İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...
Telefon: 0212 709 9070
Ankara Cad. Monero İş Merkezi No:71/6 Sirkeci/İstanbul
Filtrele: Hepsini Temizle
Min: 20
Max: 1680
20 1680
Markalar Filtreyi Temizle
Başlık ile Beraber Filtreyi Temizle
Taşıma Kapasitesi Filtreyi Temizle
Maksimum Yükseklik Filtreyi Temizle
Minimum Yükseklik Filtreyi Temizle
Ağırlık Filtreyi Temizle

Tripodlar

Özelliklere Göre Filtrele
  • Başlık ile Beraber
  • Evet

Fotoğrafçılık alanında belli bir seviyede çalışma yapmak istiyorsanız olmazsa olmaz bazı aksesuarlara ihtiyacınız vardır. Bu aksesuarlardan biri de tripodlardır. İyi ve kaliteli bir tripod, fotoğraf ve videolarınızı çok daha kaliteli bir şekilde çekmenizi sağlar. Profesyonel fotoğrafçılar için de tripodun önemi bu nedenle bir hayli fazladır.

Bir diğer adı sabitleyici olan tripod, çektiğiniz video ve fotoğraflarda sallantı ya da kaymaların önüne geçer. Özellikle uzun süreli çekimlerde profesyonel fotoğrafçıların en önemli aksesuarlarından biri diyebiliriz. Tripodları model ve çeşit olarak birçok gruba ayırabiliriz. Sahip olduğu özellikler, uzunluklar, marka, hangi amaçla kullanılacağı gibi unsurlar seçim aşamasında çok önemlidir. Fotoğraf tripodları ve video kamera tripodları olarak iki temel başlık altında inceleyebileceğiniz ürünlerden bütçenize en uygun olanını seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

En Uygun Tripod Fiyatları

Fotoğraf tripodları ve video kamera tripodları; 3 ya da 4 bacaklı, tam ya da yarım açılabilen bacaklardan oluşur. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi tamamen kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun en doğru ürünü Fotopazar.com kalitesiyle seçebilirsiniz.

Sitemizde tripod çeşitlerinin yanı sıra çok sayıda tripod aksesuarlarına da ulaşabilirsiniz. Fotoğraf tripod başlıkları, video tripod başlıkları, fotoğraf monopodları, video monopodları, panaromik başlıklar gibi ihtiyacınız olan aksesuarları farklı ödeme seçenekleri ve taksit avantajlarıyla sipariş edebilirsiniz.

Sitemizde dünyaca ünlü markaların ürünleri yer aldığından dolayı tripod fiyatları da bu doğrultuda farklılık gösterebiliyor. Bütçenize ve ihtiyacınıza göre seçeceğiniz ürünü kolaylıkla sipariş edebilir, çekeceğiniz görüntülerin kalitesini artırabilirsiniz.