İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

Sony HDR PJ410 Projeksiyon Video Kamera

FULL HD Sony HDR - PJ410 Projeksiyon Video Kamera

ÜRÜN VİDEOSU

Stokta Yok

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • Yaklaşık 59,0 × 59,5 × 128,0 mm
 • Yaklaşık 235 g (pil ile)
 • Yaklaşık 2,29 MP (16:9)
 • F1,8 - F4,0
 • Digital zoom 350x
 • Optik zoom 30x

ücretsiz kargo
hızlı gönderi
editörün seçimi
Fiyat: 2549,00 TL
İndirimli Fiyat: 2249,00 TL
Bu ürünü satın alarak 45 puan (11,25 ₺) kazanacaksınız.
 • Limitiniz Yetersizse
 • Telefonla Sipariş Vermek İstiyorsanız
 • İstanbul içi Aynı Gün Teslimat için
 • Kurumsal Teklif Almak için
Bizi Arayın!
0212 709 9070

Sony HDR PJ410 Projeksiyon Video Kamera İncelemesi

Daha akıllı, daha basit 

Aile eğlencesi ve daha fazlası için 

Handycam® performansı, yüksek teknolojinin ötesinde insan faktörlerine daha fazla itina göstermeye dayanır. Örneğin, sizi gerçekten etkileyecek görüntüler için daha iyi yollar oluşturma, şekillendirme, paylaşma ve keşfetme esnekliği sunar. Dahası, bir konunun özüne inmek için daha rahat fakat işlevsel yaklaşımlara odaklanır. Sony’nin uzmanlığının bütünlüğü, baştan sona daha eğlenceli ve heyecan verici video çekimi sunar. Dolayısıyla, bu kamera sadece yeni bir Handycam® değildir, günümüz nesline ve şanslı yeni nesillere elinizden gelen en fazla mutluluğu sunmanın daha kolay bir yoludur.


Hareket halinde daha sabit görüntüler çekmek için

Optical SteadyShot™ ve Akıllı Aktif Mod

Yürürken veya yakınlaştırırken bile sabit video görüntüleri çekin. Gelişmiş görüntü sabitleme özelliği, kameranın titremesini standart moda kıyasla 13 kata kadar1 daha verimli şekilde telafi eder.

 

Hayatı yeni bir ışık altında görün

İleriyi gören teknoloji ve tasarımın kesişiminde yer alan Handycam® görüntü kalitesi, üstünlüğünü koruyor. Görüntü performansının ardında, ZEISS lens, Exmor R® CMOS görüntü sensörü ve BIONZ X™ görüntü işleme motoru yatar. 26,8 mm'lik geniş zum kapsamı ve XAVC S 50 Mbps'lik yüksek bit hızında kayıt, dikkat çekici dinamizme sahip sahneleri ayrıntılı şekilde yakalar.

26,8 mm'ye kadar geniş açılı lens

Uzaklaşmanızın mümkün olmadığı durumlarda manzaraların ve iç mekan sahnelerinin daha büyük kısmını kareye alın.

Optik Zum ve Clear Image Zoom

Görüntüler optik zum aralığının ötesinde bile çok keskin görünür ve kalitede daha az bozulma olur.

Her ana hazır birinci sınıf kayıt

Daha yüksek görüntü kalitesi ve çekim kapasitesi için

Profesyonel XAVC formatına dayanan, tüketicilerin kullanımına yönelik XAVC S formatı, yüksek çözünürlüklü ve aksiyon dolu video çekimleri için yüksek bit hızlarını destekler.

Exmor R® CMOS görüntü sensörü

Düşük ışıkta olağanüstü görüntü yakalamak için ışık hassasiyeti, geleneksel bir sensörün iki katıdır.

BIONZ X™™ görüntü işleme motoru

Sensördeki verileri hızlıca zengin dokulu, yüksek çözünürlüklü videolara ve fotoğraflara dönüştürür.

ZEISS lens

Üstün optik performans sunmak için Exmor R® CMOS sensör ve BIONZ X işlemciyle çalışır.

Daha fazla eğlence için daha çok işlev

Çekim, düzenleme ve paylaşım keyfini artırır

 

Daha iyi çekimler

İstediğiniz gibi çekim yapın, düzenleyin ve paylaşın

Film yapımı konusunda daha yüksekleri hedeflemeye hazır olduğunuzda, Handycam® de hazır olacaktır. Çoklu Kamera Kontrolü, bu video kamerayı beş adede kadar eş zamanlı ve kablosuz olarak bağlı kamerayı kurup kontrol etmek için merkezi birim olarak kullanarak birden çok açıdan çekim yapmanıza olanak tanır. Daha sonra tüm çekimler, bilgisayara yüklenen PlayMemories™ Home yazılımı kullanılarak paylaşılmak üzere yönetilip düzenlenebilir. Hatta canlı Handycam® çekimini, popüler bir video akışı platformu olan USTREAM® ile çevrimiçi bağlantı yoluyla uzaktaki arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Herkesin paylaşabileceği bu eğlencenin sonu yoktur.

Highlight Movie Maker

Geçiş efektlerine ve müziklere sahip özel videoları kolayca oluşturun ve paylaşın.

USTREAM®4 yoluyla Canlı Akış

Geniş çaplı çekimleri, kayıt sırasında gerçek zamanlı olarak çevrimiçi paylaşın.

Motion Shot Video

Kaydedilen aksiyonun saniyelere bölünmüş halini takip etmek için görüntüleri üst üste bindirin.

Her şeyi, her zaman, her yerde yansıtın

Çekiminizi anında her yerde gösterin

Her yerde gösterim yapın. Dahili projektörün ışık çıkışı, dahili veya harici kaynaklı görüntüleri duvara yansıtmanıza olanak tanır. TV veya kablo gerekmez.

 

Tek dokunuşla bağlantı

Wi-Fi® ve NFC ile mobil kontrol ve görüntü aktarım özelliği

Ücretsiz PlayMemories™ Mobile uygulaması sayesinde bir akıllı telefon veya tablet, video kamerayı uzaktan kontrol edebilir. NFC ile tek dokunuşla Wi-Fi® aracılığıyla Handycam® ve mobil cihaz arasında veri gönderebilirsiniz.

Daha rahat seyahat edin

PC bağlantısı ve hızlı şarj için dahili kablo

El kayışına gömülü USB kablosu, ekstra USB kablosu veya AC adaptörü taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır. PC olmadan şarj etmek için kompakt bir AC-USB adaptörü kullanın (isteğe bağlıdır).

 

Optical SteadyShot™ ve Akıllı Aktif Mod

Gelişmiş görüntü sabitleme, kayıt koşullarında veya kullanıcının ellerinde titreme olduğu durumlarda bile çekimlerdeki bulanıklığı ortandan kaldırır.

26,8 mm'ye kadar geniş açılı lens

İster video ister fotoğraf çekiyor olun, sınıfında lider bu geniş açılı lens, uzaklaşmak için yeterli alanın olmadığı durumlarda manzara çekimleri ve iç mekan sahnelerinde daha fazla görüntü yakalamanızı sağlar. Geniş dönüştürme lensi olmadan bile, seçilen video kameralar video modunda 26,8 mm1 genişliğinde (16:9 en/boy oranı) çekim yapar.

Olağanüstü görüntü kalitesi

Yüksek bit hızlı XAVC S formatı, çalışmalarını bir üst seviyeye çıkarmak isteyen video grafikerlere yöneliktir. İnanılmaz kalite sunan XAVC S, profesyonel film yapımcıları ve yayıncılar tarafından kullanılan XAVC formatına dayanarak üretilmiştir; tüketici dostu dosya boyutlarında dışa aktarım için akıllı veri sıkıştırma yöntemini kullanılır.

Dahili Projektör

Tek bir cihazla hem çekim yapın hem de çektiklerinizi görüntüleyin. Harika bir dahili projektör, harici girişi kullanarak videolarınızı veya diğer içerikleri tüm uygun düz yüzeylerde sunmanıza olanak tanır.

Highlight Movie Maker

Video düzenlemeyi kolaylaştırmak için çok yönlü bir araç olan Özel Bölüm Videosu Oluşturucu birçok zaman kazandırıcı özellik sunmaktadır. Kayıt sırasında önemli anlara vurgu işaretleri ekleyin ve yazılımın geçişlerinizi seçtiğiniz müzikle otomatik olarak senkronize etmesini sağlayın.

Aynı anda 5 kameraya kadar

Daha fazla çekim, daha ilginç düzenleme demektir. Bağlı kameralar, ister HDR-PJ410'a doğrudan monte edilmiş ister kablosuz kontrol ediliyor olsun kolayca farklı açılardan çekim yapabilir. Çoklu Kamera Kontrolü tüm cihazlarda çekim ayarlarının senkronizasyonunu kolaylaştırır.

Ustream® yoluyla canlı akış

Performanslardan tutun spor etkinliklerine kadar bazı şeyler en iyi gerçek zamanlı olarak izlenir. Sahneleri, yüksek kaliteli görüntü ve sesle anında paylaşın.

Motion Shot Video

Motion Shot Video, kaydedilen aksiyonu LCD ekranda ayrıntılı olarak analiz etmeniz için takip eden bindirilmiş görüntüleri saniyelere bölünmüş aralıklar halinde oynatır. Oynatma sırasında, fotoğraf çekmek ve paylaşmak için videoyu duraklatabilir veya fotoğraf çekme aralığını ayarlayabilirsiniz.

Uzaktan tek dokunuş ve tek dokunuşla paylaşma

Uzaktan tek dokunuş; akıllı telefonunuzu veya tabletinizi, vizör ve dijital fotoğraf makinesi için uzaktan kumanda olarak kullanmanıza olanak sağlar. Tek dokunuşla paylaşma sayesinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı fotoğraf makinenizden aktarabilirsiniz. Her iki işlev için de PlayMemories Mobile uygulamasını NFC özellikli Android akıllı telefonunuza veya tabletinize yükleyerek karmaşık kurulumlarla uğraşmak zorunda kalmadan tek dokunuşla cihazınızın fotoğraf makinenizle kablosuz bağlantısını sağlayabilirsiniz. Artık uygun olmayan pozisyonlarda akıllı telefonunuzdan fotoğraf makinenizi kontrol ederek fotoğraf çekebilir veya grup fotoğraflarında yerinizi rahatlıkla alabilirsiniz. Üstelik çektiğiniz bu fotoğrafları sosyal ağ sitelerinde paylaşmak için akıllı telefonunuza anında aktarabilirsiniz. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazları manuel olarak da eşleştirebilirsiniz.

Uyumlu cihazları bulun

Dahili USB kablosu

El kayışının içine yerleştirilen dahili USB kablosu ekstra hızlı şarj ve bilgisayar bağlantısı için son derece kullanışlıdır, böylece fazladan yer kaplayan bir USB kablosu ya da AC adaptörü taşımaya gerek kalmaz. Bilgisayarsız şarj etmek için kompakt AC-USB adaptör kullanın (isteğe bağlı).

Exmor R® CMOS sensör

Bu büyük, son teknoloji ürünü sensör, görüntü netliğini artırır, karanlık ortamlarda gürültüyü azaltır ve yumuşak arka plan bulanıklaştırma sağlar.

BIONZ X™ görüntü işlemcisi

Gelişmiş BIONZ X™ görüntü işleme motoru daha doğal canlılıkta ve gerçekçi görüntü kalitesinin yanı sıra daha hızlı işleme özellikleri sunar.

ZEISS lens

Olağanüstü performans ve tasarıma olan bağlılığı paylaşan Sony ve Carl Zeiss®, Sony'nin Handycam® modelleri için mümkün olan en iyi optik bileşenleri birinci sınıf kaliteli elektronik ve sensör teknolojisiyle bir araya getiren lensleri birlikte üretiyor.

9,2 MP fotoğraf çekme özelliği

Bazen bir videoya ihtiyacınız olmaz, ya da video istemezsiniz. Video kameranızı fotoğraf moduna alın ve fotoğraf makinesinde olduğu gibi kolayca olağanüstü yüksek kaliteye sahip, 9,2 megapiksel tekli görüntüler çekin.

Aşamalı Kayıt

Bindirmeli modda kaydedilen videoların iki katı görüntü verisi içeren net videolar, aşamalı kayıt modundayken Full HD olarak 60p/50p'de kaydedilebilir. Görüntüler saniye başına 60/50 kare olarak çekilmiş görüntüler kadar akıcıdır ve her kare bir tam görüntü olarak kaydedilir. Bu nedenle, aşamalı modda kaydedilen bir videodan yakalanan fotoğraf, ekstra keskin görünür.

İkili Video Kaydı2

Biri maksimum kalitede XAVC S ya da AVCHD formatında ve diğeri MP4 formatında olmak üzere iki videoyu aynı anda kaydedin. Bu sayede anında paylaşıma hazır küçük bir dosyanızın yanında daha fazla düzenleme için profesyonel düzeyde bir dosyanız olur.

Çift Kayıt modu

Çift Kayıt modu, her iki şekilde de en iyi çekimi yakalamak için HD video ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları eş zamanlı olarak çekmenize izin verir. 3

Yüz Algılama4

Bu, en iyi sonuçlar için netlemeyi, pozlamayı ve rengi otomatik olarak optimize eder. LCD ekranda yüzüne dokunarak önceliklendirilecek kişiyi seçin. Bu özellik, kalabalık bir etkinlikte çekim yaparken önemli bir kişiyi seçmek için kullanışlıdır. Nesne kadrajdan çıksa bile hatırlanır ve sahneye tekrar girdiğinde önceliklendirilir.

Akıllı Otomatik Ayarlama

Bu özellik, çekilen sahnenin türünü otomatik olarak belirler ve üç gruptan (Yüz, Sahne, Fotoğraf Makinesi Titremesi) oluşan bir ayar kombinasyonu gerçekleştirir. Arkadan aydınlatılan sahnelerde ve gece koşullarında bile 1805 adede kadar sahne türünde en iyi sonuçları sunar. Seçilen ayarlar, kolay ulaşmak için LCD ekran üzerinde simge olarak gösterilir.

Smile Shutter4

Mükemmel gülümsemeler geçicidir, bu özellikle onları asla kaçırmazsınız. Video kaydı sırasında bile gülen yüzlerin otomatik olarak anlık çekimlerini alabilirsiniz.

Görüntü Efekti

Hayal gücünüzü özgür bırakın. Görüntü Efekti, bilgisayarda düzenlemekle uğraşmadan yedi adede kadar yaratıcı efekt (Kısmi Renk, Fotoğraf Eskitme, Yumuşak Yüksek Ton, Yüksek Kontrastlı Monokrom, Oyuncak Fotoğraf Makinesi, Popüler Renk, Posterleştirme) eklemenize izin video ve fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getirir.

Etkinlik Arama

Bu Handycam®, kolayca göz atma ve oynatma imkanı sunmak için, kaydedilen GUI grup videoları ve fotoğrafları ayrı etkinlikler olarak oynatır. Kişisel içeriklerinizi daha iyi organize etmek, aramak, görüntülemek ve paylaşmak için etkinlik görünümünden dizin görünümüne kadar farklı görüntüleme şemaları arasından gereken şekilde tercih yapabilirsiniz.

İris ve deklanşör hızı için manuel ayarlar

Bu video kamera, arkadan aydınlatmalı ve düşük ışıklı koşulların yanı sıra diğer durumlarda çekim için ideal olan iris ve deklanşör hızı kontrolünü manuel olarak ayarlama özgürlüğü sunar.

X tipi pil kullanımı

Bu Handycam®'i kullanırken genel boyutu ve ağırlığı en aza indirmek için ekstra hafif, ekstra kompakt bir X tipi pil kullanın.

Çift bellek kartı uyumluluğuBu Handycam®'de Memory Stick Micro™ ve Micro SD/SDHC kart yuvaları bulunur. Daha hızlı şekilde kullanılabilir olana kolayca kayıt yapabilirsiniz.

Sony HDR PJ410 Projeksiyon Video Kamera Teknik Özellikleri

Boyut ve Ağırlık

BOYUTLAR (G X Y X D)Yaklaşık 59,0 × 59,5 × 128,0 mm

AĞIRLIK Yaklaşık 235 g (pil ile)

Sensör

SENSÖR TİPİ 3,1 mm (1/5,8 tipi) arka ışıklı Exmor R® CMOS Sensör

EFEKTİF PİKSEL (VİDEO) Yaklaşık 2,29 MP (16:9)

EFEKTİF PİKSEL (FOTOĞRAF) Yaklaşık 1,71 MP (4:3, Yaklaşık 2,29 MP (16:9)

Objektif

OBJEKTİF TİPİ ZEISS Vario-Tessar®

DİYAFRAM AÇIKLIĞI F1,8 - F4,0

ODAK UZAKLIĞI f = 1,9-57,0 mm

ODAK UZAKLIĞI (35 MM) (VİDEO) f=26,8-804,0 mm (16:9)

ODAK UZAKLIĞI (35 MM) (FOTOĞRAF) f=26,8-804,0 mm (16:9), f=32,8-984,0 mm (4:3)

MİNİMUM ODAKLAMA MESAFESİ Yaklaşık 1 cm (Geniş), Yaklaşık 80 cm (Tele)

Zoom

OPTİK ZOOM 30x

DİJİTAL ZOOM 350x

Görüntü Sabitleme

STEADYSHOT Optical SteadyShot

Pozlama

POZLAMA AYARLARI Manuel (Menü), Otomatik

ARKA IŞIK TELAFİSİ Var (Otomatik)

MİNİMUM AYDINLATMADüşük Lüks: 3 lüks (1/25 Deklanşör Hızı), Standart: 6 lüks (1/25 Deklanşör Hızı)

Beyaz dengesi

BEYAZ DENGESİ MODLARI Otomatik, Tek Dokunuş, Dış Mekan, İç Mekan

LCD

EKRAN TİPİ 6,7 cm (2,7 tipi) Clear Photo LCD ekran (230.400 noktalı) Geniş (16:9)

AÇI AYARLAMAAçılış Açısı: Maks. 90 derece; Dönüş Açısı: Maks. 270 derece

PARLAKLIK KONTROLÜ Var (Menü)

Deklanşör

DEKLANŞÖR HIZI Manuel Deklanşör (1/6-1/10.000 sn), Manuel İris Kontrolü (1/25-1/10.000 sn), Otomatik Kontrol Aralığı (1/6-1/10.000 sn), Standart (1/25-1/10.000 sn)

Odaklanma

ODAKLAMA TİPİ Kontrast AF

ODAKLAMA MODU Manuel (Menü), Otomatik

ODAKLAMA ALANI Tam Aralıklı Netleme

Çekim

ZAMANLAYICI Yaklaşık 10 sn (Fotoğraf)

ALAN SEÇİMİ Beach, Gece Sahnesi, Gün Doğumu ve Gün Batımı, Havai Fişek, Kar, Manzara, Otomatik, Portre, Spot ışık

GÖRÜNTÜ EFEKTİ Var

DİĞER ÇEKİM İŞLEVLERİ Akıllı Otomatik Ayarlama, Görüntü Sabitleme, Motion Shot Video, Smile Shutter, Yüz Algılama

Saklama ortamı

UYUMLU KAYIT ORTAMI Memory Stick Micro™ ve Mikro SD/SDHC/SDXC

kayıt

KAYIT FORMATI (VİDEO) AVCHD formatı sürüm 2.0 ile uyumlu: MPEG4-AVC/H.264, MP4: MPEG-4 AVC/H.264, MPEG4-AVC/H264, XAVC S formatı

KAYIT FORMATI (FOTOĞRAF) DCF Sürüm 2.0 uyumlu, Exif Sürüm 2.3 uyumlu, MPF Baseline uyumlu

VİDEO ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ AVCHD: 1920x1080/50p (PS), 50i (FX, FH), 1440x1080/50i (HQ, LP), MP4: 1280x720 25p, XAVC S HD: 1920x1080/50p, 25p

VİDEO KAYIT HIZI (ABR/VBR) AVCHD PS: Yaklaşık 28 Mbps/FX: Yaklaşık 24 Mbps/FH: Yaklaşık 17 Mbps/HQ: Yaklaşık 9 Mbps/LP: Yaklaşık 5 Mbps, MP4: Yaklaşık 3 Mbps, XAVC S HD: Yaklaşık 50 Mbps

FOTOĞRAF BOYUTU (FOTOĞRAF MODU) B: 9,2 megapiksel 16:9 (4032 x 2272); 6,9 megapiksel 4:3 (3024 x 2272), K: 2,1 megapiksel 16:9 (1920x1080), 0,3 megapiksel 4:3 (640x480)

FOTOĞRAF BOYUTU (VİDEO MODU) B: 9,2 megapiksel 16:9 (4032 x 2272), K: 2,1 megapiksel 16:9 (1920 x 1080)

FOTOĞRAF BOYUTU (FOTOĞRAF ÇEKME) 2,1 megapiksel 16:9 (1920 x 1080)

FOTOĞRAF BOYUTU (ÇİFT KAYIT) 9,2 megapiksel 16:9 (4032x2272), 2,1 megapiksel 16:9 (1920x1080)

AŞAMALI MOD AVCHD: 50p, Aşamalı kayıt, MP4: 25p, Aşamalı kayıt, XAVC S HD: 50p/25p, Aşamalı kayıt

Ses

MİKROFON Dahili Zoom Mikrofon

SES KAYIT FORMATI Dolby® Digital 2 kanal Stereo, Dolby® Digital Stereo Creator, MPEG-4 AAC-LC 2 kanal, MPEG-4 Doğrusal PCM 2 kanal (48 kHz/16 bit)

HOPARLÖR Monoral Hoparlör

Projektör

IŞIK ÇIKIŞI 13 lümene kadar

ÇÖZÜNÜRLÜK ÇIKIŞI 640 x 360

EKRAN KAPLAMA ALANI 10 tipi - 100 tipi

GÖSTERİM MESAFESİ Yaklaşık 0,5 m veya üzeri

PROJEKTÖR DAYANIKLILIĞI (PİL ÖMRÜ) Yaklaşık 70 dakika (Birlikte Verilen Pille)

Arayüz

GİRİŞ VE ÇIKIŞ TERMİNALLERİ HDMI Terminali, Kompozit Video Çıkışı, Projektör Girişi (Mikro HDMI)

Wİ-Fİ® Var

NFC™ Var

OBJEKTİF KAPAĞIManuel

Oynatma

OYNATMA MODLARIHighlight Movie Maker, Özel Bölüm BGM (Önceden yüklenmiş 6 müzik dosyası)

Güç

BİRLİKTE VERİLEN PİL Şarj Edilebilir Pil Paketi (NP-BX1)

USB'DEN ŞARJ Var

GÜÇ TÜKETİMİ (LCD EKRAN)HD: 2,2 W

Renk Seçenekleri

black

 

Sensör Tipi CMOS
Video Çözünürlük 1080/30p
 • Şarj Edilebilir Pil Paketi (NP-BX1)
 • AC Mount
 • USB Bağlantısı Destek Kablosu
 • HDMI (mikro) Kablosu
 • Kullanma Kılavuzu

Ürün Yorumları Sony HDR PJ410 Projeksiyon Video Kamera

|
5 yıldız
.
Projeksiyonu çok hoş gerçekten. Odamda televizyonum yok ama duvara yansıtıp tüm tatil videolarımı izleyebiliyorum. Götüntü kalitesine zaten sözüm yok süper. kesinlikle fiyat performans ürünü al çek izle.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ? Yes No (1/0)
|
1 yıldız
Sony HDR - PJ410 Projeksiyon Video Kamera
Ürün stoklarında olmamasına rağmen sipariş kabul ettiler. Depo ile aralarında iletişimsizlik mevcut. Cuma verdiğim sipariş Pazartesi olmasına rağmen elime ulaşmadı. Ürünün ellerinde olmadığını haber bile etmediler. Çok sıkıntılı bir sipariş oldu. Özlem hanımda işini takip etmedi. İçtenlikle yardımcı olan Erden beye teşekkür ederim. Telefonla muhattab olmak isterseniz Erden beyi tavsiye ederim. Size tavsiyem önce stok durumunu teyit ettirmeniz, sitede yazan ''stokta var'' ibaresini dikkate almayın derim.
Kamera konusunda ise Özkan beyin önerdiği bu kamera beklentilerimi hiç karşılamadı. Akşam çekimleri o kadar berbat ki, sanki 360p de çekilmiş görüntü gibi noise'li. Sonuç olarak bu kamerayı tercih bile etmeyin derim.
1 yıldız vermeye bile elim zor gitti :)
Artılar
 • Gündüz çekim
 • zoom
Eksiler
 • gece çekim
 • yeterli ışık olsa bile akşam çekimlerinde çok kötü
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ? Yes No (0/0)
|
5 yıldız
Harika bir makina
yegenimin sünnet dügünü vardı ordaki güzel anıları cekmek için bir video kamera lazımdı ee tabi para kısıtlamsı vardı ve araştırmaya koyuldum ve canon legria r506 ile pj410 arasında kaldım ve sony video kamerada daha iyi okudum yorumlarda cok zordu ama secim yapmak gercekten güzel bir kamera titreşim engelleme odalaması hızlı herkeze tavsiye ederim..
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ? Yes No (0/0)
|
5 yıldız
Hem çekip hem izlemek için doğru tercih
1.8 diyaframıyla karanlıkta bile çok iyi performansı var. Çektiğiniz görüntüleri tv ye bile ihtiyaç duymadan izletebilmek de güzel bir özellik.
Artılar
 • Projeksiyon özelliği
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ? Yes No (0/0)
|
5 yıldız
Projeksiyon olayı süper
Cihazı aldıktan sonra  gün boyu çekim yaptık. akşam evde görüntüleri izlemek için televizyona aktarıcaz ama oda ne görüntü oda ne televizyon için olan kablosunu bulamıyoruz. Ama sony bununda kolayını bulmuş projeksiyon! ama cidden süper bir olay görüntüyü duvara yansıt yaslan arkana izle :)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ? Yes No (0/0)
Yorum Yap
Artılar
Eksiler
Bu ürüne yıldız derecesi verin
Garanti Bankası Akbank Halk Bankası İş Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 2249,00 TL 2249,00 TL 2249,00 TL 2249,00 TL 2249,00 TL 2249,00 TL 2249,00 TL 2249,00 TL
3 772,16 TL 2316,47 TL 772,16 TL 2316,47 TL 772,16 TL 2316,47 TL 772,16 TL 2316,47 TL
6 - - - - - - - -
Yapı Kredi Finansbank Diğer
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 2249,00 TL 2249,00 TL 2249,00 TL 2249,00 TL 2249,00 TL 2249,00 TL
3 772,16 TL 2316,47 TL 772,16 TL 2316,47 TL - -
6 - - - - - -

Şu ürün için Soru & Cevaplar - Sony HDR PJ410 Projeksiyon Video Kamera

microfon girişi varmı 11.4.2016 14:37
Soru: microfon girişi varmı
Cevap: Ne yazık ki yok...
Size yardımcı oldu mu?
1
0
Murat 18.1.2017 19:19
Soru: Elden taksıtlı satışkarınız mevcut mu krefı kartı kullanmayanlar için
Cevap: Ne yazık ki yapamıyoruz.
Size yardımcı oldu mu?
0
0
ibrahim mete 12.2.2017 19:54
Soru: PJ410 KAMERAYA HARİCİ MİKROFON TAKABİLİRMİYİZ YERİ VARMI
Cevap: Hayır PJ410'da mikrofon girişi bulunmuyor.
Size yardımcı oldu mu?
0
0
Soru Sor