İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

Sony PJ675 Projektörlü Video Kamera

Sony Projeksiyonlu Video Kamera

ÜRÜN VİDEOSU

Stokta Yok

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • 5-Eksenli SteadyShot
 • Hızlı Akıllı Otomatik Netleme Sistemi
 • 26,8 mm geniş açılı G lens
 • 30x optik zoom
 • Zaman atlamalı çekim
 • Hafif ve kullanışlı yapı
 • Dahili projektör
 • 3.0" LCD Ekran
 • 9.2MP Fotoğraf Çekim Özelliği
ücretsiz kargo
hızlı gönderi
Fiyat: 2375,00 TL
İndirimli Fiyat: 2199,00 TL
Bu ürünü satın alarak 44 puan (11 ₺) kazanacaksınız.
 • Limitiniz Yetersizse
 • Telefonla Sipariş Vermek İstiyorsanız
 • İstanbul içi Aynı Gün Teslimat için
 • Kurumsal Teklif Almak için
Bizi Arayın!
0212 709 9070

Sony PJ675 Projektörlü Video Kamera İncelemesi

Koşarken sabit çekim

Fotoğraf makinesi titremesini telafi eden Sony'nin benzersiz Balanced Optical SteadyShot™ teknolojisi, artık koşarken bile daha sabit videolar çekebilmeniz için Aktif Mod moduna sahiptir. 

5 eksenli Akıllı Aktif Mod, titremeyi azaltır

Koşarken ve telefoto ayarında çekim yaparken bile kamera titremesini azaltır.

Akıllı Aktif mod, sabit ve akıcı görüntüler sunar

Kare analizi teknolojisi, bir videodaki her görüntü karesinin titremesini telafi eder.

Daha hızlı ve güvenilir netleme yapın

Hızlı Akıllı Otomatik Netleme, yalnızca olağanüstü hızda değil aynı zamanda sıradışı hassasiyetle otomatik netleme yapar.

Hızlı Akıllı Otomatik Netleme, hızlı ve akıllıca çalışır

Yeni otomatik netleme algoritması, lens ve görüntü işlemcisi arasındaki iletişimi optimize ederek ekstra hızlı otomatik netleme sunar. Son teknoloji ürünü otomatik netleme aralığı tahmin sistemi, nesneye keskin bir şekilde odaklanılmasını sağlar.

Muhteşem yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi

26,8 mm genişliğine çıkın

Sony G™ Lens, 26,8 mm'ye kadar geniş açıya çıkarak aksiyonun tümünü kadrajlamak için geri adım atmanın zor olabileceği durumlarda olayları yakalayabileceğiniz kadar geniş görüş açısı sunar.

50 Mbps yüksek bit hızlı gelişmiş XAVC S formatı

XAVC S formatında yüksek bit hızındaki kayıt, aksiyonlu ve sürekli değişen sahneleri bile net biçimde yakalar. 

Yüksek kaliteli videolara yakışan sesler yakalayın

Surround ses için 5.1 kanal mikrofon

Dahili mikrofon, sahnenin gerçek ambiyansını yansıtan net ses yakalar.    

My Voice Canceling

Kamerayla çekim yaparken ses seviyenizi azaltın.

Çekim bittikten sonra bile daha çok eğlenin

Kullanışlı işlevleri ve harika efektleriyle emrinizde. Zaman atlamalı videoların tadını çıkarın. Tek tuşla özel bölüm klipleri oluşturun. Kayıtlarınızı kolaylıkla yansıtın. Eğlencenizin sınırı yok.

Zaman atlamalı videolarla dünyanın değişimini görün

Zaman Atlamalı Çekim ile her çekim arasına belirli bir süre koyarak bir sahnenin hareketsiz görüntülerini zamana yayarak çekin ve çekim sekansını düzenleyerek yüksek kalitede, zaman atlamalı bir video oluşturun.

Özel Bölüm Videosu Oluşturucu

Fon müzikli özel bölüm videolarını otomatik olarak oluşturur.

Dahili projektör

Videoları veya harici girdileri düz bir yüzeye yansıtın.

Balanced Optical SteadyShot™ — 5-eksenli Akıllı Aktif mod

Gelişmiş görüntü sabitleme teknolojimiz, hareketli koşullarda bile geniş açı-telefoto zum aralığında çekilen videoları sabitlemek için çekim anında kamera titremesini bastırır. 5 eksenli Akıllı Aktif mod, koşarken bile sabit görüntülü, yüksek kaliteli videolar çekebilmeniz için titreşimi beş farklı yönde bastırır. 

Önemli anları yakalamak için hızlı AF tepkisi

Hızlı Akıllı AF, çok hızlı ve hassas, kontrast algılamalı otomatik netleme için lens hareketini en aza indirir, uygun AF aralığını tahmin eder ve lens sürücüsünü hızlandırır. Bu sayede, tepkiyi geliştirerek anlık fırsatları yakalayabilmenize olanak tanır.

26,8 mm'ye kadar geniş açılı lens

İster video ister fotoğraf çekiyor olun, sınıfında lider bu geniş açılı lens, uzaklaşmak için yeterli alanın olmadığı durumlarda manzara ve iç mekan sahnelerinde daha fazla görüntü yakalamanızı sağlar. Geniş dönüştürme lensi olmadan bile, video kamera video modunda 26,8 mm genişliğinde (16:9 en/boy oranı) çekim yapar.

İkili Video Kaydı

Biri maksimum kalitede XAVC S ya da AVCHD formatında ve diğeri MP4 formatında olmak üzere iki videoyu aynı anda kaydedin. Bu sayede anında paylaşıma hazır küçük bir dosyanızın yanında daha fazla düzenleme için profesyonel düzeyde bir dosyanız olur.

Özel Bölüm Videosu Oluşturucu

Video düzenlemeyi kolaylaştırmak için çok yönlü bir fonksiyon olan Özel Bölüm Videosu Oluşturucu birçok zaman kazandırıcı özellik sunmaktadır. Kayıt sırasında önemli anlara vurgu noktaları ekleyin ve kameranın video geçişlerini seçtiğiniz müzikle otomatik olarak senkronize etmesini sağlayın. 

Zaman Atlamalı Çekim

Her çekim arasına belirli bir süre koyarak geniş bir zamana yayılmış hareketsiz görüntüler çekebilir, hareketsiz görüntü dizisinin tamamını post prodüksiyonda düzenleyebilir ve bu görüntü dizisini zaman atlamalı video olarak oynatabilirsiniz.

Dahili Projektör 

Çekim yapın ve kaydı aynı cihazda izleyin. Dahili projektör, videolarınızı veya harici giriş kullanarak diğer içeriklerinizi düz bir yansıtma yüzeyinde göstermenize olanak sağlar.

USTREAM® yoluyla Canlı Akış

Performanslardan tutun spor etkinliklerine kadar bazı şeyler en iyi gerçek zamanlı olarak izlenir. Sahneleri, yüksek kaliteli görüntü ve sesle anında paylaşın.

Uzaktan tek dokunuş ve Tek dokunuşla paylaşma

Uzaktan tek dokunuş; akıllı telefonunuzu veya tabletinizi, vizör ve dijital fotoğraf makinesi için uzaktan kumanda olarak kullanmanıza olanak sağlar. Tek dokunuşla paylaşma sayesinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı fotoğraf makinenizden aktarabilirsiniz. Her iki işlev için de PlayMemories Mobile uygulamasını NFC özellikli Android akıllı telefonunuza veya tabletinize yükleyerek karmaşık kurulumlarla uğraşmak zorunda kalmadan tek dokunuşla cihazınızın fotoğraf makinenizle kablosuz bağlantısını sağlayabilirsiniz. Artık uygun olmayan pozisyonlarda akıllı telefonunuzdan fotoğraf makinenizi kontrol ederek fotoğraf çekebilir veya grup fotoğraflarında yerinizi rahatlıkla alabilirsiniz. Üstelik çektiğiniz bu fotoğrafları sosyal ağ sitelerinde paylaşmak için akıllı telefonunuza anında aktarabilirsiniz. NFC'niz yok mu? Sorun değil. Cihazları manuel olarak da eşleştirebilirsiniz.

İris ve deklanşör hızı için manuel ayarlar

Bu video kamera, arkadan aydınlatmalı ve düşük ışıklı koşulların yanı sıra diğer durumlarda çekim için ideal olan iris ve deklanşör hızı kontrolünü manuel olarak ayarlama özgürlüğü sunar.

Olağanüstü görüntü kalitesi

Yüksek bit hızlı XAVC S formatı, çalışmalarını bir üst seviyeye çıkarmak isteyen video grafikerlere yöneliktir. İnanılmaz kalite sunan XAVC S, profesyonel film yapımcıları ve yayıncılar tarafından kullanılan XAVC formatına dayanarak üretilmiştir; tüketici dostu dosya boyutlarında dışa aktarım için akıllı veri sıkıştırma yöntemini kullanılır.

5.1 kanal surround ses mikrofonu

Sahne atmosferini doğru bir şekilde yakalayan net ses kaydedin ve ev sineması sisteminizde surround ses oynatın. LCD paneldeki seviye ölçerler her bir kanal seviyesinin görsel olarak izlenmesini sağlar

My Voice Canceling

Kameranın arkasından çekim yaparken nesnelerle konuşan ya da onları destekleyen kullanıcının sesinin yoğunluğunu azaltın.

30x optik zoom

Geniş manzaraları yakalamak için ideal olan geniş açılı bir lense sahip bu kamera, 30x optik zum ve çok yönlü görüntü seçenekleri için 60 kata kadar Clear Image Zoom da sunar.

Kilitlenen Otomatik Netleme (AF)

Daima optimum AF noktasını kullanarak ve hedef kare boyutunu nesnenizin özelliklerine göre ayarlayarak hareket halindeki nesnelerin daha iyi takip edilmesini sağlar. Çekeceğiniz hızlı hareket eden nesnelere kilitlenmek için tek yapmanız gereken, LCD'de nesneye dokunmaktır.

Smile Shutter

Mükemmel gülümsemeler geçicidir, bu özellikle onları asla kaçırmazsınız. Video kaydı sırasında bile gülen yüzlerin otomatik olarak anlık çekimlerini alabilirsiniz.

Çift Kayıt

Çift Kayıt modu, her iki şekilde de en iyi çekimi yakalamak için HD video ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları eş zamanlı olarak çekmenize izin verir.

Akıllı Otomatik Ayarlama

Bu özellik, çekilen sahnenin türünü otomatik olarak belirler ve üç gruptan (Yüz, Sahne, Fotoğraf Makinesi Titremesi) oluşan bir ayar kombinasyonu gerçekleştirir. Gece ve arkadan aydınlatmalı sahnelerde bile 180 adede kadar sahne türü için en iyi sonuçları sağlar. Seçilen ayarlar, kolay ulaşmak için LCD ekran üzerinde simge olarak gösterilir.

Görüntü Efekti

Hayal gücünüzü özgür bırakın. Görüntü Efekti, bilgisayarda düzenlemekle uğraşmadan yedi adede kadar yaratıcı efekt (Kısmi Renk, Fotoğraf Eskitme, Yumuşak Yüksek Ton, Yüksek Kontrastlı Monokrom, Oyuncak Fotoğraf Makinesi, Popüler Renk, Posterleştirme) eklemenize izin video ve fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getirir.

Motion Shot Video

Motion Shot Video, kaydedilen aksiyonu LCD ekranda ayrıntılı olarak analiz etmeniz için takip eden bindirilmiş görüntüleri saniyelere bölünmüş aralıklar halinde oynatır. Oynatma sırasında, fotoğraf çekmek ve paylaşmak için videoyu duraklatabilir veya fotoğraf çekme aralığını ayarlayabilirsiniz.

Exmor R® CMOS sensör

Bu büyük, son teknoloji ürünü sensör, görüntü netliğini artırır, karanlık ortamlarda gürültüyü azaltır ve yumuşak arka plan bulanıklaştırma sağlar.

BIONZ X™ görüntü işlemcisi

Gelişmiş BIONZ X görüntü işleme motoru daha doğal canlılıkta ve gerçekçi görüntü kalitesinin yanı sıra daha hızlı işleme özellikleri sunar.

Aynı anda 5 kameraya kadar

Daha fazla çekim daha fazla düzenleme imkanı anlamına gelmektedir. Kameralar ister Handycam®'e doğrudan takılıyken ister kablosuz olarak çalıştırılırken, farklı açılardan kolaylıkla kayıt yapın. Çoklu Kamera Kontrolü, Wi-Fi® ile bağlanan uyumlu cihazlarda çekim ayarlarının senkronizasyonunu kolaylaştırır.

9,2 MP fotoğraf çekme özelliği

Bazen bir videoya ihtiyacınız olmaz, ya da video istemezsiniz. Video kameranızı fotoğraf moduna alın ve fotoğraf makinesinde olduğu gibi kolayca olağanüstü yüksek kaliteye sahip, 9,2 megapiksel tekli görüntüler çekin.

Sony G™ Lens

Üstün optik performansın kalbindeki Sony G Lens, Exmor R® CMOS sensör ve BIONZ X işlemciyle mükemmel uyum içinde çalışır. Unutulmaz anlardaki ince ayrıntılı görüntülerin gerçeğe dönüştürülmesi için idealdir.

Otomatik Rüzgar Gürültüsü Azaltma

Gelişmiş bir ses analiz algoritması kullanan bu özellikle, dış mekanda ses kaydının en büyük belası olan rüzgar gürültüsü ortadan kaldırılır.

Handycam®'den Doğrudan Kopyalama

Görüntü verilerini harici bir sabit sürücüye yedekleyip saklamak kolaydır. USB kablosunu sabit sürücünün USB bağlantı noktasına takarak verileri içeren asıl Handycam®'e sürücüyü bağlamanız yeterlidir.

 

Aşamalı Kayıt

Bindirmeli modda kaydedilen videoların iki katı görüntü verisi içeren net videolar, aşamalı kayıt modundayken Full HD olarak 60p/50p'de (NTSC/PAL) kaydedilebilir. Görüntüler saniye başına 60p/50p (NTSC/PAL) kare olarak çekilmiş görüntüler kadar akıcıdır ve her kare bir tam görüntü olarak kaydedilir. Bu nedenle, aşamalı modda kaydedilen bir videodan çekilen fotoğraf, ekstra keskin görünür.

Mikrofon Seviyesi Kontrolü

Video kayıtlarında hafif bir kuş ötüşünden yüksek sesli bir müzik grubu performansına kadar tüm ses girişlerinin kalitesini optimize etmek için mikrofon seviyesinde ince ayar yapabilirsiniz. Ses seviyesinin aniden yükseldiği durumlarda bile, Otomatik Kazanım sesin bozulmasını engeller.

 

 

Sony PJ675 Projektörlü Video Kamera Teknik Özellikleri

Boyut ve Ağırlık

BOYUTLAR (G X Y X D)

Yaklaşık 61,5 x 66,0 x 130,5 mm (birlikte verilen pille)

AĞIRLIK

Yaklaşık 380 g (birlikte verilen pille)

Sensör

SENSÖR TİPİ

1/5,8 tipi (3,1 mm) arkadan aydınlatmalı Exmor R® CMOS Sensörü

EFEKTİF PİKSEL (VİDEO)

Yaklaşık 2,29 Megapiksel (16:9) 1

Yaklaşık 2,51 Megapiksel

EFEKTİF PİKSEL (FOTOĞRAF)

Yaklaşık 1,71 Megapiksel (4:3), Yaklaşık 2,29 Megapiksel (16:9)

Objektif

OBJEKTİF TİPİ

G™ Lens

FİLTRE ÇAPI

46 mm

DİYAFRAM AÇIKLIĞI

F1,8-F4,0

ODAK UZAKLIĞI

f = 1,9-57,0 mm (3/32-2 1/4 inç)

ODAK UZAKLIĞI (35 MM) (VİDEO)

f=26,8-804,0 mm (16:9) 1

ODAK UZAKLIĞI (35 MM) (FOTOĞRAF)

f=26,8-804,0 mm (16:9) 1, f=32,8-984,0 mm (4:3) 1

MİNİMUM ODAKLAMA MESAFESİ

Yaklaşık 1 cm (Geniş), Yaklaşık 80 cm (Tele)

Zoom

OPTİK ZOOM

30x

DİJİTAL ZOOM

350x

GENİŞLETİLMİŞ ZOOM

60x 2

Görüntü Sabitleme

STEADYSHOT

5 eksenli Akıllı Aktif modlu Balanced Optical SteadyShot™

Pozlama

ÖLÇÜM MODLARI

Çoklu segment/Spot

POZLAMA TELAFİSİ

AE Değiştirme (Dokunmatik Panel)

POZLAMA AYARLARI

Esnek Spot (Dokunmatik Panel), Manuel (Menü), Otomatik

ARKA IŞIK TELAFİSİ

Var (Otomatik)

MİNİMUM AYDINLATMA

Düşük Lüks: 3 lüks (1/30(NTSC)/1/25(PAL) Deklanşör Hızı), Standart: 6 lüks (1/30(NTSC)/1/25(PAL) Deklanşör Hızı)

Beyaz dengesi

BEYAZ DENGESİ MODLARI

Otomatik / Tek Dokunuş / Dış Mekan / İç Mekan

LCD

EKRAN TİPİ

7,5 cm (3.0 tipi) Clear Photo LCD ekran (460.800 noktalı) Geniş (16:9)

PARLAKLIK KONTROLÜ

Var (Menü) 3

DOKUNMATİK PANELİ

Var

Deklanşör

DEKLANŞÖR HIZI

Otomatik Kontrol Aralığı (1/8(NTSC)/1/6(PAL)-1/10.000), Standart (1/30(NTSC)/1/25(PAL)-1/10.000), Manuel İris Kontrolü (1/30(NTSC)/1/25(PAL)-1/10.000), Manuel Deklanşör (1/8(NTSC)/1/6(PAL)-1/10.000)

Odaklanma

ODAKLAMA TİPİ

Kontrast AF

HIZLI AKILLI OTOMATİK NETLEME

Var

KİLİTLENEN AF

Var

ODAKLAMA MODU

Otomatik/Manuel (Dokunmatik Panel)

ODAKLAMA ALANI

Tam Aralıklı Netleme/Spot Netleme

Çekim

ZAMANLAYICI

Yaklaşık 10 sn (Fotoğraf)

ZAMAN ATLAMALI ÇEKİM

Var4 (Çekim Aralığı (1/2/5/10/30/60 sn), Çekim sayısı (1-999), Çekim Görüntüsü Boyutu (HD: K (2,1 M; 1920x1080)), AE Modu (AE Kilidi/AE Takibi))

ALAN SEÇİMİ

Otomatik / Gece Sahnesi / Gündoğumu ve Günbatımı / Havai Fişek / Manzara / Portre / Spot Işığı / Kumsal / Kar

GÖRÜNTÜ EFEKTİ

Var

DİĞER ÇEKİM İŞLEVLERİ

Yüz Algılama, Smile Shutter 5, Cinematone, Intelligent Auto, Kırmızı Göz Azaltma 6, Kısıcı Efektleri 7, Çift Kayıt (video ve fotoğraf) 5, İkili Video Kaydı 8

Flaş

FLAŞ ÖLÇME SİSTEMİ

Flaş Öncesi TTL 6

FLAŞ MODU

Otomatik/Açık/Kapalı 6

FLAŞ TELAFİSİ

Var (3 kademe) 6

Saklama ortamı

UYUMLU KAYIT ORTAMI

XAVC S HD: Mikro SDHC Bellek Kartı (4 GB veya üzeri, Sınıf 10 veya üzeri)/Mikro SDXC Bellek Kartı (Sınıf 10 veya üzeri), AVCHD, Fotoğraf: Memory Stick Micro™ (Mark 2), Micro SD/SDHC/SDXC Bellek Kartı (Sınıf 4 veya Üzeri)

DAHİLİ BELLEK

Flash Bellek 32 GB

kayıt

KAYIT FORMATI (VİDEO)

XAVC S formatı: MPEG4-AVC/H.264, AVCHD formatı sürüm 2.0 ile uyumlu: MPEG4-AVC/H.264, MP4: MPEG-4 AVC/H.264

KAYIT FORMATI (FOTOĞRAF)

DCF Sürüm 2.0 uyumlu, Exif Sürüm 2.3 uyumlu, MPF Baseline uyumlu

VİDEO ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

XAVC S HD: 1920x1080/60p(NTSC)/50p(PAL), 30p(NTSC)/25p(PAL), 24p AVCHD: 1920x1080/60p(NTSC)50p(PAL)(PS), 30p(NTSC)/25p(PAL)(FX,FH), 60i(NTSC)/50i(PAL)(FX,FH), 1440x1080/60i(NTSC)50i(PAL)(HQ,LP), MP4: 1280x720 30p(NTSC)/25p(PAL)

VİDEO KAYIT HIZI (ABR/VBR)

XAVC S HD: yaklaşık 50 Mbps, AVCHD PS: yaklaşık 28 Mbps/FX: yaklaşık 24 Mbps/FH: yaklaşık 17 Mbps/HQ: yaklaşık 9 Mbps/LP: yaklaşık 5 Mbps, MP4: yaklaşık 3 Mbps

FOTOĞRAF BOYUTU (FOTOĞRAF MODU)

B: 9,2 Megapiksel 16:9 (4032x2272), 6,9 Megapiksel 4:3 (3024x2272), K: 2,1 Megapiksel 16:9 (1920x1080), 0,3 Megapiksel 4:3 (640x480)

FOTOĞRAF BOYUTU (VİDEO MODU)

B: 9,2 Megapiksel 16:9 (4032x2272), K: 2,1 Megapiksel 16:9 (1920x1080)

FOTOĞRAF BOYUTU (FOTOĞRAF ÇEKME)

2,1 Megapiksel 16:9 (1920×1080)

FOTOĞRAF BOYUTU (ÇİFT KAYIT)

B: 9,2 Megapiksel 16:9 (4032x2272), K: 2,1 Megapiksel 16:9 (1920x1080)

AŞAMALI MOD

AVCHD: 50p/25p, Aşamalı kayıt, MP4: 25p, Aşamalı kayıt, XAVC S HD: 50p/25p, Aşamalı kayıt

Ses

MİKROFON

Dahili 5.1 Kanal Zum Mikrofon

SES KAYIT FORMATI

XAVC S: MPEG-4 Doğrusal PCM 2 kanal (48 kHz/16 bit), AVCHD: Dolby® Digital 5.1 Kanal, Dolby® Digital 5.1 Creator, Dolby® Digital 2 Kanal Stereo, Dolby® Digital Digital Stereo Creator, MP4: MPEG-4 AAC-LC 2 kanal

MİKROFON SEVİYESİ KONTROLÜ

Var (31 kademe)

MY VOİCE CANCELİNG

Var (Açık/Kapalı)

OTOMATİK RÜZGAR GÜRÜLTÜSÜ AZALTMA

Var (Açık/Kapalı)

HOPARLÖR

Mono Hoparlör

Projektör

IŞIK ÇIKIŞI

25 lümene kadar

ÇÖZÜNÜRLÜK ÇIKIŞI

640 x 360

PROJEKTÖR GİRİŞİ

Var (HDMI mikro) 9

EKRAN KAPLAMA ALANI

10 tipi - 100 tipi

PROJEKTÖR DAYANIKLILIĞI (PİL ÖMRÜ)

Yaklaşık 1 sa 35 dk (Birlikte Verilen Pil)

Arayüz

GİRİŞ VE ÇIKIŞ TERMİNALLERİ

Aksesuar Yuvası (Çoklu Arayüz Yuvası), HDMI (mikro) Terminali, Uzaktan Kumanda (Çoklu/Mikro USB Terminaline entegre) Terminali, Stereo Mini Jak, DC Girişi

Wİ-Fİ®

Var

NFC™

Uzaktan tek dokunuş, Tek dokunuşla paylaşma

OBJEKTİF KAPAĞI

Var

OBJEKTİF KAPAĞI

Otomatik

Oynatma

OYNATMA MODLARI

Özel Bölüm Videosu Oluşturucu10 ve arka plan müziği (Önceden yüklenmiş 6 müzik dosyası, Müzik aktarımıyla uyumlu 11), Motion Shot Video 12, Slayt Gösterisi (Fotoğraflar)

Güç

BİRLİKTE VERİLEN PİL

NP-FV50

USB'DEN ŞARJ

Var

GÜÇ TÜKETİMİ (LCD EKRAN)

HD: 2,5 W

 

 

 

Video Çözünürlük 1080/30p
Sensör Tipi CMOS
 • Sony PJ675 Projektörlü Video Kamera
 • Kullanım Kılavuzu
 • 2Yıl Sony EURASIA Garanti Belgeleri
 • Lens Ön Kapağı

Ürün Yorumları Sony PJ675 Projektörlü Video Kamera

|
5 yıldız
Sony kalitesi
pj410 modeli ile çok kıyasladım gerek HD OSS sabitleme özelliği gerek G serisi lens kalitesi olsun daha ön planda bir ürün. Daha iyi videolar için kesinlikle önerim pj675 modeli olur.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ? Yes No (1/0)
|
5 yıldız
pj675
projeksiyonlu ve mikrofon girişli en uygun fiyatlı cihaz. 675 sony garantisi ve lens güzelliği ile birleşirse harika bir kalite çıkıyor ortaya makine çok hızlı ve projeksiyon aile için gayet yeterli.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz ? Yes No (0/0)
Yorum Yap
Artılar
Eksiler
Bu ürüne yıldız derecesi verin
Garanti Bankası Akbank Halk Bankası İş Bankası
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 2199,00 TL 2199,00 TL 2199,00 TL 2199,00 TL 2199,00 TL 2199,00 TL 2199,00 TL 2199,00 TL
3 733,00 TL 2199,00 TL 733,00 TL 2199,00 TL 733,00 TL 2199,00 TL 740,33 TL 2220,99 TL
6 373,83 TL 2242,98 TL 366,50 TL 2199,00 TL 366,50 TL 2199,00 TL 373,83 TL 2242,98 TL
Yapı Kredi Finansbank Diğer
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 2199,00 TL 2199,00 TL 2199,00 TL 2199,00 TL 2199,00 TL 2199,00 TL
3 733,00 TL 2199,00 TL 733,00 TL 2199,00 TL - -
6 366,50 TL 2199,00 TL 366,50 TL 2199,00 TL - -

Şu ürün için Soru & Cevaplar - Sony PJ675 Projektörlü Video Kamera

Bu ürün için henüz soru sorulmamış ve ya onaylanmış soru bulunmuyor.
Soru Sor