EFEKTİF PİKSEL (FOTOĞRAF)
 
Yaklaşık 8,8 MP (16:9)
 
Objektif
 
 
 
 
 
OBJEKTİF TİPİ
 
ZEISS® Tessar® Lens
 
F SAYISI (MAKS. DİYAFRAM AÇIKLIĞI)
 
F2,8
 
ODAK UZAKLIĞI (35 MM) (VİDEO)
 
f=17,1 mm (170°), f=21,8 mm (120°)
 
ODAK UZAKLIĞI (35 MM) (FOTOĞRAF)
 
f=17,1 mm (170°), f=21,8 mm (120°)
 
MİNİMUM ODAKLAMA MESAFESİ
 
Yaklaşık 30 cm
 
Görüntü Sabitleme
 
STEADYSHOT
SteadyShot elektronik görüntü sabitleme
 
Pozlama
 
 
POZLAMA MODU
 
Otomatik
 
MİNİMUM AYDINLATMA
 
6 lüks (1/30 Deklanşör Hızı)
 
Beyaz Dengesi
 
BEYAZ DENGESİ MODLARI
 
Otomatik / Renk Sıcaklığı / Özel
 
Deklanşör
 
DEKLANŞÖR HIZI
 
Otomatik Kontrol Aralığı: 1 / 30 - 1 / 10.000
 
Çekim
 
 
 
 
 
 
GÖRÜNTÜ İŞLEMCİSİ
 
BIONZ X™
 
ALAN SEÇİMİ
 
Otomatik
Su altı
DİĞER ÇEKİM İŞLEVLERİ
 
Gürültü Fotopazar Engelleme, Seri Çekim, Motion Shot LE, Rüzgar Gürültüsü Engelleme, Aralıklı Kayıt, Canlı Akış, Döngülü Kayıt
 
SU GEÇİRMEZ
 
Birlikte verilen SPK-AS2 kılıfla 5 m'ye kadar
 
TOZ GEÇİRMEZ
 
Birlikte verilen SPK-AS2 kılıfla
 
DARBELERE DAYANIKLI
 
Birlikte verilen SPK-AS2 kılıfla
 
Kayıt ortamı
 
UYUMLU KAYIT ORTAMI
 
Memory Stick Micro™ ve Mikro SD/SDHC/SDXC ile uyumlu
 
kayıt
 
 
 
 
 
KAYIT FORMATI (VİDEO)
 
MP4 (MPEG-4 AVC/H.264)
XAVC S (MPEG-4 AVC/H.264)
KAYIT FORMATI (FOTOĞRAF)
 
DCF Sürüm 2.0 uyumlu, Exif Sürüm 2.3 uyumlu, MPF Baseline uyumlu
 
VİDEO ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
 
MP4: PS: 1920 x 1080 60p/50p
XAVC S 60p: 1920 x 1080 60p/50p
XAVC S 30p: 1920 x 1080 30p/25p
XAVC S 24p: 1920 x 1080 24p
MP4 STD: 1280 x 720 30p/25p
MP4 HS240 (HS200): 800 x 480 240p/200p
MP4 HS120 (HS100): 1280 x 720 120p/100p
MP4 HQ: 1920 x 1080 30p/25p
VİDEO KAYIT HIZI (ABR/VBR)
 
 MP4 PS: yaklaşık 28 Mbps / HQ: yaklaşık 16 Mbps / STD: yaklaşık 6 Mbps / HS120: yaklaşık 28 Mbps / HS240: yaklaşık 28 Mbps
 XAVC S 60p/30p/24p Yaklaşık 50 Mbps, 50p/25p Yaklaşık 50 Mbps
FOTOĞRAF BOYUTU (FOTOĞRAF MODU)
 
Fotoğraf Modu Yaklaşık 8,8 MP 16:9 (3952 x 2224), Aralıklı Fotoğraf Fotopazar Kayıt Modu Yaklaşık 2,1 MP 16:9 (1920 x 1080), Motion Shot LE Fotoğraf Kayıt Modu Yaklaşık 2,2 MP 16:9 (1984 x 1120)
 
Ses
 
 
 
SES KAYIT FORMATI
 
MP4/MPEG-4 AAC-LC 2 kanal, XAVC S/LPCM 2 kanal
 
MİKROFON
 
Dahili stereo mikrofon
 
HOPARLÖR
 
Mono Hoparlör
 
Arayüz
 
GİRİŞ VE ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
 
Bellek kartı yuvası
Kompozit video çıkışı
Mikro HDMI çıkışı
Stereo mini jak
Çoklu/mikro USB terminali
Oynatma
OYNATMA MODLARI
 
Hızlı Oynatma (Yaklaşık 5 kez/10 kez)
 
Güç
 
 
GÜÇ GEREKSİNİMLERİ
 
3,6 V (pil paketi)
 
PİL TİPİ
 
NP-BX1 (birlikte verilir)
 

 

 • Başlangıç Kılavuzu 
 • Micro USB kablosu 
 • Suya dayanıklı kılıf (SPK-AS2) 
 • Tripod adaptörü 
 • Yapışkanlı bağlantı (VCT-AM1) 
 • Şarj edilebilir pil paketi (NP-BX1)

Ürün Yorumları Sony HDR-AS200V Aksiyon Kamera

|
5 yıldız
sony ve zeıss kalitesine bayılcaksınız
sony ve zeıss kalitesi birleşince ortaya çok kaliteli videolar çıkıyor uzun araştırmalarım sonucu aldığım bir ürün sony ve zeıss ortaklığı  harika olmuş gerçekten sony nin özellikleri ve zeıss cam kalitesi mükemmel ayrı bir hava katıyor ve çok çok kaliteli sonuçlar cıkıyor fiyatıda oldukca uygun diye düşünüyorum alınması gereken bir aksiyon kamera ufaklığı ve hafifliği sayesinde hiç yanımdan ayırmıyorum. :)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ? Yes No (0/0)
|
5 yıldız
gopro ürünlerine kafa tutar
Ürünü aldığımdan beri elimdeki eski gopro hero4 modeli ile kıyaslıyorum. Her açıdan daha iyi bir ürün olduğunu söylemem gerek. alacak olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.  Kıyasladığım iki model arasında fiyat farkı mevcut ama fazlasıyla hak ediyor diyebilirim.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ? Yes No (0/0)
Yorum Yap
Artılar
Eksiler
Bu ürüne yıldız derecesi verin
Garanti Bankası Akbank Halk Bankası İş Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL
3 399,67 TL 1199,00 TL 399,67 TL 1199,00 TL 415,65 TL 1246,96 TL 399,67 TL 1199,00 TL
6 199,83 TL 1199,00 TL 199,83 TL 1199,00 TL 213,82 TL 1282,93 TL 199,83 TL 1199,00 TL
Yapı Kredi Finansbank BankAsya Diğer
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL 1199,00 TL
3 399,67 TL 1199,00 TL 399,67 TL 1199,00 TL 411,66 TL 1234,97 TL - -
6 199,83 TL 1199,00 TL 203,83 TL 1222,98 TL 209,82 TL 1258,95 TL - -

Şu ürün için Soru & Cevaplar - Sony HDR-AS200V Aksiyon Kamera

Bu ürün için henüz soru sorulmamış ve ya onaylanmış soru bulunmuyor.
Soru Sor
Kargo Bedava