İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul

 FOTOPAZAR - ZHIYUN & SONY KAMPANYASI

Fotopazar'ın yapmış olduğu bu kampanya, Zhiyun, Sony markalarını birleştirirken, aksesuarlar konusunda da Sigma, Duracell, Rode, Godox, Boya, Saramonic ve Sandisk gibi bir çok markayı da bir araya getiriyor.  Ürünleri görmek ve bu fırsatı kaçırmamak için hemen göz at ve kendine uygun olan modeli seç... Detaylar ve kampanya koşulları hemen aşağıda...

 

 

Kampanya dahilinde yer alan fotoğraf makinesi ve video kameralarda Sony A6300 ve A6500 modelleri yer almaktadır. Taşıyıcı gimbal olarak da Zhiyun Crane Plus modeline yer verilmiştir. Başka bir model fotoğraf makinesi veya kamera ile gimbal seçimi kampanya fiyatları dahilinde yer almayacaktır. 

Kampanya dahilinde yer alan Sony kameralar ve Zhiyun Crane Plus ürünleri, Sony için Sony EURASIA; Zhiyun ürünleri için de ZOOM İthalat tarafından 2 Yıl Garanti kapsamında yer almaktadır. Spot, ve ikinci el  ürün satışı Fotopazar ailesi olarak yapmamaktayız. 

Kampanya zaman ve stok sınırlı olup kampanya koşullarında ve kampanyada yer alan ürünlerde değişiklik hakkı saklı tutulmaktadır. 

Kampanya dahilinde verilen fiyatların havale ile ödemelerdeki karşılıkları ürünlerin başlıklarının altında yer almaktadır. Sitede görünen ana fiyat kredi kartı veya banka kartı tek çekim fiyatlardır. Bu fiyatlar üzerinden yapılabilecek olan taksitli alışverişlerde bankaların uygulamış olduğu vade farklarının %3'lük kısmı yansıtılmaktadır. Örn. 1000₺ olan bir işlem 3 taksit ile 1030₺ olarak üçe bölünmektedir. 

Bankaların ve yasal yükümlülük olarak sunulan 3 Taksit dışında herhagi bir artı taksit firma olarak verilememektedir. 

Vakıfbank World ve Yapı Kredi World kartlarla yapılan alışverişlerde sanal pos üzerinden yapılabilecek işlemlerde bankaların yasal olarak yapılabilecek 3 taksite ek +1 taksit bankalar tarafından sunulabilmektedir. Buradaki artı taksit kart hamili ile banka arasında olan sözleşmelerde yer almaktadır. 

Alınacak olarak ürünlerde kargo bedeli olarak sepet tutarının 1000₺ aşağısında kalınması durumunda kargo bedeli alıcıya aittir. 1000₺ üzeri alışverişlerde kargo bedeli satıcı olan Vemis Bilişim - Fotopazar'a aittir. 

Kargolar Yurtiçi kargo tarafından sigortalı olarak sağlanmaktadır. 

Kargolar 17.00 saatinde teslim edilmektedir. Almış olduğunuz ürünlerin faturası ve hazırlanması için en az bir saat önceden ürün bedelinin tarafımıza geçmesi ve siparişin tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu süre aşılması durumunda kargolar takip eden günün kargo çıkış saatinde kargolanacaktır.